דף הבית ביטוח ביטוח - אחר טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
טס לחו"ל עם הסמארטפון? דאג לבטח אותו
wobi 07/01/13 |  צפיות: 1371

כאין ספק שהתפתחותו המהירה של שוק הטכנולוגיה ותחומי המחשוב והטלקומיניקציה השונים, הביאו לשיפור משמעותי ברמת החיים. לפני ארבעים שנה, גודלו של מחשב היה כדוגלו של בניית משרדים ואילו כיום אין כמעט בית בישראל שאין בו סוג מסויים של מחשב, ציוד היקפי וסוגים שונים של מכשירים לתקשורת סלולארית.

בכלל, הציבור הישראלי אוהב מאד להיות מקושר. עד כדי כך, שישראל מדורגת במקום השני בעולם (אחרי יפן) ביחס בין מכשירים ניידים לגודל האוכלוסייה. הישראלים פשוט אוהבים להיות בקשר. ולא רק שהישראלי הממוצע רוצה ומרגיש צורך מתמיד להשאר מקושר וזמין, הוא גם מעדיף לעשות זאת באמצעות שימוש במותגים המהווים את המילה האחרונה בתחומי הפיתוח הטכנולוגי למחשבים וטלפונים ניידים בעולם.

בתוך פחות מעשרים שנה, הפך המשק הישראלי למשק המגלגל סכומי עתק במסחר של מחשבים ניידים, טאבלטים (מחשבי לוח) מגוונים ומגוון נרחב וגדול של מכשירים סלולאריים חכמים כדוגמת מכשירי סמארטפון.

כיסוי ביטוחי לסמארטפון

הצורך הרגשי של ישראלים להשאר מחוברים בכל רגע נתון ובכל מקום בעולם ולעשות זאת מבלי הצורך להיפרד מהטלפונים החכמים (סמארטפון הוא בעצם סוג של שילוב בין מחשב כף יד לבין ממשק המאפשר תקשורת סלולארית וגלישה באינטרנט), הביא חברות המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל להציע חבילות ביטוח הכוללות גם את המכשיר הטלפון החכמים, קרי הסמארטפון שאותו אנו מעוניינים לקחת איתנו לחוץ לארץ.

בשביל מה לבטח את הסמארטפון בנסיעה לחו"ל?

ובכן, רבים וודאי שואלים את עצמם את אותה שאלה. אבל כדאי לזכור שמכשיר הסמארטפון איננו דומה לשאר מכשירים חשמליים אותם אנו לוקחים איתנו לטיול בחו"ל.

פיתוחים טכנולוגיים, הביאו לשילוב בין המחשב הנייד לבין הטלפון הסלולארי, טכנולוגיות גלישה באינטרנט ובנוסף להכל גם מצלמה מובנית באיכות גבוהה למדי. עכשיו, הפסיקו לקרוא לרגע אחד, עיצמו עיניים, ונסו להיזכר עד כמה חשוב היה לכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיכלול גם את המצלמה שאיתה נסעתם לטיול ההוא לפני עשר שנים. הרי על המצלמה ההיא שעלתה אז ביוקר שמורות תמונות רבות וחשובות, ובכלל מדובר במצלמה משוכללת למדי.

ועכשיו, חשבו על מכשיר הטלפון החכם שברשותכם. הרי מדובר במכשיר יקר הרבה יותר מאשר מצלמה. מחירו של סמארטפון יכול להגיע לכדי 4000 שקלים, וזה לא כולל את מחיר התחזוקה והציוד הנלווה למכשיר. והרי ערכו של הסמארטפון איננו רק באפליקציות השונות הכלולות בו אלא בכך שהוא כולל את כל חיינו האישיים בעצם. כל הכתובות והטלפונים, ופרטים אישיים למיניהם, סיסמאות, יומן – כל החיים מאורגנים ומסודרים בו.

ואם כל זה לא מספיק כדי לשכנע שמי שנוסע לחוץ לארץ בין אם לצרכי עבודה או סתם לטיול, ויש בידו מכשיר סמארטפון, כדאי מאד שירכוש חבילת ביטוח נסיעות לחו"ל שתכלול גם את הסמארטפון, תחשבו על כל הסיבות שבגללן רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל באופן כללי.

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, כוללות לא רק ביטוח אישי למקרים של תאונות או מקרים רפואיים שונים שמצריכות הוצאות חריגות שלא תוכננו בתקציב הנסיעה מראש. כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי לזכור שכיום, מציעות חברות הביטוח השונות (אם באופן עצמאי ואם דרך חברות אשראי או קופות החולים) מגוון רחב למדי של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל מטרה.

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כאמור לא רק את הצד הרפואי אלא גם פיצוי כספי מסויים במקרה של אבדן מטען, גניבות וכדו'.

לכן, כל מי שנוסע לחו"ל ומתכנן לקחת איתו את מכשיר הסמארטפון שברשותו, ייטיב לעשות אם יבטח אותו את המכשיר טרם הנסיעה עצמה.

Wobi - אתר להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 wobi


 


מאמרים נוספים מאת wobi
 
מהו כיסוי חדש תמורת ישן בביטוח הרכב?
11/11/13 | ביטוח רכב
סעיף זה מעניק כיסוי חדש תמורת ישן, והוא נכנס לתמונה, פעמים רבות, במקרים של טוטאל לוס לרכב. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

כיצד תצמצם את הסיכון לגניבת רכבך?
10/11/13 | רכב
קשה למנוע לחלוטין את הסבירות של גניבת רכב, אך ניתן לצמצמם אותה באופן משמעותי. מה ניתן לעשות על מנת למנוע את גניבת רכבך?

ביטוח רכב מחוץ לשטח מדינת ישראל
06/11/13 | ביטוח רכב
רכשת ביטוח רכב בארץ? בדוק האם הביטוח תקף גם בחו"ל או מעבר לקו הירוק. כל המידע במאמר הבא.

תביעת פיצויים בגין גניבת פריטים מהרכב
23/09/13 | ביטוח רכב
חברות ביטוח רבות להציע את ביטוח "כל הסיכונים", שנועד להתייחס למצבים שונים – ובין השאר ביטוח תכולתה של הדירה גם מחוצה לה. אולם, מה קורה כאשר פריטים נגנבים מתוך רכבו של המבוטח? האם הביטוח תקף אז?

הפחתת תגמולי הביטוח בגין השארת המפתחות במתנע
17/09/13 | ביטוח רכב
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

שרות טיפול משפטי בתביעות צד ג'
16/09/13 | ביטוח רכב
מה כולל שרות הטיפול המשפטי במסגרת תביעות צד ג'? ואיך משיגים את הפוליסה המשתלמת ביותר, מהבחינה הזו? כל המידע במאמר הבא.

מסלולי ביטוח לרכב שני
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

ביטוח רכב - השתתפות עצמית בהגנה משפטית
15/09/13 | ביטוח רכב
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

רכישת ביטוח משכנתא באינטרנט - כיצד לעשות זאת נכון
האפשרות של רכישת דירה ללא משכנתא נראית כמו חלום רטוב, שספק אם יושג אי פעם. לא רבים יודעים, אבל בעת ההלוואה החשובה הזו נדרש גם לרכוש ביטוח משכנתא. איך האינטרנט יכול לסייע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?

טיפול בנזקים למבנה במסגרת ביטוח המשכנתא
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI