דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים הסיורים המודרכים במסגרת בר מצווה בכותל
הסיורים המודרכים במסגרת בר מצווה בכותל
אוהד זמלר 23/06/14 |  צפיות: 3259

טקס הבר המצווה הינו טקס משמעותי מאוד ביהדות היות ובמסגרת טקס זה הופך הנער היהודי לגבר ומקבל אחריות למעשיו. בשל מרכזיותו של טקס זה ביהדות רבים חוגגים אותו בכותל המערבי שהינו האתר המקודש ביותר ביהדות, וזוכים לחגוג את הטקס באווירה רוחנית ייחודית.

אירוע בר מצווה בכותל אשר מופק עלי ידי חברת עלמא הפקות הוא אירוע מהנה וייחודי אשר כולל בתוכו עלייה לתורה בכותל המערבי , סיור מודרך בעיר העתיקה של ירושלים, וארוחת בוקר או צהרים במסעדה בעיר אשר ערוכה לקיום אירועים בינוניים וגדולים. במאמר הבא נדבר על הסיור המודרך אשר נערך במסגרת אירוע בר מצווה בכותל של עלמא הפקות במנהרות הכותל, במרכז שרשרת הדורות או מחוץ לחומות העיר העתיקה.

סיור מודרך במנהרות הכותל

בשנות התשעים התבצעה בסביבתו של הכותל עבודה אינטנסיבית של הוצאת אלפי מטרים מעוקבים של פסולת ועפר, ובמסגרת חפירות אלה נחשפה מערכת מנהרות תת קרקעיות מדהימה אשר חשפה את היסטוריית האזור בתקופה של בית חשמונאי. בין השאר נחשף במסגרת החפירות המשכו של הכותל המערבי שאורכו הוא 488 מטרים, רחוב עתיק מתקופת בית שני, תעלת מים מתקופת בית חשמונאי, וממצאים רבים נוספים מתקופות אלו אשר חושפים את התנהלות החיים בסביבת הכותל המערבי. הסיור החווייתי והמהנה הזה במסגרת בר מצווה בכותל אורך שעה ורבע, והוא מחזק מאוד את הקשר ירושלים לבין התיירים המבקרים בה.

סיור מודרך במרכז שרשרת הדורות

במרכז שרשרת הדורות המבקרים נחשפים להיסטוריית היהודים שחיו בעיר באמצעות אומנות כגון משחקי תאורה, פיסול בזכוכית והקרנה של קטעי ווידאו ואודיו מעניינים. הביקור במרכז אורך כשלושת רבעי שעה, ומשתתפי בר מצווה בכותל אשר מבקרים בו נהנים משילוב פנטסטי בין אמנות מודרנית, היסטוריה וארכיאולוגיה.

סיור מסביב לחומותיה של העיר העתיקה

במסגרת אירוע בר מצווה בכותל של עלמא הפקות מתבצע סיור בהדרכת מדריך מקצועי של החברה לאורך חומותיה של העיר העתיקה. הסיור המודרך כולל בתוכו הסברים מעניינים על אופן בניית החומה ויוצא משער שכם או משער יפו אשר נמצאים בסמוך למגדל דוד.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI