דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט פלטפורמת פייסבוק והאפשרויות לפרסום
פלטפורמת פייסבוק והאפשרויות לפרסום
אופיר בן צור 16/06/12 |  צפיות: 2474

פלטפורמת פייסבוק והאפשרויות לפרסום

פייסבוק במהלך השנים כרשת החברתית הגדולה בעולם נהפכה לפלטפורמת שיווק לעסקים. אשר באמצעות זאת יכול בעלי העסקים או בעלי האתרים להגיע למצב בו לעסק שלהם ניתנת חשיפה גדולה יותר עעל ידי פרסום בפייסבוק. כמו כן, השיווק בפייסבוק מתבצע בכמה דרכים שונות אשר ניתנות לבחירה לבעל העסק בהתאם ליכולתיו ומסיבה זו קידום בגוגל מתאים למגוון רחב של עסקים כמו למשל עסקים קטנים.

מגוון האופציות לשיווק בפייסבוק

קידום בפייסבוק כאמור מספק ארבע אפשרויות לפרסום העסק שהן: קבוצת בפייסבוק, דף פייסבוק, עמוד אישי, מודעות פרסום. אשר כל בעל עסק יכול לבחור את הדרך בה הוא מעוניין לבצע קידום בפייסבוק.

פרסום בפייסבוק באמצעות קבוצת פייסבוק מאפשרת לבעל העסק להעלות ידיעות על העסק כגון אירועים שונים אשר בעח העסק מקיים, ידעות על שירותים שונים אשר אתם מספקים, ועוד כשבאמצעות זאת אתם כבעלי עסק יוצרים חשיפה לעסק שלכם לקהל הקבוצה, חשוב לדעת כי אפשרות זו היא בחינם.

שיווק בפייסבוק על ידי עמוד אישי מאפשרת לכם ליצור מודעות על העסק שלכם כאשר מומלץ לבצע שיווק באופן זה רק כשמדובר באנשים פופולרים וידועים בקרב חבריהם, ובמצב בו פרסום בפייסבוק מתאים כדרך אסטרטגית שיווקית לכם כבעלי עסק, כמו כן קיים חיסרון בדרך שיווק בפייסבוק זו משום שאין אפשרות לקדם את העמוד האישי במודעות פרסומיות,כמו כן זוהי אפשרות לשיווק בפייסבוק בחינם.

אופציה נוספת לקידום בפייסבוק היא הודעות פרסומיות אשר מאפשרת לכם כבעלי עסק להפיץ מודעות שיווקיות בנוגע לעסק שלכם כשאלה מלוות בטקסט ותמונה. כאשר ניתן להגדיר את קהל היעד על פי קריטריונים שונים כגון: גיל, השכלה, ועוד.

דרך נוספת והיעילה ביותר ל-קידום בפייסבוק היא דף בפייסבוק כאשר את אופציה זו גוגל מקדם על ידי הנתונים המופיעים בה. חשוב לדעת שגוגל כמנוע חיפוש מייחס חשיבות רבה לכניסות מפייסבוק אל האתר ובשל כך מקדם את האתר בהתאם באופן אורגני דבר הלא מתאפשר באופציות האחרות.

למידע נוסף על שיווק בפייסבוק

חשוב לדעת שמומלץ מאוד להסתייע בעל מקצוע אשר מתמחה בקידום אתרים כאשר זה מתמצה ובקי בקידום בפייסבוק. על מנת שכתוצאה מכך לא תצתרכו לבזבז זמן יקר בפרסום בפייסבוק ובכדי שלא תבצעו טעויות בשיווק בפייסבוק אשר עלולות לעלות לכם כסף. ובנוסף בקיאותו של העל המקצוע יכולה לייעל את הקמפיין של הקידום בצורה משמעותית ולהביא לתוצאות אשר להן ציפיתם. כמו כן, חשוב לוודא כי בעל המקצוע בקידום בפייסבוק מתמחה גם בבניית אתרים על מנת שזה יוכל לזהות אם אתרכם מתאים מבחינה אופטימלית לגוגל על מנת שייקודם בצורה יעילה.

אינפורמציה נלקחה מהאתר הבא

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D_%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI