דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר סדנת צחוק לאירועים
סדנת צחוק לאירועים
אורי פנג 15/04/13 |  צפיות: 2492

סדנת צחוק

צחוק הוא אחד מהתכונות החיוביות ביותר שקיימות לבני האדם. למעשה הצחוק הכרחי לנו מאוד ונחשב לתכונה חיובית. סדנת צחוק תורמת מאוד לבריאות ועוזרת למערכת החיסון שלנו בצורה טובה יותר. מעבר לכך הזרמת הדם מתבצעת בצורה יעילה יותר כאשר אנו צוחקים. הצחוק משחרר מאוד ויוצר הרגשה טובה.

סדנת צחוק

יוגה צחוק


לא משנה אם אנו צוחקים בצחוק מלאכותי או צחוק טבעי ההשפעה החיובית מתקיימת בכל מקרה. לסדנאות צחוק יש למעשה מטרה מסויימת והיא מועברת בעזרתם של בעלי מקצוע. לכל המגיעים לסדנת צחוק בפעם הראשונה זה נראה די מוזר בהתחלה לצחוק עם קבוצה ללא כל סיבה אך ברגע שמתחילים לצחוק עם יוגה צחוק, הצחוק מדביק את כולם ללא יוצאים מן הכלל.

יוגה צחוק

מקורה של סדנת הצחוק


הדרך הטובה ביותר מנסיון אישי שלי לצחוק ללא הפסקה בקלות היא להיזכר באירוע ממש מצחיק שקרה לכם ואז הצחוק יבוא לכם באופן טבעי. לי אישית קרה לא מזמן שהתפקעתי מצחוק יום שלם ולא הצלחתי לתפקד כיוון שנזכרתי באירוע ממש מצחיק שקרה לי. סדנת צחוק החלה להתפתח לראשונה בהודו ולאחר מכן התפשטה בכל העולם.

חשיבות סדנאות הצחוק


כיום אנשים כבר מודעים לחשיבות סדנאות הצחוק ולכן רבים מהם מתרגלים סדנת צחוק בשילוב של יוגה צחוק באופן קבוע. חשוב לזכור שיוגה צחוק עוזרת לבריאות הנפשית. בריאותינו הנפשית חשובה לא פחות מבריאותינו הגופנית ולכן חשוב מאוד גם לשמור על הנפש. ניתן לשלב סדנאות צחוק עם אירועים חגיגיים כמו ימי הולדת, בר מצוות, ימי גיבוש צוות עובדים ואירועים נוספים אחרים.

סדנאות לכל גיל


כמו כן סדנאות צחוק מתאימות לכל גיל אפילו לגיל הזהב. יש לציין שסדנאות צחוק רבות מתקיימות ברחבי העולם כולו ומועברות על ידי מדריכים מקצועיים. וזהו למעשה ההבדל בין קומיקאים מקצועיים לבין מדריכים מקצועיים בתחום סדנת צחוק שיש להם מטרה מסויימת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI