דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים בר מצווה בכותל המופקת על ידי עלמא הפקות
בר מצווה בכותל המופקת על ידי עלמא הפקות
אוהד זמלר 23/06/14 |  צפיות: 1504

אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של כל יהודי הוא טקס בר המצווה שבו הוא הופך מילד לגבר אשר מקבל אחריות על מעשיו. בשל היותו של טקס בר המצווה אירוע כה מרכזי ביהדות מומלץ לחגוג אותו במקום יהודי מקודש, והמקום הקדוש ביותר ביהדות הוא הכותל המערבי בירושלים. במאמר הבא נדבר על אירוע בר מצווה בכותל המערבי בעיר שחוברה לה יחדיו אשר נערך במקצועיות ובמיומנות ידי עלמא הפקות שהינה חברה וותיקה לקיום אירועי בר מצווה בכותל ובת מצווה בכותל.

התנהלות אירוע בר מצווה בכותל

ראשית מגיעים אורחי האירוע לאחד משערי העיר העתיקה לאחר שהגיעו אליו באוטובוס שאורגן על ידי חברת עלמא הפקות. לאחר מכן יוצאים כל משתתפי האירוע ובראשם חתן בר המצווה והוריו בצעידה מרגשת לכיוון הכותל המערבי דרך סמטאותיה היפות של העיר העתיקה כשהם מלווים על ידי מעגל שופרות ומתופפים שמוסיף לאירוע שמחה רבה. לבסוף מגיעים המוזמנים לכותל, שבו עולה הנער הנרגש לתורה מול השריד האחרון לבית המקדש המפואר אותו בנה המלך הורדוס לפני כאלפיים שנה, ונחרב על ידי הרומאים.

לאחר מכן מתקיים סיור מודרך בירושלים כגון סיור במנהרות הכותל, סיור במרכז שרשרת הדורות או סיור במוזיאון מגדל דוד, שממנו נהנים משתתפי האירוע מאוד והוא מאפשר להם ליהנות מטיול מרענן תוך הרחבת האופק התרבותי שלהם. לאחר שמסתיים הסיור המודרך יוצאים האורחים בהסעה מאורגנת של עלמא הפקות לארוחת צהרים או בוקר במסעדה שההורים בחרו מתוך רשימה של מסעדות מצוינות בעיר, הערוכה לקיום טקסי בר מצווה בכותל בינוניים וגדולים.

מה כולל האירוע?

• הסעה מאורגנת של מוזמני האירוע לכותל ובחזרה

• מעגל שופרות ומתופפים

• צילום של האירוע בסטילס ובווידאו

• עריכת טקס העלייה לתורה על פי הנוסח המבוקש

• סיור מודרך בירושלים

• ארוחת צהרים או בוקר במסעדה טובה בעיר

מעוניינים לחגוג לבנכם בר מצווה בכותל? פנו לחברת עלמא הפקות

אם בנכם הגיע לגיל מצוות ואתם מעוניינים לערוך לו טקס מרגש של בר מצווה בכותל פנו לחברת עלמא הפקות ותזכו לשמוע פרטים נוספים על טקס בר מצווה בכותל מהנה וייחודי הנערך על ידה במיומנות ובמקצועיות, תוך הקפדה על מצוינות ושימת דגש על כל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI