דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר קורס למתקשים בבגרויות מתמטיקה
קורס למתקשים בבגרויות מתמטיקה
יעל מלמד 24/11/11 |  צפיות: 2487
רוצים להעלות את ממוצע הבגרות? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

אפילו לפי המצב הנוכחי, בגרות היא לא חובה כדי להתקבל לעבודה, וגם לא בהכרח עדות על האינטליגנציה, אך רצוי שהציונים שלכם יהיו טובים, פשוט כי זה עדיין חשוב ברזומה שלכם, ולעיתים תנאי מחייב לקבלה ללימודים אקדמיים. רוצים לקרוא עוד על פתרון בגרות? בבקשה קיראו עוד.

איך משלימים בגרויות?

כל יום שעובר לאחר סיום התיכון - כך יהיה לכם יותר קשה להתרגל שוב למסגרת. וזה למה, עדיף להתחיל בפרוצדורה בשלב מוקדם. תוכלו למצוא מספר רב של מקומות שתוכלו להיעזר בהם. עוד דברים על מוסדות לימוד אלה אפשר לקבל בכמויות בגוגל וכד'. במידה ואתם חיילי סדיר, קבע, או אם כרגע השתחררתם, אפשרי למצוא מגוון הטבות והנחות עבור הקורסים השונים.

רצוי שתפנימו שאתם כבר ילדים גדולים, אנא מכם, התייחסו לכל הנושא ברצינות המקסימלית והפסיקו להתנהג כתלמידי בית ספר; בשלב זה, כשיותר ברור לכם מה בגדול תעדיפו לעשות בעתיד, וכשקיבלתם יותר מידע בתחום של בגרויות במתמטיקה.

מה בנוגע אל בחינה פסיכומטרית?

מבחן הפסיכומטרי הואלפי פורמט אחר מהפורמט של בחינות הבגרות. לציוני הפסיכומטרי יש חשיבות רבה יותר מהחשיבות של ציון מבחן הבגרות, מה גם שהבחינה עצמה קשה בהרבה, אף על פי שהמבחן הפסיכומטרי לא משקף את האינטליגנציה שלכם. ציון הפסיכומטרי בוחן דווקא את התפקוד שלכםתחת לחץ, את הזכרון לטווח הקצר ואת הפוקוס שלכם.

אפילו אם הצלחתם להוציא תוצאה נמוכה בפעם הראשונה - אין זה אומרשאין לכם שכל, אלא שפשוט לא הלך טוב הפעם; כמו להתחיל עם בחורה, מעטים מצליחיםלעשות מאה אחוז ולהוציא תוצאה מכובדת בתחילת הדרך. תמיד אפשרלגשת לבחינות נוספות, אם יש לכם מספיק כסף וכוח מנטאלי כדי לגשת לעוד מבחן. את התוצאה הגבוהה יותר שתוציאו - רושמים למשך שבע שנים.

בשלב הזה, כשיש לכם קצת יותר מידע עלבגרות במתמטיקה 2010, ואם כבר ידוע לכם מה מעניין אתכם ובמה תעסקו, אנו ממליצים להשתמש בידע הזה למען עתידכם: הירשמו לקורס כלשהו, שפרו את הממוצע, ותנו להורים להתמוגג מנחת!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל מלמד


 


מאמרים נוספים מאת יעל מלמד
 
כמה עולה דשא טוב
27/11/11 | גינון
לכן, אין מנוס אלא להתייעץ עם מומחים בנוגע אופן השימוש היעיל של שטח הגינה שלכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע

מחפש מעצבי פנים בצפון?
27/11/11 | שיפוצים
ברוב המקרים אין בידינו את הידע, הניסיון המעשי, או הכוח לדאוג לכל הפרטים הקטנים - ולכן במקרים כאלה אנו קוראים לאדריכלים ובעלי מקצוע לשירות.

לימוד הנדסה - בואו להגשים חלום
אתם מוכרחים להשקיע מחשבה במה ללמוד. הסיבה לזה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו תשפיע על החיים שלכם באופן ניכר.

עלויות הובלה באזור המרכז
קחו את המעבר בקלות. הרבה אנשים עוברים ממקום אחד למשנהו מסיבות משמחות כגון שדרוג למשרד גדול בסביבה טובה יותר או כשסיימו לשפץ את הבית.

איפה כדאי ללמוד תואר שני בליקויי למידה
אין מנוס אלא לחשוב טוב-טוב על החלטת סוג הלימודים. וזאת בגלל סיבה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו משפיעה מאוד על חיינו.

אזעקות לעסק דגמים ומחירים
באמת כל אדם מכיר סיפור על שסבל מגניבות מתישהו במהלך חייו. במהלך העשורים האחרונים

התמודדות עם ליקויות למידה תואר שני
כושר התמדה, בסיס מקצועי ואיך לא - היכולת לקלוט מהר. בגלל זה, רצוי לחשוב בגדול - תתחילו להתפתח וללמוד, שכן זה יכול רק להועיל.

איך לבחור מעצבי פנים מובילים
26/11/11 | שיפוצים
אדריכלות היא תחום רחב מאוד אשר מתחלק לשלוש תת-קטגוריות: אדריכלות מבנים, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

מחפשים עזרה לקראת בגרויות באלקטרוניקה?
כל יום שעובר לאחר סיום ביה"ס - יותר קשה להוציא תעודת בגרות. בגלל זה, כדאי להתחיל בתהליך כמה שיותר מהר. קל למצוא מספר גדול של מוסדות לימוד מוכרים שתוכלו להיעזר בהם.

פיתוח גינות שלב אחר שלב
26/11/11 | גינון
גינה ביתית היא לא רק כמה עצים, מדובר גם על פסלים, מזרקות ואפילו גופי תאורה מיוחדים. זהו החלק הכי מהנה כי עכשיו באפשרותכם ללכת ולבחור פעמונים לגינה ולהפוך את מרחב הגינה לגן מקסים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI