דף הבית פיננסים וכספים השקעות אופציות בינאריות- החלון דרכו תשקיפו בבטחה על שוק ההון
אופציות בינאריות- החלון דרכו תשקיפו בבטחה על שוק ההון
סנונית תוכן 22/05/13 |  צפיות: 1642

יותר ויותר אנשים מנסים את מזלם בשנים האחרונות בעולם שוק ההון. כאשר אנחנו מסתכלים לימיננו ולשמאלנו, אנחנו יכולים לראות כי רבים הם אלה אשר מרשים לעצמם לעשות את הצעד הזה ולנסות ולקטוף לעצם מעט מפירותיו של שוק ההון מניב הרווחים, ומשחקים מעט במשחקי הבורסה השונים.

הסיבה לכך היא ברורה מאליה. שם בדיוק נמצא הכסף הגדול. כאשר אתם מחפשים את ההזדמנויות הגדולות שלכם, רוב הסיכויים שתמצאו אותם מחוברים לעיתון כלכלי כלשהו, בדיוק לצדן של טבלאות הבורסה השונות מליל אמש.

אבל איפה להתחיל, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, הרי העולם הכלכלי כל כך גדול ומבלבל, ויש כאלה שאפילו יגידו שהוא מפחי ומסוכן כי זה ממש ג'ונגל שם בחוץ, אבל אין לכם מה לחשוש מהשקעה בעולם ששל הכסף הגדול, כי תמיד יש דלת כניסה. ובמקום שאין דלת, תמיד אפשר למצוא חלון הזדמנויות. וכאשר החלון סגור, אתם תמיד יכולים לנסות ולהיכנס דרך הארובה.

אז על זה אנחנו הולכים לדבר היום. על החלון ממנו אתם יכולים להשקיף על עולם שוק ההון בלי להתקרב אליו יותר מדי, על מנת שלא תחטפו כוויות, אבל מספיק קרוב, בכדי שתוכלו לנסות את הטעימות הראשונות שלכם בתחום בצורה מבוקרת ובלי להשקיע יותר מדי זמן, אנרגיה וכסף, והכי חשוב, בלי שתצטרכו להבין יותר מדי בתחום הזה, שממילא אף אחד לא מבין בו באמת.

הרי בינינו, אין לאף אחד, וזה לא משנה כמה שנים הוא למד ואיפה הוא עבד ומה הניסיון שלו בעולם הכלכלי, לאף אחד אין מושג כיצד תראה הבורסה בעוד יום או יומיים ואפילו בעוד שעה. הכל מורכב מספקולציות שנובעות ממחקר מתמיד של השוק, אך גם ספקולציות אלה הן בסך הכל ניחושים מושכלים ולא יותר מכך.

מסיבה זו, ומסיבות רבות נוספות, אנשים רבים מנסים את מזלם בהשקעה ובקניית אופציות בינאריות, מאחר ועל מנת לרכוש אופציות אלה, אין צורך בהבנה רבה מדי של השוק, אין צורך להשקיע ממון רב מדי, והמשקיע לא צריך אפילו להרים טלפון לסוכן הבורסה השכונתי, אלא בסך הכל להדליק את המחשב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI