דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
דניאל רמות 22/07/12 |  צפיות: 1287

אנחנו יכולים להגיד היום ש אנו לא חייבים להשלים 12 שנות לימודים בכדי לעבוד ולהתפרנס. תעודת בגרות אינה מדד שמשפיע הסיכוי להצליח, אבל בגרות טובה זאת אחלה של תוספת בקורות החיים ובמיוחד לאלו שרוצים להמשיך ללימודי תואר. ומה יותר מתאים לכם? הנה מספר המלצות על לימודים ותואר ב 2012.

אתם כבר ילדים גדולים? עכשיו צריך למצוא את עתידכם המקצועי, יש לקחת ברצינות את כל נושא הלימודים למצוא בדיוק את הנתיב שקיים עבורכם. שמחכים יותר מדי יהיה זה קשה יותר להיכנס למסגרת של לימודים. לכן בלי תירוצים, בחרו את מה שמעניין אתכם והתחילו ללמוד!.

תעודת בגרות היא תנאי הכרחי לכל מי שמעוניין לגשת למסלולי תואר ראשון/שני, אם לא גמרתם תיכון, אתם יכולים להשלים הכל תוך זמן קצר, אם יש לכם בגרות חלקית, יש המון אפשריות לכך. הירשמו לבתי ספר שמוכרים בתחום שעות לימוד גמישות ולא פחות חשוב אנשי הוראה טובים. ואם אתם אחרי שירות צבאי- מגיעים לכם הטבות.

מה עם בחינת הפסיכומטרי? הפסיכומטרי הוא המדרגה הגדולה ביותר לקראת לימודי התואר אבל אתם יכולים!, הציון שתקבלו יחד עם ממוצע תוצאות הבגרות ישוכלל וישפיע על תנאי הקבלה ללימודי תואר. ציונים גבוהים ותוכלו ללמוד כל תחום, אם לא הצלחתם לא להתייאש, זה קורה, רבים מנסים שוב זה הולך טוב יותר בפעם השנייה.

מדעי המחשב או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה? אולי זה ישמע מטורף אך לכמעט מחצית מאזרחי ארצנו הקטנה יש תואר. גם אתם רוצים? הבעיה היא שהמון סטודנטים לא בוחרים את ללמוד את המקצוע הנכון ובעצם שורפים שלוש שנים ויותר על תחום שלעולם לא יעסקו בו. לכן לא כדאי למהר. תערכו בדיקה לגבי ביקוש העבודה בתחום כושר ההשתכרות בתחום האם בכלל יש ביקוש? או שלא? ורק לאחר שתעשו את כל הבדיקות קבלו את ההחלטה.

בונים על העתיד? רוצים מקצועי מבטיח? מתעניינים לגבי הנדסת ביוטכנולוגיה ומזון? אתם לא לבד אלפי ישראלים פונים ללימודי תעודה מכללות ובתי ספר- ארצנו היא בהחלט מעצמת לימודים והאפשריות בלתי מוגבלות לעשות תואר רופאה אלטרנטיבית הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים ועוד, צריך לחפש את מה שמעניין אתכם ולצאת לדרך. לימודים הם העתיד!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל רמות

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il 


מאמרים נוספים מאת דניאל רמות
 
להתקין יריעות ביטומניות
12/08/12 | שיפוצים
טובים עם הידיים אפשר לקנות חומרים וחלקים מחנויות לחומרי בניין ויחד עם ציוד מתאים

סגירת מרפסת אלומיניום
12/08/12 | שיפוצים
תיקון פשוט, אתם יכולים לרכוש חומרים וחלקים בצורה עצמאית ועם כלים מתאימים והמון

מידע על אדריכלים
הלקוחות - החל מבחירת סוגי קרקע וצמחייה מתאימים, ועד לבחירה של פתרונות

לימודי מנהל עסקים וחשבונאות
מהם בוחרים ללמוד תואר שלא יעסקו בו לעולם. תבדקו האם זה המקצוע הנכון עבורכם, האם יש עבודה בתחום והאם בא לכם בכלל לעסוק בתחום.

מעקה זכוכית למדרגות
09/08/12 | שיפוצים
שינוי בתעריף העבודה, מתיחה של לוח הזמנים ותנאי תשלום. הסכם שכזה יגן

צריכים חלפים למכונות כביסה?
09/08/12 | שיפוצים
מקצוע טוב ישמח מאוד להראות לכם מעבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות לכו לפגישה עם רעיונות מוגדרים לגבי השינוי שאתם רוצים לעשות ובקשו מאנשי המקצוע

חושבים על פרקט קרונו?
09/08/12 | שיפוצים
להיעזר במטלית לחה בלבד ובשום פנים ואופן לא להרטיב אותו, כי הוא סופח נוזלים במהירות ונהרס.

רואה חשבון לניהול העסק
09/08/12 | ניהול
לרישום וטפסים במקום להובלת העסק להצלחה. לעתים הבעיה טמונה בניהול חשבונות

מי מחפש עורך דין עבודה?
במאמץ משותף תחת הכוונה מקצועית אשר מכוונת לפתרון משברים וגישור על פערים.

תואר בכלכלה ומנהל עסקים
עליכם לבצע סקירה גם אל העתיד הכלכלי שלכם. צעירות וצעירים רבים לומדים לתואר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI