דף הבית קניות וצרכנות צרכנות קייטרינג - על סוגי הקייטרינג המגוונים
קייטרינג - על סוגי הקייטרינג המגוונים
דני לוי 18/12/12 |  צפיות: 1168

כלל ראשון כשבוחרים קייטרינג הוא, לבדוק היטב שכל חומרי הגלם של מוצרי המזון הינם איכותיים וכי יש תנאי קירור מתאימים. בכל השנה ובאופן מיוחד בתקופת הקיץ יש לשמור על המזון שלא יתקלקל. אם לא תקפידו על הובלה ואחסון בקירור, האורחים שלכם מסוגלים לקבל כאבי בטן וקלקול קיבה.

קייטרינג – אי אלו נושאים שראוי לדעת

1. חומרי גלם באיכות בינונית, חוסכות ממון רב לחברות קייטרינג וישנם חברות שמתפתות לבצע רכישה של חומרים כאלו, אי לכך, עוד בטרם שהחלטתם לגבי חברת קייטרינג, בידקו את טריותם ואיכותם של מוצרי המזון.

2. להקפיד על הניקיון. כדאי לכל מי שמעוניין לעשות ביקור ברחבי המטבח ולראות באילו תנאים מבשלים את האוכל. חברת קייטרינג נדרשת שיהיה לה רישיון מטעם משרד הבריאות, לכן בידקו אם יש לחברת הקייטרינג שהינכם מעוניינים בה, רישיון מתאים ותקף.

3. מטבע הדברים מזון וחומרי גלם איכותיים מחירם יותר גבוה, על כן, בעת שעורכים בדיקת שווקים ומחירים מומלץ להביא בחשבון את איכותם ומחירם של מוצרי המזון וחומרי הגלם.

קייטרינג לאירועים –6 דברים שחשוב לדעת

1. במדה ואתם רוצים בחברת קייטרינג לאירועים ומצאתם חברה מסויימת, ראוי שתקבלו המלצות אודותיה. התחום של חברות קייטרינג לאירועים מופיע רבות ברשת האינטרנט וגם שם יהיה באפשרותכם לבדוק וגם לקבל הרבה מידע בנושא הקייטרינג.

2. מחיר -יש פער מחירים גדול בין חברות הקייטרינג. קייטרינג לאירועים הנו הוצאה לא קטנה, ולכן רצוי לערוך השוואת עלויות, אך לא בכל המקרים רצוי להעדיף את החברה הזולה, כדאי לתור אחר חברה מומחית ובעלת ותק כדי להימנע מאכזבות.

3. על פי רוב בכל אירוע מוזמנים גם אורחים שומרי כשרות, לכן , כשאתם מבררים אודות קייטרינג לאירועים , מתאים ומומלץ להזמיןקייטרינג לאירועים עם תעודת כשרות.

4. ישנם הרבה חברות של קייטרינג לאירועים, כל חברה מומחית בתחום אחר. לכל קייטרינג יש את ההתמחות שלו, יש חברת קייטרינג לארועים שעורכת אירועים גדולים ויש חברה שמומחית לאירועים קטנים ואינטימיים בחוג המשפחה, לכן, במידה ומדובר במסיבה לא גדולה מומלץ לגשת לקייטרינג לאירועים העוסק באירועים מסוג זה .

5. תמיד לפני שמזמינים קייטרינג לאירועים , רצוי לבדוק מה כלול בשרותי הקייטרינג וכך גם צריך לשאול מה מספר המלצרים שיהיו נוכחים באירוע.

6. כדי להכיר את טיב וטעמו של הכיבוד שמגיש קייטרינג לאירועים, כדאי מאוד לבקש לטעום ממגוון המאכלים שיוגשו באירוע. מקובל לבקש מהקייטרינג שיתן לכל המעוניינים יכולת לטעום מסוגי המנות אשר יוגשו באירוע שלכם וגם כדאי לבחון אירועשל הקייטרינג מקרוב.

קייטרינג אסאדו – כי מי אינו חובב בשר? לפחות שלושה עניינים שצריך לדעת

1. קייטרינג אסאדו הוא קייטרינג המתמחה בהכנה של בשרבסטייל דרום אמריקאי.

2. אם אתם מעוניינים שמשתתפי האירוע יוכלו להינות במסיבה שאתם עורכים, הזמינו קייטרינג אסאדו ואורחיכם יקבלו מזנון מיוחד עם מנות גדולות של כל מיני בשרים אשר נצלים באופן איטי וממושך על גחלים.

3. קייטרינג אסאדו מעניק אווירה ייחודית לכל אירוע או מסיבה ,הוא משלב חלקי בשר מיוחדים ומשובחים הבאים בליווי יין מעולה וכולם נהנים ורוקדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI