דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים מה כולל אירוע בר מצווה בכותל?
מה כולל אירוע בר מצווה בכותל?
אוהד זמלר 23/06/14 |  צפיות: 2939

אחד מהטקסים המשמעותיים ביותר ביהדות הינו טקס בר המצווה שאותו חוגג כל יהודי בגיל 13 ובו הוא מקבל על עצמו עול תורה ומצוות. היות וטקס הבר מצווה הוא אירוע כה משמעותי ביהדות, רבים מעוניינים לחגוג אותו באופן מסורתי וליהנות מאווירת הקדושה של הכותל המערבי. במאמר הבא נדבר על טקס בר מצווה בכותל שמפיקה חברת עלמא הפקות וכולל עלייה לתורה מול הכותל המערבי, סיור מודרך בעיר וארוחת בוקר או צהרים באחת מהמסעדות בירושלים הערוכה לקיום אירועים מסוג זה.

מה כולל אירוע בר מצווה בכותל?

בתחילת אירוע בר מצווה בכותל נפגשים האורחים באחד השערים של העיר העתיקה בירושלים, לאחר שהגיעו לשם בהסעה מאורגנת שאורגנה על ידי חברת עלמא הפקות. לאחר שהמוזמנים הגיעו אל נקודת המפגש, הם נכנסים לעיר העתיקה וצועדים לכותל המערבי בשירה וריקודים כשהם מלווים במעגל מתופפים ושופרות אשר מוסיף מאוד לאירוע ומעלה את ההתלהבות והשמחה של כל המוזמנים. בסוף הצעידה מגיעים המוזמנים לכותל ובו עולה חתן הבר מצווה לתורה. אחר כך משתתפי האירוע רוקדים במעגלים בסגנון מסורתי כשאליהם מצטרפים בדרך כלל אורחים אחרים שבאו לבקר בכותל.

אחרי העלייה לתורה מתקיים סיור מודרך בירושלים באחד או יותר מהאתרים המדהימים שמציעה העיר, כמו מנהרות הכותל, מרכז שרשרת הדורות או מוזיאון מגדל דוד. הסיור המודרך הוא מהנה מאוד עבור האורחים ובמיוחד עבור האורחים שלא ביקרו הרבה זמן בעיר או שלא היו בה מעולם. באמצעות האירוע זוכים חתן בר המצווה והוריו להעניק למוזמניהם מתנה גדולה – ביקור בעיר הבירה היפהפייה של מדינתם ובמיוחד בכותל המערבי שהינו האתר הכי קדוש ליהודים, ונחשב לאחד מפניני התיירות של מדינת ישראל.

לאחר שאורחי בר מצווה בכותל נהנו מהסיור החווייתי בירושלים נערכת ארוחת צהרים או בוקר במסעדה בעיר אשר ערוכה לקיים אירועים בסדר גודל כזה, ונבחרת על ידי חתן הבר המצווה והוריו מתוך מגוון מסעדות בשלל סגנונות מטבח שונים.

אז אם אתם הורים לילד שעומד לחגוג בר מצווה ואתם מעוניינים לחגוג בר מצווה בכותל בהנאה ובאווירה מסורתית מרגשת, פנו לעלמא הפקות העורכת אירועי בר מצווה בכותל במיומנות ובמקצועיות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI