דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים חיפוי קירות ארונות הזזה
חיפוי קירות ארונות הזזה
noam 23/11/11 |  צפיות: 523

חיפוי קירותארונות הזזה

חיפוי קירות ארונות הזזה

חיפוי קירות , ארונות הזזה , חיפוי , ארונות

בעיקר בולט הצורך בפתרון כזה בכל ארונות הזזה שיש בכל חדר בבית. אם היו שם דלתות נפתחות רגילות הן היו פוגעות מידי פעם בסביבה שלהן כמו חיפוי קירות שעלול להינזק מהן. חוץ מזה הן

לפעמים פטנטים שנמצאים ממש מתחת לאף יכולים להפוך תמונה שלמה של אי סדר ובלגן לעולם שקט ורגוע. כמה פעמים אנחנו פותחים דלת של חלון, של חדר, של ארון ולא מבינים מי תכנן את הדבר הזה. הדלת הרי נתקעת בכל דבר בדרך ומסיימת את התנועה החצופה ישר אל תוך חיפוי קירות עדין. וגם דלתות בארונות שאינם ארונות הזזה חוסמות את מה שקורה מעבר אליהן. על השאלה מה אפשר לעשות כשרוצים לסגור פתח גדול כמו אלה, כבר נמצאה התשובה. דלתות הזזה, שמתאימות לשידות, ארונות הזזה וגם חדרים..

בעיקר בולט הצורך בפתרון כזה בכל ארונות הזזה שיש בכל חדר בבית. אם היו שם דלתות נפתחות רגילות הן היו פוגעות מידי פעם בסביבה שלהן כמו חיפוי קירות שעלול להינזק מהן. חוץ מזה הן מגבילות מאוד את עיצוב החדר כי צריך להתחשב במפתח של הדלתות. ולמרות שרוב היום הפתחים האלה של החלון או ארונות הזזה, סגורים, בכל זאת אי אפשר, למשל, להעמיד מיטה במרחק קרוב או פינת ישיבה.

ארונות הזזה וגם חיפוי קירות הם פטנטים להמון בעיות

נכון שבמחשבה ראשונה אין שום קשר בין שני העניינים הקשורים לעיצוב הבית: ארונות הזזה וגם חיפוי קירות. אבל במחשבה שנייה יש ויש. קודם כל חיפוי קירות יחד עם ארונות הזזה פותרים מצוקות עיצוביות ותכנוניות בבית. שנית כל, חיפוי קירות עשוי לסייע בחידוש המראה של ארונות הזזה, כאילו דלתותיהם היו משטחים עצמאיים.

ואכן, ארונות הזזה הן פתרון לניצול מקסימלי של החלל ויתאימו כמעט לכל מטרה. רק פתח זוויתי ימנע ארונות הזזה כי לא יהיה מקום למסילה שנדרשת להנעת הדלתות מצד לצד. ארונות הזזה יתאימו בעיקר לחדרי שינה הן של ילדים והן של מבוגרים. שני יתרונות יש לארון רגיל, היכולת לפתוח לרווחה בעת ובעונה אחת את כל הפתחים וגם להתקין מראה על אחת הדלתות. עם זאת כמה פעמים באמת אנחנו נזקקים לפתיחה מקסימלית שכזו, ואת המראה אפשר להתקין גם על ארונות הזזה בדלת החיצונית. באופן כזה, אם רוצים, אפשר להיעזר בסוגים של חיפוי קירות כדי לעצב את הארון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI