דף הבית ביטוח קרן השתלמות כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
בתיה כץ 17/06/14 |  צפיות: 6051

כל אחד בתאריך או בזמן מסוים ירצה או יצטרך להפתיע את יקיריו במתנה יפה ומקורית, רשתות השיווק והחנויות מוצפים ומלאים בהרבה מאד סוגים של מתנות והפתעות מכל הסוגים והמינים חלקם יפים יותר וחלקם פחות אך כמובן שעל טעם וריח אין מה להתווכח.

על מנת לתת מתנה מפתיעה ומרגשת ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות וטיפים חשובים במיוחד לבחירת מתנה שהופכת לכם את החוויה של נתינת המתנה לעוצמתית במיוחד.

ישנם כמה כללים לבחירה נכונה של מתנה, קבלו כמה המלצות לבחירת המתנה המוצלחת

1.         הטיפ הראשון, הוא טיפ מאד חשוב, בן אדם יוכל לקבל מתנה שעולה לא מעט כסף אך הוא כלל לא נצרך לאותה מתנה אותו אדם עשוי לקבל סוג של מתנה שהשווי שלה שלושה דולר אך היא תשמח אותו והיא אף תהיה נחוצה עבורו. כשאתם עומדים אל מול רכישת מתנה לאישה הקדישו מחשבה על מקבל המתנה ועל הצרכים שלו האם באמת אותו שי שאתם רוצים לתת יהיה נחוץ עבורו והכי חשוב תפתיע אותו בגדול.

2.         טיפ זה  מתקשר למגמת הפרסונליזציה שזה התאמה אישית, ישנן חנויות ייחודיות אשר משרתות את הציבור בצורה אישית ויעילה כמו לדוגמא אתר התכשיטים בהקדשה אישית, החנות המקוונת הנ''ל מציעה גלריה מרשימה של תכשיטי כסף בעיצוב יפה ומיוחד, מתנות ליום הולדת ועוד כאשר בכל מתנה מקבלים כבונוס מתנה הקדשה לבחירתך במגנט מעוצב  את אותה ההקדשה אתם  מחברים וצוות האתר מוציאים את האיחול על גבי מגנט מעוצב, את תכשיט הגולדפילד החברה הטובה עונדת ואילו את האיחול יחד עם המתנה היא תניח במקום נגיש כך שהיא רואה אותה תמיד דבר שהופך את המתנה למוצלחת במיוחד.

3.         כלל שלישי הינו חשוב ביותר,יש להקדיש מחשבה  ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו,  אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

4.         דבר נוסף, האיחולים הלבביים שמתלוות למתנה המקורית, שירה ומוריה קבלו מהדודה שלהם את אותה מתנה, שרשרת מגן דוד מכסף, אבל ההבדל הוא שלבת אחת היתה מצורפת למתנה הקדשה אישית על גבי מגנט מעוצב, אתם יכולים לנחש אתן איזה ילדה יותר מופתעת.

לסיכום: מתנה מקורית ומפתיעה איננה נמדדת  בכסף ששילמתם אלא היא נמדדת מאד בחשיבה ובתשומת הלב שהענקתם לה, ובברכות אשר מצורפים יחד עם המתנה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בתיה כץ


 


מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
מצוות לימוד תורה
26/05/19 | יהדות
לימוד תורה היא מצוות עשה מהתורה, לפי המקורות, מצווה זו עומדת נגד כל יתר המצוות כמו שנאמר תלמוד תורה נגד כולם, הערך של לימוד התורה, מלבד היותו מצווה, הוא ידוע בהשפעה העצומה שיש לו על נפש האדם, הלימוד נוטע בנפש האדם יושר, מידות טובות, ערכים של יושר אהבת ישראל, חסד ורחמים.

בחירה מוצלחת של תיק לספר תורה
30/04/19 | יהדות
ישנם תיקים לספר תורה העשויים מאיכות ירודה וחומרים שמתכלים ומתבלים לאחר זמן קצר, אצלנו לדוגמא התיקים עשויים עץ בוק משובח והדוגמאות העיטורים נעשים בעבודת יד, על ידי אנשי מקצוע המובילים בתחום זה.

עין הרע - איך מסירים עין הרע
25/02/19 | קבלה
יש עין הרע או שאין עין הרע? לא פעם עולה השאלה האם אכן קיימת המציאות של עין הרע חד משמעית תדעו שהמושג עין הרע הוא אמיתי ונכון.

הסרת עין הרע
25/02/19 | קבלה
במסכת ברכות חז"ל אומרים על יוסף שלא שלטה בזרעו עין הרע והם ממשילים את זה לדגים. כיוון שהדגים נמצאים בים ואין עין יכולה לראות אותם בצורה ישירה ולכן היא אינה יכולה להזיק להם.

הכל על פדיון נפש
08/01/19 | יצירתיות
פדיון נפש הוא בעצם פעולה רוחנית המשחררת את האדם מגזירה או חסימה. מטרת הפדיון היא להרחיק מפריעים רוחניים, לשנות גזר דין של אדם לטובה

תיקון רוחני לחולה
08/01/19 | יהדות
רבותינו הקדושים הזכירו שיקדים אדם רפואה למכה - צריך להתפלל על בריאות מידי יום ביומו גם כאשר אנו חשים בטוב ומתפקדים מצויין, נודה לאלוקים על הבריאות שנתן לנו ונבקש על העתיד שיתמיד בריאותינו, בריאות ילדינו, הורינו ושל כל היקרים לנו.

האם אפשר להועיל לאדם שכבר נפטר מהעולם?
08/01/19 | קבלה
יצא לכם בודאי לא פעם לשמוע על עניין של תיקון הנפטרים. מה זה בעצם תיקון נפטרים? למה עושים את התיקון הזה? ולמי זה מועיל? כל זאת ועוד במאמר הבא שלפניכם.

כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכון להביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכה שהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.

כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
יש להקדיש מחשבה ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו, אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.

אין תכשיטים אלא ליופי
02/06/14 | נשים - אחר
תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI