דף הבית בית משפחה וזוגיות נישואין זוגיות טובה
זוגיות טובה
גלית רובני 16/04/12 |  צפיות: 2387

זוגיות טובה ובריאה היא הדבר החשוב מכל לסיפוק מלא מהחיים. כשהיחסים נמצאים במשבר הרי שאפשר ללבן את הנושאים המפריעים לבני הזוג לפני שהולכים לרבנות.

זוגות רבים במשבר שואלים את עצמם האם ניסו כל דרך אפשרית להצלת נישואיהם? האם זהו זה, או שקיימת עוד אפשרות לכונן מחדש משהו טוב בתוך מה שהתערער? ייעוץ זוגי יכול לתת מסגרת מוצלחת לפתרון הבעיות שעלו במערכת היחסים. טיפול מציע לנו את הכלים לסיוע להם בהתמודדות משברים בחיי הזוגיות.

כל כך הרבה סיבות יכולות לגרום למשברים בין בני הזוג, החל משינויים קיצוניים בחיים כחזרה בתשובה ועד פערים בהתפתחות האישית. אך פרידה אינה תמיד הפיתרון. לפני שמפרקים את הזוגיות, ניתן לפנות למטפל מקצועי אשר יכול לעזור ולהשיב את הזוגיות למסלולה.

זוגות רבים בוחרים לנסות צעד קיצוני לדגומא פנייה לחוקר פרטי פתרון בעייתי אך לעתים זה יכול גם לעזור. פנייה אל חוקרים פרטיים צריך להיות פתרון במקרים קייצונים ויש לשקול דרכים אחרות לפני שתעשו את הצעד הזה.

הכרחי לזכור כיייעוץ זוגי אינו תרופת פלא ולא כל בעיה ביחסים הזוגיים ניתנת לפתרון במסגרת הייעוץ. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחייה של איש מקצוע, שמכוונת לגשר על פערים. בכל מקרה טיפול זוגי אינו יכול לפשר ביןמצבים בהם בני זוג פשוט לא מתאימים, אבל מגלים זאת אחרי שמקיימים שנים רבות של מערכת יחסים.

עם זאת דעו שאילו אינכם שבעי רצון ושמחים מחייכם המשותפים, אילו לא תנקטו צעדים לשיפור המצב עלולים אתם להידרדר למצב שבו שהיחסים ידרדרו מאוד, והטיפול לא יהיה יעיל. אולם גם במקרה שבו במהלך הטיפול תחליטו דווקא להיפרד, יעוץ זוגי לפחות יכול לסייע להגיע לפרידה טובה ככל האפשר, וגם מזה יכול לצאת משהו טוב.

מחפשים מידע על משרד חקירות ייעוץ נישואים חזרו אל הבלוג שלנו ותזכו להזדמנות לקרוא מאמרים על יחסים וזוגיות או בקרו למדריך שלנו בו תוכלו לקבל מידע מגוון, טיפים חשובים ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גלית רובני


 


מאמרים נוספים מאת גלית רובני
 
תיקון שיניים עקומות
פתרונות לכל צרה. אבל לפני בחירת המרפאה שתטפל בנו חובה להקפיד לבדוק מספר דברים שיכולים לסייע להצלחתו של הטיפול

לעבור הזרקות לפנים
אם אתם מעוניינים לעשות טיפול בעזרת בוטוקס למצח או לשפתיים, מומלץ לעבור

עיצוב מזנון גבס
11/11/12 | שיפוצים
להיראות כמו ארמון מפואר ויפהפה, איך זה אפשרי? עם צבע, היום נגישותם של שלל גוונים שקיימים בתחום וטכניקות הצביעה

מחפשים מתקיני דודי שמש?
אם ביצעתם קנייה של דוד או שהחליפו לכם חלק, בקשו שיתנו לכם תעודת אחריות על העבודה

צריכים מומחה ליישור שיניים?
קטסטרופלי? אין אחד שאוהב כאבים והרי זה ידוע כי אין כמעט אחד שלא פוחד מטיפולי שיניים. אבל היום בכדי לחסוך כאבים חוזרים ונשנים, כדאי לעבור ביום אחד את כל הטיפולים

מחירי ביטוח חובה משווים וחוסכים
אופציה נוספת למצוא מחירי ביטוח חובה . ישירות בחברה ידועה ומוכרת. הפלוס: המחיר יותר זול אך החיסרון: השירות פחות יעיל וגם ברגע האמת אם תקלעו לבעיה, הטיפול

חינוך כלבים לעשיית צרכים
08/11/12 | חיות מחמד
משפחה אולי יש להם המלצה על מומחה לאילוף אם התשובה חיובית, בדקו גם ברשת בירור קצר משתלם בסוף. ממש בדומה בתחומים אחרים גם כאן כדאי להשוות

התקנת מקלחון עגול
08/11/12 | שיפוצים
מחומרים אחרים, יש בזכוכית איכויות שונות בסוג החומר. לפני שתבצעו הזמנה או קונים

לימודי הנדסת אלקטרוניקה
להיות טוב יותר גם ברמה המקצועית והאישית וכיום זה פתוח ונגיש לכל מי ששואף להתקדם בחיים, ולכן שאתם מעוניינים ללמוד חשוב להשיג את בתי הספר הטובים שיש

מעניין אתכם לימודי הנדסאי מכונות?
למשל? במאמר הבא כל המידע, הטיפים וההמלצות אשר יעזרו לכם להתחיל ללמוד ולהצליח
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI