דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות הפעלות לילדים ביום הולדת
הפעלות לילדים ביום הולדת
לילך כהן 14/08/12 |  צפיות: 1263

 

יום ההולדת הופך לחגיגה אמיתית

כל הורה יודע עד כמה מחכה הילד שלו ליום ההולדת ועד כמה יש לו ציפיות גבוהות בכל הקשור לרמת ולאיכות המסיבה שעתידים לערוך לו. עבור כמעט כל ילד בימינו חשיבותן של הפעלות לילדים ביום הולדת היא רבה מאחר והן יכולות להשפיע בצורה ניכרת על הילדים שמגיעים לחגוג איתו ביום החשוב שלו בשנה.

די ברור שאף ילד לא ירצה לראות כיצד חבריו לא נהנו במסיבה שלו או שהם חלילה לא לקחו חלק פעיל בהפעלה מסוימת שלה דאגו הוריו. מסיבה היא לא מסיבה אם הילדים לא מרגישים שהם נכנסים למשך מספר שעות לעולם קסום של דמיון, הרפתקה ו"אקשן", לכן כל הפעלה צריכה להיות מקורית ומיוחדת.

לבחור הפעלות שמתאימות לאופי הילד

אנו חיים בעולם שבו לילדים יש העדפות ברורות יותר לגבי מגוון של נושאים. כך, כבר מגיל צעיר אנו רואים כיצד הילד מפתח סגנון משלו וכיצד בהחלט יכול לקרות שנציע לו הפעלות לילדים ביום הולדת שהוא לא ממש ישמח להיענות להן. זאת מאחר והוא חובב דמות מסוימת או תחביב מסוים שלא בא לידי ביטוי בהפעלה.

כשם שלילדים של היום יש סגנונות לרוב כך גם מציעים מפעילים מקצועיים אקשן מגוון יותר שיכול להתאים בצורה אישית לכל סוג של ילד. כך בין מגוון מוכר של הפעלות לילדים ביום הולדת יש גם אפשרויות מקוריות יותר התואמות להעדפות של ילדים שאוהבים תחום מסוים כמו בעלי חיים או ספורט ומדע בדיוני למשל.

המפעילים שהופכים את הילד לכוכב

הפעלות שונות מוצעות לכל הורה בישראל על מנת להעשיר את החוויה של הילד במסיבת יום ההולדת שלו. אך חשוב מאוד להפנים את העובדה שמעבר לייחודה של ההפעלה עצמה הרי שלמפעיל עצמו יש חלק בלתי נפרד בהצלחתה. לכן יש להתמקד גם באיכות המפעיל בכדי לזהות את יכולותיו השונות.

אם מדובר באדם שמציע הפעלות לילדים ביום הולדת תוך הצגת גיוון רב וניסיון אמיתי עם ילדים הרי שהוא יכול להציג יתרון שלא קיים אצל מפעילים אחרים. ניסיון זה יתרום רבות לעבודה נכונה מול כל סוג של ילד תוך התמקדות נכונה בילד והפיכתו לכוכב המסיבה שלו יחד עם שילוב חבריו בהפעלות השונות שסובבות את הילד החוגג.

להפעלות לילדים ביום הולדת לחץ כאן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI