דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר התאמת מערכות אבטחה ומיגון לבית
התאמת מערכות אבטחה ומיגון לבית
רוני ארז 30/07/13 |  צפיות: 1052

קיימים בשוק אמצעים רבים ושונים למיגון הבית המיועדים להרתיע פורצים ולמנוע פריצות, וגם להתריע בזמן אמת או על שריפות והצפות. על המוצרים השונים נמנים בין היתר מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, סורגים ודלתות משוריינות, מערכות אינטרקום, גלאי שריפה ומערכות כיבוי אש. מכיוון שלכל מערכת מיגון יש ייעוד ספציפי חשוב להגדיר מראש לאילו מטרות הן אמורות לשמש לאחר הרכישה.

מערכות אבטחה ומיגון בהתאם לצרכים שלכם

הגדרת מטרותיהן של מערכות האבטחה והמיגון יסייעו לכם הבין אילו הן המערכות המתאימות ביותר עבורכם. כך לדוגמא, מי שרוצה מערכת שתפעל רק בשעות שבהן אף אחד לא נמצא בבית יוכל להסתפק במערכות גלאי נפח המופעלות כאשר יש תנועה בחלל, אך אם יש לכם חיות מחמד עליכם להצטייד במערכת חכמה יותר המסוגלת להבחין בין בני אדם לחיות. מי שמחפש מערכת הפועלת גם כשבני הבית מצויים בו עשוי למצוא פתרון הולם במערכות עם גלאי וילון או מתג מגנטי הממוקמות רק בפתחי וחלונות הבית. מאידך, אם הינכם מעוניינים במערכת מקיפה תוכלו לרכוש מערכות חכמות המשלבות אזעקה נגד פריצות, הצפות, שריפות ודליפת גז, וכוללות גם מצלמות אבטחה לבית ומערכת אינטרקום. כמו כן, קיימות בימינו מערכות אבטחה הפועלות על שלט רחוק מרשת האינטרנט ומהסלולארי, ומאפשרות הפעלה, כיבוי וצפייה במתרחש בבית  או בעסק ממרחק.

התאמה מקצועית של מערכות אבטחה ומיגון

הדרך הטובה ביותר להתאים ולהתקין מערכות אזעקה, מיגון והתרעה הינה בעזרת יועצי מיגון. אנשי המקצוע יקשיבו לרצונותיכם וצרכיכם, יגיעו לנכס המדובר ויסרקו אותו על מנת לזהות את מאפייניו ונקודות התורפה שלו, כדוגמת דלתות, חלונות, גדר, שערים, חצר, מוסך, תאורה וצמחייה. יועץ המיגון יציג בפני בעלי הנכס את תוצאות הבדיקות ומסקנותיה, יתאר בפניו את מכשירי המיגון הנחוצים, ויספק הערכה כללית אודות עלות הרכישה וההתקנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI