דף הבית רפואה ובריאות ספא מסאג עד הבית בקליניקת xmassage
מסאג עד הבית בקליניקת xmassage
אוהד זמלר 01/05/14 |  צפיות: 10987

לכל אחד מאתנו דרוש עיסוי מפעם לפעם על ידי מסאז'יסט מקצועי, היות ועל גופנו מופעלים לחצים רבים בכל יום, ולא מדובר על לחצים פיזיים בלבד אלא גם על לחצים נפשיים שמשפיעים על הגוף שמתחיל לכאוב, ומדובר בעיקר בכאבי גב. במאמר הבא נסביר מהי החשיבות של עיסוי לבריאות האדם ולאיכות חייו, ועל מסאג עד הבית שמקל על הלקוח מאוד, היות ואינו צריך להגיע פיזית לקליניקת העיסוי.

מדוע חשוב לקבל מסאז'

השרירים והרקמות הרכות שלנו נתפסים במהלך היום ואנו חווים כאבי גב בגלל ישיבה לא נכונה, הליכה לא נכונה, התרוצצות פיזית ולחצים נפשיים. אין מה לעשות, דרך החיים המערבית והחיים הקשים תובעים מהגוף מחיר ואת המצב הזה יש לאזן. הצורה הנכונה לאזן את המצב היא באמצעות פעולת העיסוי, שכן מעסה מקצועי יודע לזהות את הנקודות התפוסות שדורשות שחרור, וכיצד ללחוץ עליהן באופן הנכון.

מסאג עד הבית

הרבה אנשים מעוניינים במסאג' ויודעים שהדבר נחוץ ויעזור מאוד להקל על הכאבים אותם הם מרגישים בגופם מדי יום, אך אין להם את הזמן "להתעסק עם זה". הכוונה היא לכך שאין להם כוח להגיע לקליניקה בה מתבצע המסאז', ובהרבה מקרים, עד שהם מגיעים מהעבודה, הקליניקה כבר סגורה. מה הפתרון לכך? מסאג עד הבית כמובן! באמצעות שירות מסאג עד הבית מגיע מעסה מקצועי לביתך עם כל הציוד הדרוש ולכן אין צורך שתיסע לקליניקה שלו.

ביום גשום וחורפי, לאף אחד לא בא לנסוע יותר מדי, והוא חוזר מן העבודה ישר הביתה. גם בימים אחרים להרבה אנשים אין כוח לנסוע לקליניקת העיסוי – לחץ בית קוראים לזה. רוב האנשים רוצים להגיע מהעבודה ישר הביתה – להיות עם הילדים, להתקלח ולראות טלוויזיה. ומה לגבי אלה שאין להם רכב? הם צריכים לקחת אוטובוס לקליניקת העיסוי, כך שמדובר בטרחה רבה מבחינתם, במיוחד אם הקליניקה לא נמצאת קרוב לבית. מסאג עד הבית פותר את הבעיה הזו שהרי באמצעות שירות זה מסאז'יסט מקצועי מגיע אל הבית ומעניק ללקוח מסאז' מפנק.

הגב תפוס? פנו לקליניקת xmassage ותזכו לקבל מסאג עד הבית ממסאז'יסט מקצועי

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של טכניקות לשיווק באינטרנט ו תוכנית שיווק לאתר אינטרנט


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI