דף הבית ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל

ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל
אתר אינטרנט:  www.mydoctors.org.il
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת ארגון המנתחים הפלסטיים הפרטיים בישראל
 
ניתוח פלסטי באזור האף והאוזניים
03/05/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצוב אזורים שונים בגוף. בין הניתוחים, קיימים גם ניתוחים לעיצוב האף והאוזניים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי מסוים, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי המיומן בביצוע הניתוח המבוקש.
למאמר המלא...

ניתוח פלסטי בחזה
03/05/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים ניתוחים פלסטיים המיועדים לעיצוב אזורים שונים בגוף, בהם גם ניתוחי חזה. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי באזור החזה, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי ובעל ניסיון בביצוע הניתוח המבוקש.
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים לעיצוב השדיים
03/05/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים מגוון ניתוחים פלסטיים המיועדים לעיצובם של אזורים שונים בגוף, בהם אזור החזה. כאשר קיים רצון לבצע ניתוח פלסטי באזור החזה, מומלץ לפנות אל מנתח מקצועי בעל ניסיון בביצוע ניתוח החזה המבוקש. ביצוע הניתוח על ידי מנתח מקצועי יסייע לבטחונה של המטופלת ולידיעה כי היא נמצאת בידיים טובות.
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים באזור הפנים
21/04/09 | ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים מסוימים מיועדים לעיצוב אזור הפנים. כאשר מעוניינים לבצע ניתוח פלסטי באזור הפנים, כדאי לפנות אל מנתח מומחה בעל ניסיון בביצוע הניתוח המבוקש.

ניתוח אף גברים הינו אחד מהניתוחים אשר ניתן לבצע באזור הפנים. בעזרת ניתוחי אף פלסטיים ניתן לעצב את האף מחדש כך שיתאים יותר לפניו של המנותח. ניתוח אף גברים אורך כשעה וחצי ומבוצע לעיתים בהרדמה כללית ובמקרים אחרים בהרדמה מקומית עם טשטוש.
למאמר המלא...

הרמת עפעפיים ומילוי קמטים
21/04/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים ניתוחים פלסטיים וטיפולים שונים, אשר חלקם מיועדים לעיצוב אזור הפנים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי באזור הפנים מומלץ לפנות אל רופא מומחה ומיומן בביצוע ההליך המבוקש, על מנת להבטיח כי הוא יתבצע באופן מקצועי.
למאמר המלא...

ניתוח פלסטי באף ובאוזניים
20/04/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים מגוון ניתוחים פלסטיים שונים אשר חלקם מיועדים לעיצוב אזור הפנים והאוזניים. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי באזורים אלה או אחרים, מומלץ לפנות אל מנתח מיומן ומקצועי לביצוע הניתוח. מנתח מקצועי ידאג להסביר למטופל את התהליך אותו עומד לעבור וכן יסייע לבטחונו של המטופל כי הוא נמצא בידיים טובות.
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים בפנים
19/04/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצוב מראה הפנים מחדש. בין ניתוחים אלה קיים ניתוח להרמת עפעפיים. ניתוח זה הינו הניתוח האסתטי הנפוץ ביותר בפנים ומטרתו לתקן את המראה העייף של העפעפיים העליונים. בנוסף, הניתוח מתקן את בלט השומן וריבוי הקמטים הקיימים בעפעפיים התחתונים. במקרים מסוימים משולב ניתוח הרמת גבות ביחד עם ניתוח להרמת עפעפיים. במקרה בו קיים צורך בשילוב הליכים אלה, הרמת הגבות תבוצע לפני הרמת העפעפיים ותיארך שעה וחצי.
למאמר המלא...

ניתוח פלסטי לעיצוב הגוף
19/04/09 | ניתוחים פלסטיים
קיימים ניתוחים פלסטיים שונים המיועדים לעיצובם של אזורים שונים בגוף. ניתוחים אלה צריכים להתבצע בידי מנתח מיומן המנוסה בניתוח המבוקש. מציאת מנתח מומחה תביא לביצוע הניתוח באופן מקצועי ותסייע לבטחונו של המטופל כי הוא נמצא בידיים טובות.
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים באוזניים ובאף
19/04/09 | ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים מתבצעים באזורים שונים בגוף ומאפשרים למטופל לעצב באופן שונה את החלק המנותח. ניתוחים פלסטיים, כמו כל הליך רפואי, צריכים להתבצע בידי מנתח מקצועי המיומן בביצוע ההליך. כאשר יש רצון לבצע ניתוח פלסטי, כדאי לחפש מנתח מיומן אשר יבצע את הניתוח.
למאמר המלא...

ניתוחים פלסטיים באיזור החזה
19/04/09 | ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים מתבצעים באזורים שונים בגוף. אחד מהאזורים בו מתבצעים ניתוחים פלסטיים הינו החזה. קיימים ניתוחי חזה שונים המיועדים לעיצובו של החזה. כאשר יש רצון לבצע ניתוח חזה, כדאי לבחור במנתח מיומן בעל ניסיון בביצוע ניתוח החזה המבוקש.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI