דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עורך דין גירושין - החבר הטוב בזמנים הקשים
עורך דין גירושין - החבר הטוב בזמנים הקשים
דני לוי 11/08/12 |  צפיות: 1419

מחקרים עדכניים שבוצעו בשטח הגירושין בישראל מלמדים כי אחוזי הגירושין בשנים האחרונות עולים מיום ליום. מיד כאשר אתם מחליטים להתגרש, אתם נדרשים לחפש עורך דין גירושין מקצועי וטוב. רק עורך דין בעל מוניטין, יצליחלהייטיב את החיים שלכם מעתה ואילך.

עורך דין גירושין –הדרך לבחירה טובה

1.לפי המלצות – הטוב ביותר לחפש עורך דין גירושין לפי המלצות של חברים וידידים. והיה אם בסביבתכם יש אנשים שהתגרשו והיו מרוצים מעורך הדין, רצוי לכם לבקש את השם שלו ואת מספר הטלפון שלו. גם באתרים של האינטרנט ובפורומים המתעסקים בענף גירושין אפשר לדלות אינפורמציה על עורך דין גירושין ותיק ומומחה .

2.עוד לפני שאנחנו בוחרים עורך דין גירושין,רצוי לקבוע אתו פגישה ולבחון את מערכת היחסים ביניכם.

3. אם עורך הדין אינו פנוי, הוא אינו עונה לטלפונים שלכם והוא לא חוזר אליכם מהר, אל תבחרו בו. בתקופה קשה זו, אתם צריכים עורך דין זמין .

4.לפי התשלום – עוד לפני שבוחרים עורך דין, מומלץ לבקש הצעות מחיר ממספר עורכי דין וגם להשוות. אך, יש לומר, במקרים מסוימים עורך דיןזול הוא עורך דין שאינו מנוסה מספיק. פעמים רבות התוצאות יצדיקו את המחיר הגבוה.

צוואות -לכתוב צוואה כדי שלא יהיו סכסוכים

1. צוואות הן הדרך הבטוחה החוקית אשר בה מחליט הנפטר מה ייעשה ברכושו אחרי מותו.צוואות הן אחת בין ההחלטות החשובות בחיי כל אחד ואחד. אך ורק עורך דין מנוסה ומיומן בשטח של צוואות יוכל לדעת איך כותבים צוואה בעלת תוקף משפטי.

2.כל אחד, איש ואישה, זכאים להחליט מה יעשו היורשים ברכוש שלהםכאשר לא כותבים צוואות, מחלקים את הרכוש על פי חוק הירושות.

3.בכל מקרה חשוב לכתוב צוואות, אך ישנם מצבים חשובים מאוד דוגמת למשל אם מקיימים מערכת יחסים זוגית עם בן זוג מאותו מין אוגם עם ידועה בציבור ואפילו אם אחד מבני הזוג מנהל מערכת יחסים זוגית מחוץ לנישואין ורוצה להוריש חלק מרכושו לבן הזוג שלו .צוואות פותרות הרבה בעיות ומריבות לאחר מותו של בן המשפחה.גם רשויות המשפט מעדיפות לחלק את הרכוש של הנפטר על פי צוואה מסודרת וחוקית.

4.בכל מקרה צריך לרשום צוואות, אבל חשוב ביותר לכתוב צוואות אם מעוניינים לתת את הרכוש של הנפטר לידועה בציבור או לחילופיןבמצב שבן הזוגהנשוי מקיים מערכת יחסים עם פילגש או אף כאשר יש בן זוגמאותו מין, על מנת למנוע צער מהאנשים האהובים עלינו.

ירושות –מי זכאי לירושה

1. המשפטבמדינת ישראל מוריש את הרכוש של הנפטר לאחר מותו בשתי דרכים, לפי חוק הירושות או גם לפי הצוואה. רק כתיבת צוואה מבטלת את חוק הירושה.

2. אדם האשם ברצח בזדון של המוריש לא זכאי לקבל אף חלק מכל ירושה.

3.צאצאים מאומצים, שאומצו כחוק זכאים לקבל את חלקם בכל ירושות של ההורים המאמצים.

4.אם לנפטר אין קרובי משפחה, מדינת ישראל זוכה בירושה שלהם. ירושות שמקבלת המדינה משמשות את המדינה למטרת חינוך, בריאות ,מדע וכדו'.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI