דף הבית רפואה ובריאות רפואה אמבולנס פרטי להעברת חולים
אמבולנס פרטי להעברת חולים
שאול תמרקין 08/09/14 |  צפיות: 1764

יש זמנים שבהם אנחנו או אנשים שיקרים לנו איננו יכולים לנסוע בכוחות עצמנו לבית החולים או חזרה הביתה אחרי שהיינו מאושפזים. לפעמים אפילו נסיעה במונית אינה אפשרית לנו, והדרך היחידה שלנו להגיע לבית החולים או חזרה הביתה היא בעזרת אמבולנס.

למה צריך אמבולנס?

אמבולנס הוא הדרך היחידה של אנשים להגיע אל בית החולים מביתם, או מכל מקום שבו הם נמצאים וכאשר אין להם יכולת פיזית להגיע בכוחות עצמם. בין אם אדם נמצא בהכרה ובין אם לא, האמבולנס הוא הפתרון היחיד הרבה מאוד פעמים.

אמבולנס פרטי או רגיל?

כאשר אדם צריך לקבל החלטה לגבי מישהו אחר שלא חש בטוב וצריך להבהיל אותו לבית החולים, אמבולנס רגיל הוא הבחירה הנפוצה. אבל, יש מקרים שבהם אמבולנס פרטי הוא בחירה טובה לא פחות.

בדרך כלל, נהוג להזמין אמבולנס רגיל ולהיעזר בשירות מגן דוד אדום כאשר יש מצב חירום כלשהו, אך אם לא מדובר במצב חירום אמבולנסים של מגן דוד אדום לא יעמדו לרשותנו מכיוון שהם צריכים להיות זמינים למקרים דחופים.

כאשר אדם מעדיף שלא לנסוע בכוחות עצמו והוא צריך את הציוד שיש באמבולנס רגיל, האמבולנס הפרטי הוא הפתרון הנכון, כמו גם אם חולה ששוחרר מאשפוז אינו מספיק חזק כדי להגיע הביתה בכוחות עצמו או אפילו במונית. וכמובן, כאשר מדובר באנשים סיעודיים, אין דרך טובה יותר לקחת אותם הביתה מלבד שירות אמבולנס שיש בו את כל הציוד שצריך.

ההבדל בין אמבולנס פרטי לבין אמבולנס רגיל

יש הבדל מהותי בין אמבולנסים של מגן דוד אדום לבין אמבולנסים פרטיים. אמבולנס פרטי הוא כזה שהוכשר לתפקיד של הובלת חולים באופן שאין לפקפק בו ואין ספק בכך שכל האמבולנסים וכל הפרמדיקים עברו את ההכשרה הטובה ביותר.

כאשר מדובר באמבולנסים פרטיים, הדברים הם לא תמיד כך. כמובן שיש אמבולנסים פרטיים שמצוידים לפי כל הדרישות והמובילים הם מקצועיים וקיבלו הכשרה רפואית נדרשת, אבל כאשר מזמינים אמבולנס פרטי אלו דברים שצריך לבדוק. אם רוצים להיות בטוחים שמקבלים שירות רפואי מקצועי אחרי השחרור מבית החולים, כדאי לבקש ממזכירות המחלקה להזמין את האמבולנס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שאול תמרקין


 


מאמרים נוספים מאת שאול תמרקין
 
אחסנת תכולת דירה
אם יש לכם חפצים בדירה שאתם לא צריכים לעת עתה אך אינכם רוצים למכור אותם, שירות אחסנת תכולת דירה ייתן לכם את הפתרון המושלם.

שירותי הובלות במרכז
אתם עוברים דירה במרכז הארץ? שירותי הובלות במרכז יאפשרו לכם לחסוך את המאמץ הפיזי הנדרש כדי להזיז חפצים כבדים וארגזים.

רופא עיניים
כל מי שמרגיש כאבי ראש או עייפות לאחר צפיה בסרט או קריאת ספר ראוי שילך לבדיקת ראייה אצל רופא עיניים מקצועי באמצעות קופת החולים שלו. אולי הגיע הזמן למשקפי ראייה.

ניתוח עיניים להסרת משקפיים
ניתוח עיניים בלייזר יכול לסייע לאנשים להיפטר ממאגר משקפי הראייה שלהם ולהתחיל לראות הרבה יותר חד ומדויק גם ללא עזרת המשקפיים (או עדשות). הנה כמה דברים שכדאי לדעת, למי מכם ששוקל לעשות את הניתוח.

אדריכלות ועיצוב בישראל
אדריכלות ועיצוב בישראל צברו עם השנים מעמד גבוה יותר בשל העובדה שהם משפיעים על איכות המגורים שלנו. לפני שמוכרים או משכירים דירה ואם קונים דירה ישנה ולא משופצת, שני התחומים האלו נכנסים לתמונה.

פדיקור רפואי
טיפולים בציפורני הרגליים הם לא דבר חדש אך פדיקור רפואי הוא בהחלט ריענון בתחום זה שהחל לצבור פופולריות לפני מספר שנים ומאפשר טיפול בבעיות רגליים שונות ומניעה של בעיות כאלו לעתיד.

טיפול פנים מקצועי
רוצה להיראות יותר זוהרת ויפה? טיפול פנים מקצועי יעזור לך להשיג את המראה המושלם. אצל קוסמטיקאית מקצועית תוכלו לקבל את הטיפולים שמתאימים לך, לשפר את מרקם העור, לשמור עליו ולטפח אותו.

תקלות כיריים ודליפות גז
תקלות כיריים ודליפות גז לא רק פוגעות במידת היעילות של הכיריים שלנו בבית אלא גם מהוות מפגע בטיחותי. איך מגלים אם יש בעיה בכיריים והאם תמיד אפשר או כדאי לתקן אותה?

שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
09/09/14 | חינוך אחר
אם הילד שלכם מתקשה במקצוע המתמטיקה, אין סיבה שילמד לבד. בעזרת שיעורי עזר במתמטיקה אתם יכולים לעזור לילד שלכם לעבור את המבחנים ואת הבגרות, ואולי אפילו בהצלחה.

ייעוץ סטטיסטי לתלמידי מחקר
09/09/14 | כלכלה
תלמידי מחקר שנדרשים להגיש עבודות עם חלק סטטיסטי יכולים להיעזר בשירותי ייעוץ סטטיסטי כדי לנתח נתונים של המחקר ולהציג את הנתונים בגרפים, טבלאות וכן הלאה. מדובר בשירות שחיוני לתוצאות המחקר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI