דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טלפונים סלולריים מכשיר סלולרי המותאם לאוכלוסיה מבוגרת
מכשיר סלולרי המותאם לאוכלוסיה מבוגרת
אופיר בן צור 22/07/12 |  צפיות: 1798

מכשיר סלולרי המותאם לאוכלוסיה מבוגרת

התמצאותו של האדם הצעיר למכשיר סלולרי משוכלל שונה בצורה ניקרת מזו של אדם מבוגר. הדור הצעיר שגדל עם סלולרי ביד יודע איך לתפעל את המכשירים עוד לפני שראה אותם. כאשר מצד שני אדם מבוגר שנולד לפני דור הטלוויזיה שבו הייתה התפתחות טכנולוגית משמעותית, ניתקל לרוב בקשיים של תפעול הטלפון בשל חוסר התמצאותו, ואולי אף בשל סיבות אחרות אחרי גיל מסוים. כתוצאה מכך הושק טלפון נייד למבוגרים בעל ממשק יעיל וקל לתפעול.

במה באה לידי ביטוי יעילותו של הנייד PhoneEasy

ובכן מאחר וקיים צורך בהתאמת הטלפון הנייד לאוכלוסייה המבוגרת, בשל סיבות רבות כגון: חוסר התמצאות טכנולוגית, קשיי ראייה ועברון צבעים, קשיי שמיעה, קשיי תפעול ועוד...

והרי שקיים טלפון נייד למבוגרים העונה לצרכים אלה, כאשר בטלפון זה ניתן למצוא מגוון רחב של נתונים כגון: כפתורים גדולים ורווחים גדולים ביניהם,כאשר ישנם שלושה מקשי חיוג מהיר ולידם מקש ייעודי לגישה נוחה להודעות. המכשיר עבה, ולכן נוח לאחיזה גם בידיים בלתי בטוחות. כך שלאנשים בגיל מופלג יהיה קל לתפעל את הנייד.

כמו כן, המסך צבעוני חד וברור, וניתן להגדיר לו ארבעה סטים שונים של צבע, כאשר ישנה אופציה להתאים אותו במיוחד לעיוורי צבעים וכתוצאה מכך מקל על זיהוי הכתוב, בנוסף לכך ניתן להגדיר את גודל הכתב לגדול\ענק, כך שאנשים מבוגרים אשר יש וקיים אצלם קושי בראייה זהו פיתרון אופטימאלי.

בנוסף, נייד מסוג זה מסוגל להגיע לווליום גבוה במיוחד, גם באפרכסת וגם בצלצול. ויותר מזה קיימים מכשירים ניידים מסוג זה היודעים לעבוד עם מכשיר שמיעה, אשר מכילים סליל השראה מגנטית שאינו צורך זרם. כך שכאשר נכנסת שיחה מצמידים את הטלפון למכשיר השמיעה, הנייד מזהה אוטומטית את המכשיר ומשדר השראה מגנטית, שמכשיר השמיעה מתרגם לצלילים. חשוב לדעת כי טלפונים אשר אינם תומכים במכשירי שמיעה משדרים צליל שנשמע למשתמש כזמזום לא ברור.

למידע על משווק המכשיר דורו

שימוש במכשיר אשר מעניק ביטחון

במכשירים מתקדמים מסוג זה ישנו גם כפתור חירום, המפעיל אזעקה לפי הווליום שבו המכשיר מוגדר. כאשר לאחר מכן המכשיר ישלח הודעה אשר תוגדר מראש לחמישה מספרים שונים. כמו כן, המכשיר יתקשר אל המספרים אחד אחרי השני עד שתתקבל תשובה באחד מהם, כאשר הנייד יעבור אוטומטית לדיבורית. עם זאת ישלח המיקום המשוער של המכשיר - למכשיר אין רכיב GPS, ובמקומו הוא משתמש בתוכנת איתור מיקום שהמפעילה הסלולרית צריכה להתקין בו. את ההודעה עם המיקום מקבל הצד השני עם קישור למפות גוגל.

אינפורמציה נלקחה בין היתר מהאתרים הבאים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4204379,00.html

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/381/247.html?hp=16&cat=1901&loc=20


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר בן צור


 


מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור
 
רעיונות לטיולי סוסים
01/12/12 | אטרקציות
אם בא לכם להפתיע את עצמכם ואת המכרים, חברים ואהובים שלכם אולי תבחרו בטיול סוסים אתגרי עמם. מערכת היחסים הקוסמית בין בן האדם לסוס הולכת שנים רבות אחורה ולכן טיולי סוסים גורמים לאנשים להרגיש בנוח וברגיעה מוחלטת.

חוויות מהנות בשילוב אטרקציות
28/11/12 | אטרקציות
זוגות בינונו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רמנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופיוציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

שעוני ברייטלינג
19/11/12 | קניות
כחובב מושבע של שענות ושעונים, הייתי בטוח שאני מכיר את כל מגוון השוק הקיים בתחום, ובוודאי ובוודאי, שבצחום שעוני היוקרה כבר אין לאף אחד מה לחדש לי. נתקלתי לאחרונה במותג שעוני יוקרה שאינו חדש, בלשון המעטה, אולם תרם נתקלתי בו מקרוב. אני מדבר, כמובן, על שעוני ברייטלינג. אני יודע הרבה על שעונים ועל אופן הפעולה שלהם, ולכן הייתי מופע מאוד על כך שאני לא מכיר לעומק את שעוני ברייטלינג.

שינויים בתחום מכשירי שמיעה
17/11/12 | צרכנות
במאמר שה נעסוק בשאלות ונושאים כגון: כיצד נדע איזה מכשיר מתאים לנו באופן אופטימאלי? ואיזה חידושים אחרונים קיימים בתחום מכשירים אלה. בתחילת שנת 2011 החל משרד הבריאות לממן את רכישת מכשירי שמיעה, ולכן שימוש בהם הפך נגיש ואפשרי עבור אנשים רבים.

טלפון חכם העונה לשם סמארטפון
כיום ניתן לראות בשוק הסלולר יותר ויותר טלפונים חכמים המוגדרים ופחות מכשירי סלולר המשמשים אך ורק לביצוע שיחות. והרי שבעידן שבו קיימים יותר ויותר סמארטפונים מתקדמים כמו למשל נקסוס וואן, אייפון ועוד אשר תופסים נתח שוק רחב קיים הצורך בפורטלים אשר יסייעו וייספקו אינפורמציה אודות מכשירים אלה ולאו דווקא פורטלים אשר יסכמו מהם החידושים בנושא אלה שייתן מענה במונחי ייסוד הקשורים לתחום זה.

חשפניות למסיבת רווקים – משדרגים את ההנאה
16/11/12 | נשים - אחר
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

הפקת מסיבת רווקים מוצלחת
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

חשפנית לאירוע
אם חשבתם שלבחור רכב חדש או מלון לחופשה זה עניין מסובך, כנראה שמעולם עוד לא יצא לכם להזמין חשפניות. ההחלטה להזמין חשפנית למסיבת הרווקים או ליום ההולדת שלכם היא בהחלט החלטה חכמה ומהנה, אבל הדרך אל האושר עוד רצופה בהתלבטויות ארוכות.

כיצד להרכיב עדשות מגע בצורה נכונה
בקרב אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע עולה תהייה נפוצה והיא השאלה מתי וכל כמה זמן צריך להחליף את עדשות המגע. כמו כן, חשוב מאוד לבצע את החלפת העדשות בהתאם ללוח הזמנים הנכון. וזאת על מנת שהעיניים תהיינה בריאות ויחושו בנוח.

תכשיטים איכותיים אפשר גם מחרוזים
15/11/12 | עיצוב
לייצר תכשיטים או יותר נכון לומר, לעצב תכשיטים, היה בעבר תחום עיסוק שעבר מדור לדור, או שהיה נחלתם של אומנים בלבד. שכן דרוש דיוק רב ומומחיות גדולה בטכניקות של ייצור תכשיטים, מעבר לפן האסתטי העיצובי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI