דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף
ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף
ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל 19/04/09 |  צפיות: 1617

קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצובם של אזורים שונים בגוף. ניתוחים אלה צריכים להתבצע בידי מנתח מיומן המנוסה בניתוח המבוקש. מציאת מנתח מומחה תביא לביצוע הניתוח באופן מקצועי ותסייע לבטחונו של המטופל כי הוא נמצא בידיים טובות.

 

ניתוח מתיחת בטן הינו אחד הניתוחים הקיימים לעיצוב הגוף. ניתוח זה מיועד לעיצוב בטן רפויה בעלת עודפי עור עקב ירידה משמעותית במשקל או לאחר לידות. ניתוח מתיחת בטן מתבצע כך שמוסרים עודפי עור ושומן. תוך כדי הניתוח מהודק שריר הבטן במטרה ליצור טליה כמו זו שהייתה בעבר, בנוסף מתוקנת הבטן הרפויה. לרוב ניתוח זה מביא לירידה במידת היקף אחת או שתיים. תוצאות ניתוח מתיחת הבטן נשמרות לאורך זמן.

 

ניתוח פלסטי נוסף המיועד לעיצוב הגוף הינו שאיבת שומן. תהליך זה מהווה פתרון מתאים למעוניינים להעלים רפידות שומן הנמצאות על קווי הקימור של הגוף. אדם אשר השומן מפריע לו מבחינה אסתטית יכול להיעזר בתהליך זה. שאיבת שומן מתבצעת דרך חתכים קטנים. שאיבות קטנות באזורים בודדים וקטנים כדוגמת ברכיים או מותניים, מתבצעות בהרדמה מקומית. שאיבות גדולות הכוללות מספר אזורי גוף או אזור גדול כגון בטן, מצריכות הרדמה כללית. שאיבת השומן מתבצעת עד ל-4-5 ליטרים בלבד, זהו נפח הנחשב בטוח לשאיבה.

 

כאשר מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי במטרה לעצב את הגוף מומלץ לפנות אל מנתח מומחה ומקצועי. מנתח זה ילווה את המטופל החל מרגע ההתייעצות על הניתוח, ההחלטה על ביצועו, ביצוע הניתוח ועד להחלמה מלאה ממנו.

 

ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל מורכב ממנתחים מקצועיים בעלי מיומנות וניסיון בביצוע ניתוחים פלסטיים שונים. הפנייה אל מנתח החבר בארגון מבטיחה מנתח שיבצע עבודתו במקצועיות ותוך דאגה לשלומו של המטופל לאורך כל התהליך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל


 


מאמרים נוספים מאת ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל
 
ניתוח פלסטי באזור האף והאוזניים
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצוב אזורים שונים בגוף. בין הניתוחים, קיימים גם ניתוחים לעיצוב האף והאוזניים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי מסוים, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי המיומן בביצוע הניתוח המבוקש.

ניתוח פלסטי בחזה
קיימים ניתוחים פלסטיים המיועדים לעיצוב אזורים שונים בגוף, בהם גם ניתוחי חזה. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי באזור החזה, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי ובעל ניסיון בביצוע הניתוח המבוקש.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב השדיים
קיימים מגוון ניתוחים פלסטיים המיועדים לעיצובם של אזורים שונים בגוף, בהם אזור החזה. כאשר קיים רצון לבצע ניתוח פלסטי באזור החזה, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי בעל ניסיון בביצוע ניתוח החזה המבוקש. ביצוע הניתוח על ידי מנתח מקצועי יסייע לבטחונה של המטופלת ולידיעה כי היא נמצאת בידיים טובות.

ניתוחים פלסטיים באזור הפנים
ניתוחים פלסטיים מסוימים מיועדים לעיצוב אזור הפנים. כאשר מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי באזור הפנים, כדאי לפנות אל מנתח מומחה בעל ניסיון בביצוע הניתוח המבוקש.

ניתוח אף גברים הינו אחד מהניתוחים אשר ניתן לבצע באזור הפנים. בעזרת ניתוחי אף פלסטיים ניתן לעצב את האף מחדש כך שיתאים יותר לפניו של המנותח. ניתוח אף גברים אורך כשעה וחצי ומבוצע לעיתים בהרדמה כללית ובמקרים אחרים בהרדמה מקומית עם טשטוש.


הרמת עפעפיים ומילוי קמטים
קיימים ניתוחים פלסטיים וטיפולים שונים, אשר חלקם מיועדים לעיצוב אזור הפנים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי באזור הפנים מומלץ לפנות אל רופא מומחה ומיומן בביצוע ההליך המבוקש, על מנת להבטיח כי הוא יתבצע באופן מקצועי.

ניתוח פלסטי באף ובאוזניים
קיימים מגוון ניתוחים פלסטיים שונים אשר חלקם מיועדים לעיצוב אזור הפנים והאוזניים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי באזורים אלה או אחרים, מומלץ לפנות אל מנתח מיומן ומקצועי לביצוע הניתוח. מנתח מקצועי ידאג להסביר למטופל את התהליך אותו עומד לעבור וכן יסייע לבטחונו של המטופל כי הוא נמצא בידיים טובות.

ניתוחים פלסטיים בפנים
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצוב מראה הפנים מחדש. בין ניתוחים אלה קיים ניתוח להרמת עפעפיים. ניתוח זה הינו הניתוח האסתטי הנפוץ ביותר בפנים ומטרתו לתקן את המראה העייף של העפעפיים העליונים. בנוסף, הניתוח מתקן את בלט השומן וריבוי הקמטים הקיימים בעפעפיים התחתונים. במקרים מסוימים משולב ניתוח הרמת גבות ביחד עם ניתוח להרמת עפעפיים. במקרה בו קיים צורך בשילוב הליכים אלה, הרמת הגבות תבוצע לפני הרמת העפעפיים ותיארך שעה וחצי.

ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצובם של אזורים שונים בגוף. ניתוחים אלה צריכים להתבצע בידי מנתח מיומן המנוסה בניתוח המבוקש. מציאת מנתח מומחה תביא לביצוע הניתוח באופן מקצועי ותסייע לבטחונו של המטופל כי הוא נמצא בידיים טובות.

ניתוחים פלסטיים באוזניים ובאף
ניתוחים פלסטיים מתבצעים באזורים שונים בגוף ומאפשרים למטופל לעצב באופן שונה את החלק המנותח. ניתוחים פלסטיים, כמו כל הליך רפואי, צריכים להתבצע בידי מנתח מקצועי המיומן בביצוע ההליך. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי, כדאי לחפש מנתח מיומן אשר יבצע את הניתוח.

ניתוחים פלסטיים באיזור החזה
ניתוחים פלסטיים מתבצעים באזורים שונים בגוף. אחד מהאזורים בו מתבצעים ניתוחים פלסטיים הינו החזה. קיימים ניתוחי חזה שונים המיועדים לעיצובו של החזה. כאשר יש רצון לבצע ניתוח חזה, כדאי לבחור במנתח מיומן בעל ניסיון בביצוע ניתוח החזה המבוקש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI