דף הבית חוק ומשפט ביטוח לאומי עורך דין מתמחה תאונות דרכים – יש מי שמסייע!
עורך דין מתמחה תאונות דרכים – יש מי שמסייע!
לילך כהן 20/05/12 |  צפיות: 8330


תאונות דרכים הן סיטואציה קשה בכל מקרה, אשר יכולה להסב נזק וקושי ברמות שונות ורבות, החל מנזק לרכוש ועד פגיעה גופנית. בכל אחד ממקרים אלו מדובר על טראומה שנלווית לפגיעה, אשר יכולה להיות מועצמת באמצעות בירוקרטיה מסורבלת או הצד המעורב שאינו משתף פעולה. עורך דין מתמחה תאונות דרכים עשוי להפוך את המעורבות מקשה ומתסכלת לפשוטה באופן יחסי, ובעיקר – לאפשר לנפגעים לקבל את הפיצוי המגיע להם.

פיצוי הולם

תאונות דרכים מתרחשות בגלל מגוון רחב של נסיבות: נהגים הנוהגים שיכורים, רכבים תקולים, תאונה באוטובוס או במונית, שילוט בעייתי, טעויות אנוש ועוד. לעתים רכב אחד בלבד נפגע ולעתים כל הגורמים המעורבים. ישנן תאונות הגורמות לנזק מינורי, שבהן ההתנהלות מול הצד המעורב פשוטה, ואילו אחרות שבהן הפגיעה חמורה וכזאת המשליכה על תחומי חיים נוספים. בעיקר בתאונות בעלות תוצאות קשות חשוב להיעזר בעורך דין מוסמך, שכן הוא הגורם היחיד שיוכל לטפל בנושא ביעילות ולהתמודד עם הבירוקרטיה ועם הצדדים המעורבים.

הפיצוי המוענק לפגיעה בתאונת דרכים נובע מעוגמת נפש, מהכאב הפיזי והנפשי שיש לטפל בו בדרכים שונות ומפגיעה ביכולת העבודה של הנפגע. בדרך כלל, תובע עורך דין מתמחה תאונות דרכים את חברת הביטוח של הגורם הפוגע או המעורב. תאונות פגע וברח הן דוגמה למצב בעייתי, אשר יכול לגרום לתסכול רב של הנפגע אם אינו משכיל ופונה אל עו"ד מוצלח. במקרים אלו ישנה חשיבות גדולה לאיסוף יסודי של ראיות והגשת טפסים באופן מדויק, אשר עורך הדין בקיא בו.

תביעת הביטוח הלאומי

ישנה אפשרות גם לתבוע את ביטוח לאומי בכדי לקבל הכרה כי התאונה הצריכה לקיחת ימי מחלה ו/או פגעה ביכולת העבודה של הנפגע. גם כאן דרוש ניסיונו של עורך הדין, שידע כיצד להתנהל מול הרשויות. בדרך כלל, מוכרת הנכות כשנה בקירוב לאחר התאונה עצמה, כאשר יש חשיבות גדולה לאופן הגשת התביעה ולהוכחות הנדרשות. בנוסף, חשיבות רבה מוקדשת להתייעצות ולמעורבות של גורמים מומחים נוספים, כגון רופאים או פסיכולוגים.

משרד עורכי הדין מאירה זוהר ושות' מתמחה בדיני נזיקין ובטיפול בנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות ועוד. המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך החל מבירור הפרטים והגשת התביעה ועד לסגירת התיק, תוך מתן תמיכה מלאה בכל שלב ושלב. עורך דין מתמחה תאונות דרכים שכזה, מקבל את שכרו בדרך כלל מחברת הביטוח – מה שמהווה סיבה נוספת וראויה לפנות אליו לעזרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI