דף הבית חוק ומשפט תרגום משפטי תרגום נוטריון והכפר הגלובלי
תרגום נוטריון והכפר הגלובלי
הדס כהן 24/05/12 |  צפיות: 2944

אין ספק שהעולם היום נעשה קטן יותר, אך לא במובנים המעשיים והמקובלים של גודל. כיום, כמעט הכל נגיש, פתוח ורק מחכה לכם שתגיעו, תטעמו ותתרגשו. לכן אם בעבר נסיעה לחוץ לארץ הייתה בגדר משאלה בלבד, היום כמעט אין אדם שלא טס לפחות פעם בחייו לחו"ל, בין אם לטיול, נופש קצר, ביקור משפחתי, לימודים או עבודה. לכן עם הזמן עולה גם הצורך בשירותים שונים שרק נוטריון יכול להעניק, כמו תרגום נוטריון, או לחילופין אישורים נוטריוניים שונים, כאשר את כולם יכול להנפיק עבורכם נוטריון בתל אביב, בירושלים, בחיפה ועוד, בהתאם למקום מגוריכם כמובן.

כך למשל, אם ברצונכם לקבל ויזה לחו"ל לשם עבודה או לחילופין לשם מגורים (זמניים או מגורי קבע), פעמים רבות תאלצו להגיש לרשויות המדינה אליה אתם רוצים להיכנס מסמכים כמו תעודות לידה, תעודות נישואין, מסמכי הגירה וכדומה. אותם מסמכים יהיו קבילים בעיני הרשויות הממשלתיות רק בצורת תרגום נוטריון, שכן נוטריון הינו הגורם המוסמך היחיד הרשאי לתרגם מסמכים רשמיים ולהפכם לקבילים בעיני רשויות שונות. לחילופין, במידה וכבר מצוי בידיכם תרגום, ניתן לעתים אף לפנות אל נוטריון בתל אביב שיאמת את החתימה, שכן זהו נדבך נוסף בתפקידו של נוטריון- הנפקת אישורים נוטריוניים.

בין אם השפה המדוברת במדינה אליה אתם נוסעים הינה שפה מוכרת בעיני רבים, כמו אנגלית או צרפתית, ובין אם זו שפה שכיחה פחות, כמו מנדרינית, גרוזינית, בוסנית או מקדונית- תמיד יימצא הנוטריון שיוכל להעניק לכם תרגום נוטריון אמין ומקצועי. יחד עם זאת, חשוב לוודא את בקיאותו של הנוטריון בטרם אתם שוכרים את שירותיו, על אף שבקלות ניתן למצוא נוטריון בתל אביב הבקיא בשפות הרלוונטיות שיוכל אף להעניק אישורים נוטריוניים שונים, במידה ותצטרכו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI