דף הבית מחשבים וטכנולוגיה חומרה טופ אודיו משיקה פיתרון HDMI שלRainbow Fish
טופ אודיו משיקה פיתרון HDMI שלRainbow Fish
ילון מדר 28/08/11 |  צפיות: 12368

חברת טופ אודיו, היבואנית והנציגה הרשמית של מותגים בתחום האודיו וידאו, משיקה בישראל פתרון ייחודי של חברת Rainbow Fish  לתמיכה בחיבורי HDMI למרחק רב. מדובר בפריצת דרך של חברת Rainbow Fish Fiber optic, ממציאת הסיבים האופטיים עבור HDMI, לתמיכה בחיבורי HDMI עד למרחק של 300 מטר בין מקורות ה-HD למסך.

"אחת הבעיות הנפוצות ביותר בחיבור מכשירים באמצעות כבל HDMI הינו המרחק בין המכשירים עצמם. הכבלים בהם משתמשים היום מוגבלים באיכותם לאורך של עד כ- 5 מטרים," אומר יוסי גול, מנכ"ל טופ אודיו, משווקתRainbow fish  בישראל. "עד כה נעשה שימוש במתאמים ומגברים שונים הדורשים חיבור חשמלי, אך מכשירים אלה מסורבלים ויעילותם מוגבלת."

לדבריו, "הפיתרון המוצע באמצעות Rainbow Fish Fiber-optic HDMI מהווה כיום את הבחירה הטובה ביותר עבור חיבור HDMI למרחקים של עד 300 מטר. טלוויזיות תלת מימד, קולנוע ביתי בלו-ריי, טאבלטים ומשחקי וידאו יעבדו מצוין עם Rainbow Fish.

כבלי ה- HDMI של Rainbow Fish הינם מוצר ייחודי וראשון מסוגו המשלב שני טכנולוגיות: סיבים אופטיים ו-HDMI. ההשקעה הרבה במחקר ופיתוח להעברה אופטית של מפרט HDMI מלא באמצעות מערך סיב אופטי רב אופן (multi-mode), מאפשר לכבל ה- Rainbow fish fiber optic HDMI לפתור את כל הבעיות הנפוצות של מרחק בינוני עד ארוך לחיבורי HDMI. הכבל מתגבר על האורך המסורבל של כבלי HDMI העשויים נחושת, ועל האופי המסובך וצריכת הזמן של cat5 ומערכות balon קואקסיאליות.

ה- Rainbow fish fiber optic HDMI תומך באופן מלא ב- HDMI High Speed וטלוויזיות תלת מימד עד רוחב פס של 16Gbps. הסיב האופטי החלק והמבריק, המקשר את מכלול חיבורי ה-HDMI לשליחה ולקבלה, מיועד גם להתקנה בתוך הקיר והקוטר הצר שלו מקל על הסתרתו כאשר הכבל מושחל בצנרת בתוך הקיר. ניתן לגלגל את ה- Rainbow fish filber optic HDMI כדי לשמור על עודף הכבל מסודר בתוך הבית. בנוסף, נוח למקם אותו בתיק או בתרמיל עבור נסיעה לפרזנטציות עסקיות עם מחשב, טאבלט או מקרן.

עוד מוסיף יוסי גול כי "הכבל הייחודי מסמן את סוף עידן כבלי ה-HDMI הכבדים והמגושמים, כך לדוגמא בבתי מלון זהו פיתרון חיבור HDMI המאפשר צפייה בתוכן אישי בטלוויזיה שבחדר. הפיתרון של Rainbow fish מציע למתקינים, קמעונאים ואדריכלים, את הדרך הטובה ביותר לעשות עסקים בשוק קישוריות ה-HDMI המבלבל. מדובר בכבל יפה ו"רזה" המאפשר חיבור פשוט עם תוצאות נהדרות".

מחיר כבל ה- HDMI של Rainbow Fish: החל מ- 1090 ₪.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ילון מדר


 


מאמרים נוספים מאת ילון מדר
 
פיליפס תחשוף ב- IFA 2014 את מסך SoftBlue
המסך שמקטין את השפעת הקרינה של האור הכחול. כן תציג מסכי 4K ומסכי גיימינג חדישים.

"קלטורה" בחרה בפתרון הענן Office 365 של מיקרוסופט
"קלטורה", מהמובילות בעולם בתחום פלטפורמת הוידיאו, העבירה למעלה מ 300 עובדיה בישראל ובסניפיה המבוזרים בעולם לשירותי Office 365.

פשע מאורגן עולה לארגונים גלובליים יותר מ- 315 מיליארד דולר בשנה
מחקר חדש מדווח על קשר בין פיראטיות תוכנה ותוכנות זדוניות

מיקרוסופט מרחיבה את מערך השיווק של ה ERP שלה בישראל
מלם מערכות מקבוצת מלם תים מצטרפת למערך מיישמי ה- Microsoft Dynamics ERP בישראל

נוכחות ישראלית בכנס הסיבים האופטיים- FTTH
דני לאובר, מנכ"ל IBC חברת הסיבים של ישראל: "בשנת 2020 העולם יתחלק לשניים – אלו המחוברים בסיב אופטי ואלו שלא"

אסף יעקבי התמנה לתפקיד CTO ומנהל קבוצת המומחים הטכנולוגיים במיקרוסופט ישראל
במסגרת תפקידו יוביל אסף את החיבור בין מגוון המוצרים והטכנולוגיות של מיקרוסופט לבין הצרכים העסקיים של לקוחות החברה בישראל וינהל את קבוצת המומחים הטכנולוגיים אשר מובילה את תהליכי בניית הפתרונות עבור לקוחות החברה במגזר האנטרפרייז.

חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
במסגרת הפרויקט בוצע מעבר מלא לתשתית וירטואלית המאפשר זמינות ושרידות ברמה גבוהה יותר.

פשיטה על משרדי טי די אס די באזור בשל חשד למכירת תוכנות מיקרוסופט מזויפות
הפשיטה בוצעה על ידי משטרת ישראל בעקבות חקירה סמויה של מיקרוסופט ותלונה שהגישה החברה.

טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
החברה תטמיע 200 שרתי Hyper-V מבוססים על Windows Server 2012 R2 של מיקרוסופט לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים

חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
במסגרת הפרויקט, שבוצע על ידי חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ, הוחלפו שרתי הדוא"ל, בהם 100 תיבות מייל, בפתרון מבוסס ענן. הפתרון מאפשר למשתמשים בשני סניפי החברה בישראל ובארה"ב תקשורת שוטפת, אבטחה מוגברת ושטח אחסון גדול של 25GB למשתמש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI