דף הבית עסקים עסקים - אחר איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק
איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק
אופיר בן צור 13/06/12 |  צפיות: 1437

איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק

ידוע כי בעבר הפורומים באתרים השונים ופלטפורמת השיווק סייעו לתוכן שיווקי לבעלי עסקים, אך למעשה לאחרונה הרשתות החברתיות, ולדוגמה החזקה שבהם "פייסבוק", משמשות כתחליף לחשיפה חזק ואיכותי הרבה יותר. בפרסום בפייסבוק קיימים שני יתרונות בולטים שהם האפשרות לפרסם בחינם וביכולת בהשגת אחוז גבוה של חשיפה לקהל הרחב במהירות גבוהה מאוד.

פייסבוק מספקת ארבעה אופציות מרכזיות לשיווק בפייסבוק והם: קבוצת פייסבוק, עמוד אישי, דף מעריצים, ואף מודעות פרסומיות. כאשר שלושת האפשרויות הראשונות לקידום בפייסבוק הם בחינם, והמודעות הפרסומיות הן בעלות אשר אתם קובעים על פי תקציב הפרסום בפייסבוק שהקצבתם לעיסקכם.

פירוט והרחבה על האופציות ל-פרסום בפייסבוק:

עמוד אישי!

העמוד האישי הוא לא כלי לשיווק בפייסבוק בבסיסו. זהו עמוד הפרופיל שלכם ובו יוצגו התכתבויות עם חבריכם, התמונות האישיות שלכם, ועוד. פרסום בפיסבוק בעמוד זה אינו מומלץ, אך במקרים שבהם אתם אשיות  ידועה ומוכרת בקרב קהל היעד שלכם, וכשמבחינת שיווקית אסטרטגית יהיה נכון יותר להפיץ בקידום בפייסבוק את שירותכם בדף הפרופיל האישי שלכם. חשוב לדעת כי ישנם מספר חסרונות לפרסום בפרופיל האישי משום שאין אפשרות לקדם עמוד זה באמצעות הודעות פרסומיות. וכמו כן, קידום תוכן קיר הדף בגוגל לא אפשרי. חסרונות אלו משמעותיים אם ברצונכם להגיע לקהל יעד חיצוני שחורג ממכרכם.

קבוצת פייסבוק!

זוהי קבוצה שמטרתה ליצור שיח בין החברים בה, לטובת קידום נושא חברתי. לשם פעילות כלשהי וכמובן פרסום בפייסבוק ועוד. על ידי שימוש בקבוצה יתאפשר לכם להזמין חברים לאירועים שתקיימו, שליחת הודעה לכל חברי הקבוצה, להעלות תמונות, דיונים וכמובן שיווק בפייסבוק ועוד.

דף פייסבוק!

זהו דף אשר משמש ככלי מרכזי לקידום בפייסבוק לחברות ובעלי עסקים, כשיתרונו הינו בכך שגוגל מקדם אורגנית את הנתונים המופיעים על דף הפייסבוק. ידוע שקידום בגוגל הוא גורם חשוב מאוד בשיווק אתר או עסק, לא רק אלא שגוגל קורא כניסות לאתר דרך פייסבוק ככניסות בעלות חשיבות גבוה יותר מכניסות רגליות לאתר, כשלמעשה הדף אף תורם לקידום האורגני של האתר.

למידע נוסף על קידום בפייסבוק

הודעות פרסום בפייסבוק!

הודעות אלו הן מודעות טקסט או תמונה לשיווק בפייסבוק, מודעות אלו מופיעות בפייסבוק למשתמשים שפרופיליהם מתאים להגדרות אשר ההוזנו לקידום בפייסבוק על ידי המפרסם. כמו כן, בפייסבוק ניתן להגדיר את קהל היעד על פי קריטריונים שונים ממין ועד קריירה

חשוב לדעת שמומלץ להסתייע בבעל מקצוע בתחום קידום אתרים אשר מתמחה גם בבניית אתרים

אינפורמציה נלקחה מהאתר הבא

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D_%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI