דף הבית מיסים מס הכנסה איך יכול יועץ מס לעזור לעסק שלך?
איך יכול יועץ מס לעזור לעסק שלך?
דניאל דורמן 02/04/14 |  צפיות: 10939

ייתכן ואתם יודעים, כי בעלי עסקים רבים אינם לוקחים רואה חשבון, אלא יועץ מס. מיהו יועץ כזה, וכיצד הוא יכול לסייע לעסק שלך? המאמר להלן יפרט בנושא.


מיהו יועץ מס


יועץ מס הוא חשבונאי אשר התמחה בייעוץ בענייני מיסים, לרבות מס הכנסה, ביטוח לאומי, מס ערך מוסף וכדומה. הוא עבר בחינות הסמכה מיוחדות מטעם רשות המיסים. הוא יכול לייצג כל בעל עסק בפני שלטונות המס, ולעשות עוד מגוון רחב של פעולות חשבונאיות, שיפורטו להלן.


הגשת דוחות למס הכנסה


יועץ מס יכול לסייע לך למלא ולהגיש עבורך דוחות למס הכנסה. לא מדובר בפעילות פשוטה, אלא בכזו הדורשת ידע מעמיק בתחומי החשבונאות והמיסוי. גם אתה יכול להגיש דוחות כאלו לבד, אולי בסיוע לשכת היעוץ של מס הכנסה, אך אין ספק כי אם  יועץ מס יסייע לך להכין את הדוחות ויגיש אותם עבורך, תשלם את סכום המס שבו אתה מחויב באמת על פי חוק, ללא שגיאות, אי הבנות, או טעויות למיניהן.


תכנון מס


עוד פן אשר בו ניתן להסתייע בשירותיו של  יועץ מס מוסמך הוא תכנון מס. משמעות הדבר היא כי יועץ המס יוכל לצמצם, במסגרת מה שהחוק מתיר, את נטל המס בו תהיה מחויב בשנה מסוימת, באמצעות שורה של פעולות חשבונאיות חוקיות. תכנון מס נכון יכול להוות יתרון כלכלי ופיננסי גדול לכל בית עסק, קטן או גדול.


יעוץ עסקי שוטף


מאחר ואיש מקצוע שהנו יועץ מס, מבין גם בייעול תהליכים עסקיים, מאחר והוא רואה את מכלול ההוצאות וההכנסות של העסק, הוא יכול להמליץ בפניך על שורה של תעדי התייעלות, שיגדילו את שורת הרווח, על ידי קיצוץ בהוצאות ואסטרטגיות להעלאת הרווחים. הוא גם יוכל לומר לך, אילו הוצאות עסקיות נחשבות כהוצאה מוכרת מבחינת מס הכנסה, ובכך להקל על החלטתך לרכוש ציוד או אמצעים, שיסייעו לך בהגדלת ההכנסה. ייעוץ עסקי שוטף שמספק יועץ מס מקנה ללקוחו שקט נפשי.


יצוג בפני רשות המיסים

בנוסף לכל אלו, יועץ מס גם מוסמך לייצג אותך בדיונים ובמשא ומתן מול רשות המיסים, במקרה הצורך. בצורה כזו, עומד לרשותך איש מקצוע שמבין את עבודתו היטב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל דורמן


 


מאמרים נוספים מאת דניאל דורמן
 
האם אפשר למצוא בתי מלון באילת במחיר זול?
14/08/14 | בתי מלון
במאמר הקרוב ננסה להסביר בקצרה על העיר אילת ובתי המלון באזור. ובנוסף ניתן כמה טיפים לגבי מציאה של מלון זול באזור אילת.

כיצד לבחור הלוואה חוץ בנקאית?
05/08/14 | הלוואות
במאמר הקרוב נסביר את ההבדל הבסיסי בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה בנקאית, בנוסף ניתן קווים מנחים לבחירה של הלוואה משתלמת.

כל מה שרציתם לדעת על ניקיון חלונות מקצועי
במאמר הקרוב נעבור על כמה דברים שחשוב לדעת לגבי ניקיון חלונות ובנוסף נסביר כיצד לבחור איש מקצוע בתחום.

כל מה שרציתם לדעת על הלוואה מיידית.
01/07/14 | הלוואות
במאמר הקרוב נעבור על מספר דברים שחשוב לדעת לפני שמחליטים לקחת הלוואה מיידית.

נופש בים המלח
כמה סיבות שאולי לא חשבתם עליהם לבקר ביום המלח.

מתי נידרש לבצע חיפוש פטנט וכיצד זה מתבצע?
ישראלים רבים חושבים על רעיון נהדר, שלדעתם מהווה פטנט. אבל לפני שניתן לרשום אותו, צריך לחפש קודם אם אין פטנט כזה, שכבר נרשם. לשם כך מתבצע הליך של חיפוש פטנט. המאמר שלפניכם יתאר את החשיבות של הליך כזה, וכיצד ניתן לבצע אותו.

כך תקנה בזול ג'קוזי או סאונה יבשה
לרבים מהישראלים יש בביתם ג'קוזי או סאונה יבשה, המשמשים להתרגעות ופינוק. מאחר ומדובר במוצרים שאינם זולים, הנה לפניכם מדריך שידריך אתכם כיצד לרכוש מוצרים אלו במחיר נמוך, ואפילו זול.

כך תמצאו פתרונות שינה זולים
19/05/14 | עיצוב
אם אתם מתכננים לעבור לדירה משלכם, או לדירה שכורה, אתם בוודאי מחפשים פתרונות שינה. ידוע כמובן כי ניתן לקנות מיטה ומזרן חדשים, אך אלו יקרים למדי. אילו פתרונות שינה זולים קיימים בשוק? במאמר זה נצביע על כמה מהם.

ככה תשיגו עיצוב גינות בזול
14/05/14 | גינון
אם אתם מחפשים לעצב את הגינה שלכם, ומוגבלים בתקציב, בוודאי תרצו להפחית עד כמה שניתן את תקציב עיצוב הגינה, ועדיין לקבל גינה מעוצבת היטב. המאמר שלפניכם יפרט כיצד תוכלו להשיג עיצוב גינות בזול יחסית, ועדיין להיות מרוצים מהתוצאות.

ארבע עצות שימושיות לאיתור מומחה השתלות שיניים
30/04/14 | רפואה
אם גם לכם עקרו שן אחת או יותר ואתם צריכים לבצע השתלות שיניים, אתם וודאי תוהים איך לבחור מומחה מתאים. אחרי הכל מדובר בעבודה הדורשת זהירות וערנות רבה,גם כדי לא לפגוע בעצבים הממוקמים מתחת לשן, וגם כדי שהשתלים יחזיקו מעמד לאורך כמה שיותר שנים. אז איך נאתר מומחה כזה? העצות הבאות סייעו לכם בכך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI