דף הבית בניין ואחזקה גינון כמה עולה דשא טוב
כמה עולה דשא טוב
יעל מלמד 27/11/11 |  צפיות: 4434

נהנים להתעסק עם הגינה? כאן אתם יכולים לגלות את דרכים טובות לשיפור ושידרוג הגינה שברשותכם, ולהנות מטיפים פשוטים בנושאי עיצוב גינות וגינון.

גינה מעוצבת היא חלומם של הרבה אנשים, וניתן להבין את הסיבות לכך. אם יש לנו גינה מושקעת היא עשויה לשמש אותנו לשם רביצה על הדשא, לשם אירוח קרובי משפחה ואפילו בשביל ההנאה הקטנה - טיפול בגינה. החלק הקשה הוא המסלול הארוך להשגת גינת חלומות... מוכנים להתחיל?

קודם כל, יצירת גינה - עדיין לא השגתם כמה עולה דשא?

שלב ההקמה של הגינה הפרטית, זהו הליך חשוב ביותר. הצורה שבה תקימו את הגינה, בהחלט תשפיע על תוחלת החיים של הגינה. לכן, אין מנוס אלא להתייעץ עם מומחים בנוגע אופן השימוש היעיל של שטח הגינה שלכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע. שהרי בסופו של דבר לא כל הצמחים הולכים יד ביד עם כל סוג של קרקע, בדיוק בגלל זה מומלץ לדעת מראש מול מה אתם מתמודדים.

החלק הבא - עבודת כפיים.

מוכנים להתחיל להזיע? מה זה בכלל אדמה לגינה? לא ניתן לדבר על גינה אמיתית מבלי לציין את כל השעות של העבודה בגינה. קודם כל צריך לרכוש פרחי בר ועצי מנגו בוגרים, ואחר-כך להתחיל בשתילה ובנטיעה. עבודה זו אינה תמיד מהנה, אבל התמורה שמחכה לכם שווה כל רגע ואת כל האנרגייה שהשקעתם!

עתה רצוי להתחיל לשקול את הפרטים השוליים!

גינה מטופחת היא לא רק פרחים, זה גם פסלים, מזרקות מרהיבות ואפילו גופי תאורה. זה השלב הכי מהנה כי עכשיו אפשר ללכת ולבחור לכם שבשבת ולהפוך את המקום לגן מרהיב. כל הפרטים העיצוביים הקטנים מחוללים שינויים משמעותיים, ואתם תתפלאו לגלות כמה הגינה תהיה שונה עם כמה נגיעות דקורציה ועיצוב קפדני.

חייבים לדעת יותר על גינון? צריכים טיפים פשוטים בשביל אוהבי צמחים? כנסו לאתר. קריאה נעימה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל מלמד


 


מאמרים נוספים מאת יעל מלמד
 
כמה עולה דשא טוב
27/11/11 | גינון
לכן, אין מנוס אלא להתייעץ עם מומחים בנוגע אופן השימוש היעיל של שטח הגינה שלכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע

מחפש מעצבי פנים בצפון?
27/11/11 | שיפוצים
ברוב המקרים אין בידינו את הידע, הניסיון המעשי, או הכוח לדאוג לכל הפרטים הקטנים - ולכן במקרים כאלה אנו קוראים לאדריכלים ובעלי מקצוע לשירות.

לימוד הנדסה - בואו להגשים חלום
אתם מוכרחים להשקיע מחשבה במה ללמוד. הסיבה לזה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו תשפיע על החיים שלכם באופן ניכר.

עלויות הובלה באזור המרכז
קחו את המעבר בקלות. הרבה אנשים עוברים ממקום אחד למשנהו מסיבות משמחות כגון שדרוג למשרד גדול בסביבה טובה יותר או כשסיימו לשפץ את הבית.

איפה כדאי ללמוד תואר שני בליקויי למידה
אין מנוס אלא לחשוב טוב-טוב על החלטת סוג הלימודים. וזאת בגלל סיבה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו משפיעה מאוד על חיינו.

אזעקות לעסק דגמים ומחירים
באמת כל אדם מכיר סיפור על שסבל מגניבות מתישהו במהלך חייו. במהלך העשורים האחרונים

התמודדות עם ליקויות למידה תואר שני
כושר התמדה, בסיס מקצועי ואיך לא - היכולת לקלוט מהר. בגלל זה, רצוי לחשוב בגדול - תתחילו להתפתח וללמוד, שכן זה יכול רק להועיל.

איך לבחור מעצבי פנים מובילים
26/11/11 | שיפוצים
אדריכלות היא תחום רחב מאוד אשר מתחלק לשלוש תת-קטגוריות: אדריכלות מבנים, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

מחפשים עזרה לקראת בגרויות באלקטרוניקה?
כל יום שעובר לאחר סיום ביה"ס - יותר קשה להוציא תעודת בגרות. בגלל זה, כדאי להתחיל בתהליך כמה שיותר מהר. קל למצוא מספר גדול של מוסדות לימוד מוכרים שתוכלו להיעזר בהם.

פיתוח גינות שלב אחר שלב
26/11/11 | גינון
גינה ביתית היא לא רק כמה עצים, מדובר גם על פסלים, מזרקות ואפילו גופי תאורה מיוחדים. זהו החלק הכי מהנה כי עכשיו באפשרותכם ללכת ולבחור פעמונים לגינה ולהפוך את מרחב הגינה לגן מקסים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI