דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עוגות מעוצבות ימי הולדת
עוגות מעוצבות ימי הולדת
לילך כהן 14/08/12 |  צפיות: 1422

 

עוד הגשמת משאלה של הילד

כמה ימים לפני יום ההולדת שלו כבר מביע הילד מספר משאלות שהינן בעלות חשיבות רבה עבורו. באופן טבעי אנו רואים כיצד רצונם של ההורים למלא משאלות אלה בא לידי ביטוי בתכנון מסיבה מפוארת וכיו'. עבור חלק מהילדים הרי שללא עוגות מעוצבות ימי הולדת הם כאלו שיכולים להיות מעט פחות מיוחדים ממה שהם ציפו.

משאלותיו של הילד יכולות להציג את העולם המיוחד שלו, ולכן הורים שמקדישים תשומת לב רבה לעניין זה מבינים שעליהם לחפש לא רק הפעלה מיוחדת למסיבת יום ההולדת אלא גם עוגה מרשימה שתיוצר בהתאם לדברים שהילד אוהב. בין אם מדובר בנושא מתחום הספורט, המחשבים ועוד הרי שהאפשרויות הן עצומות.

מקוריות מדהימה עבור בני כל גיל

מי שכבר נהנה מתצוגה מרשימה של עוגה מעוצבת ביום ההולדת שלו יכול להעיד על כך שמדובר במראה מקורי במיוחד. חשוב להבין שבכל גיל הופכות עוגות מעוצבות ימי הולדת להרבה יותר מיוחדים. זאת מאחר וכולנו אוהבים להיות מופתעים מעוגה הנושאת דמות שאנו אוהבים או מעוגה צבעונית ומעוטרת במיוחד.

עוגה בצורה של כדורגל, דמות מצוירת, מאכל מסוים או בכל דוגמא אחרת היא משהו יוצא דופן שאינו מזכיר את העוגות הרגילות. לכן בהזמנתן של עוגות מעוצבות ימי הולדת של ילדים ומבוגרים כאחד הם כאלו שבהם מסמר האירוע הוא לא רק השיחות והמשחקים בין המשתתפים אלא גם העוגה המקורית כל כך.

עוגה שיזכרו לעוד זמן רב

יום הולדת הוא יום שבו אנו זוכים לתוספת נהדרת של זיכרונות מרתקים. החגיגה עצמה היא זו שמעניקה לנו שמחה מיוחדת ומאפשרת לנו להתענג על ההנאה ממנו למשך לא מעט זמן. מסיבה זו מחפשים רבים אטרקציות מיוחדות שתגרומנה להוספה של זיכרונות מתוקים מאירוע מוצלח שאף אחד לא ירצה לשכוח.

עבור מי שמעוניין לראות כיצד משנה לשנה יום ההולדת שלו הוא דבר קסום עוד יותר שממלא אותו בזיכרונות נהדרים הרי שעליו לחפש את העוגה המיוחדת ביותר. במציאת דוגמאות מיוחדות של עוגות מעוצבת ימי הולדת יכולים להעניק זיכרונות מדהימים שכוללים תמונות משגעות עם העוגה המשגעת.

להזמנת עוגות מעוצבות לימי הולדת לחץ כאן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI