דף הבית עסקים שיווק ופרסום עיצוב פליירים
עיצוב פליירים
centrifogo 09/06/14 |  צפיות: 2597

העיצוב של הפליירים הוא זה שמעורר את תשומת הלב של הלקוחות ומביא אותם לעניין בפלייר. על מנת להשיג את האפקט הזה, יש לשים את עיצוב הפליירים שלכם במוקד העניינים. עיצוב טוב של פלייר מביא את הלקוח הפוטנציאלי לכדי מצב של סקרנות לגבי התוכן, ומוביל אותו לקרוא את הטקסט ולנקוט בפעולה המתבקשת.

ראשית, יש לדאוג לכך שהעיצוב של הפלייר יתאים לתוכן שלו. מסתבר שפליירים רבים אינם מכילים תוכן ועיצוב אשר תואמים האחד לשני, והדבר מוביל לזריקתם המהירה אל פח האשפה הקרוב. עליך ליצור פלייר אשר מושך את עיניהם של הלקוחות, אבל באופן כזה שהטקסט יתאים למה שהלקוח חושב שהוא הולך למצוא. זהו עניין חשוב ומהותי, ויש לו השלכות על המוניטין של העסק או המותג שלך. הפלייר מהווה את ה"מבט הראשון" של הלקוח הפוטנציאלי עם העסק או המותג שלך, ולכן עליך לדאוג לכך שהטקסט והעיצוב יהיו מקצועיים, מכובדים ואמיתיים.

שנית, פליירים כולם אמורים להביע הרמוניה בין כל המרכיבים השונים בהם – תמונות, טקסט, עיצוב, צורה וסוג הנייר. שים לב היטב לאופן בו אתה בוחר בכל אחד מהמרכיבים האלה, וסלול עבור הלקוח שלך את הדרך באמצעות כל אחד מהמרכיבים – עד להגעתו אל בית העסק שלך. ה"מסע" ההרמוני הזה, עבור הקורא, צריך להיות מחושב ומתוכנן היטב מבחינתך. פלייר בו התוכן אינו קשור לעיצוב, פשוט יעצבן את הקורא. עליך לחשוב כיצד ליצור השפעה חיובית על הקורא כבר מהמבט הראשון.

לצורך כך, בחר בסוג פונט אשר מתאים למטרה שלך ולקהל שלך, וכתוב את הטקסט שלך בגדלים שונים של אותו הפונט. מבנה עיצובי אידיאלי של פלייר שיווקי מוצלח מכיל מספר תיבות טקסט קטנות, לצד תמונות וגרפיקה. פליירים מסוג זה אינם עמוסים יתר על המידה – בטקסט או בתמונות, ולכן הקורא יכול לעקוב אחר התוכן בקלות. חשוב כיצד תוכל לממש עיקרון זה בפלייר שלך, והשתדל להימנע מהעמסת יתר בתוך הפלייר שלך.

צור עיצוב אטרקטיבי עם צבעים שונים. שחק עם הצבעים, והתאם את הטקסט לצבע הרקע – בהיר על כהה ולהיפך. מסתבר כי פונט כהה על רקע בהיר הוא אפקטיבי יותר ומקל על הקריאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI