דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות ארגון חתונות
ארגון חתונות
יוסי בוזגלו 16/10/11 |  צפיות: 621

ארגון חתונות היא משימה לא קלה בכלל עבור רוב הישראלים שרוצים להתחתן בדרך המסורתית. הדבר הראשון שארגון חתונה מצריך הוא מציאת מקום לאירוע. מרבית הזוגות הישראלים בוחרים להתחתן בגני אירועים או באולמות אירועים ומקצתם בוחרים להתחתן במקומות מיוחדים יותר כמו בחצר הבית או בים.

בניגוד לסברה הרווחת, לעתים חתונה בבית יכולה להיות יקרה יותר מחתונה אשר מתקיימת באולם אירועים. כאשר עורכים חתונה בחצר יש צורך להביא שירותים מיוחדים עבור האורחים, יש צורך לשכור במיוחד תאורנים, יש צורך להקים במיוחד בר אלכוהולי ואילו באולם אירועים כל הדברים האלו כבר קיימים בתוכו.

לאחר שהחליטו היכן לקיים את החתונה שלהם בני הזוג המתחתנים צריכים להתמודד עם סוגייה נוספת: בחירת הקייטרינג. אורחים רבים מודדים את האירוע לפי האוכל שהוגש בו ולכן על כתפי בני הזוג מופעל לחץ רב להגיש אוכל טעים ומשביע. לרוב, ככל שהקייטרינג טוב יותר ואיכותי יותר כך הוא גובה יותר עבור כל מנה.

ארגון חתונה כולל משימה נוספת רגישה ומסובכת יותר מהזמנת קייטרינג או מבחירת תקליטן: ההחלטה אילו אורחים להזמין לחתונה. אם בני הזוג רוצים לקיים חתונה צנועה וקטנה יחסית הם לרוב יימצאו את עצמם מעליבים אנשים שונים אשר לא הוזמנו לחתונה ולכן יש להרכיב בזהירות רבה מאוד את רשימת המוזמנים.

בחירת שמלות כלה לחתונה

עבור כלות ארגון חתונה דורש התייחסות רבה למראה החיצוני שלהן ביום החתונה. כלות רבות משקיעות מאמצעים אדירים למצוא אולם אירועים  שיתאימו להן ושיחמיאו להן. לאחר שכבר מצאו שמלות כלה הכלות לרוב נאלצות להתמודד עם סוגיות קשות כמו מציאת נעליים שיתאימו לשמלה שלהן, מציאת צילום חתונות ועוד.

לא רק שמלות כלה 2012: הפיכת הכלה לנסיכה

כל כלה רוצה להראות נהדר ביום החתונה שלה וישנן כלות שרוצות להראות ממש כמו נסיכות שיצאו מדפיו של סיפור אגדה. לאחר שבחרו שמלות כלה, במחיר שהן יכולות לעמוד בו, וזו משימה לא קלה כלל, הכלות יכולות להתפנות למציאת מעצב שיער שיעצב את שיערן ביום החתונה ולמציאת מאפר שיהיה מופקד על איפור הכלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI