דף הבית בניין ואחזקה ריהוט החיפוש אחר ארונות אמבטיה
החיפוש אחר ארונות אמבטיה
noam 13/02/12 |  צפיות: 813

בוקר קר של חורף. בקושי גירדת את עצמך מהמיטה. אתה עדיין לא בטוח איזה יום היום. אתה עושה את דרכך לחדר האמבטיה, פותח את הדלת, מכניס את היד ומחפש את הכדורים שהשארת שם אמש. בשלב כה מוקדם של הבוקר, הדבר החשוב לך כעת הוא שתצליח למצוא את מה שהינך מחפש הרבה לפני שתתעצבן על כל העולם. טוב שיש לך ארונות אמבטיה המארגנים בתוכם את כל החפצים הנדרשים לנו.

ארונות אמבטיה - פונקציונאליות

בבואנו לבחור ארונות אמבטיה, אל לנו להתעלם משיקול זה – הפונקציונאליות של ארונות אמבטיה. בכוחה לקבוע האם ארונות אמבטיה אלה יהפוכו להיות עוד רהיט בו זרוקים זה על גבי זה פלסטרים, משחות ותרופות שונות שכבר פג תוקפן, או שמא ארונות אמבטיה אלה יהפכו להיות המקום הגורם לנו לדעת שבשעה שנצטרך דבר מה מהארון, נדע היכן עלינו לחפש. על כן, בבואנו לבחור ארונות אמבטיה עלינו לבדוק כמה מדפים יש בו והאם ניתן להגיע לכל פינה בו בנוחות הנדרשת לנו. ניתן לשדרג בקלות כל ארונות אמבטיה על ידי הוספת סלסילות קש, אשר מוסיפות חן ומסייעות לנו לארגן חפצים קטנים במקום אחד, בלי שיתפזרו ויאבדו.

שהמיקום לא יטעה אתכם

אויב מספר אחת של ארונות אמבטיה הוא המיקום של הארונות – האמבטיה. חדר צדדי שלא נמצא בחזית הבית ונותן ללא מעט אנשים את ההרגשה, כי המיקום הצדדי מאפשר להזניח את עיצובו של ארונות אמבטיה אלה או אחרים, ולבחור גימור ברמה פחותה מזה של כל הבית. גם כאן, עברו ארונות האמבט שינוי משמעותי ומתיחת פנים חדשנית. מארונות אמבט אחידים של שנות השמונים, שהורכבו משלוש מראות ופלסטיק זול עם מסגרת לבנה, ניתן למצוא היום בשוק ארונות אמבטיה בשלל גוונים וגימורים, החל מארונות אמבטיה פשוט וכלה בארונות אמבטיה הנראה כאילו הוצאו מתוך חדר האמבט של לואי השישה עשר, באחד מחדרי האמבט המפוארים של ארמון ורסאי. ארון האמבט איננו עוד פריט צדדי ושולי, אלא הלב של האמבטיה, המאחסן בתוכו את כל חפצינו האישיים החשובים ומבליט בחיצוניותו את האופי והאווירה של חדר האמבטיה הביתי שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI