דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח טיפול פדיקור רפואי לחולי סוכרת
טיפול פדיקור רפואי לחולי סוכרת
יחיאל לוי 10/10/14 |  צפיות: 987

כל חולה סכרת הסובל מבעיות של זרימת דם אל הגפיים התחתונות זקוק לטיפולי פדיקור ושאר טיפולים לסיוע בשמירת ההיגיינה של כפות הרגליים. בשל זרימת הדם הלקויה אל כפות הרגליים נמצאים החולים במחלת הסוכרת בסיכון תמידי להתפתחות של זיהומים, דלקות ופטריות. העדר התחושה התקינה בכפות הרגליים יחד עם זרימת הדם האיטית גורמים למצבים בהם זיהומים פשוטים הופכים לדלקות חריפות.

טיפולי פדיקור רפואי נחוצים למטרת מעקב שוטף אחר כפות הרגליים וגם טיפול מוקדם ואבחון של פטריות ושאר גורמים מזהמים. את הטיפול מבצעים מטפלים בעלי התמחות בתחום, לא ניתן יהיה לקבל את הטיפול בכל מכון קוסמטיקה שגרתי, פדיקור רפואי מתבצע רק על ידי מטפלים מוסמכים.

מהי החשיבות של הטיפול המקצועי?

מטפלים מוסמכים המכירים היטב את ההשפעה של הסוכרת על כפות הרגליים יוכלו לזהות מהר יותר תסמינים ראשונים של פטרת או דלקת. כמו כן, הם מבינים עד כמה חשובה העדינות בכל טיפול, פציעה קלה תוך תנועה לא נכונה של אחד הכלים עלולה להתפתח לזיהום של ממש ולגרור אחריה סיבוכים רבים. שמירת ההיגיינה חשובה מאוד במהלך הטיפול, לקראת כל מטופל חדש על המטפל להקפיד לחטא היטב את כל הכלים.

הטיפול המקצועי הניתן על ידי מטפלים מוסמכים מעניק למטופלים החולים תחושת ביטחון, הם מרגישים נוח יותר עם מטפלים מוסמכים המכירים את תסמיני המחלה. פדיקור רפואי לחולי סוכרת מתמקד גם בטיפול שגרתי בכפות הרגליים כמו גזיזת ציפורניים או טיפול ביבלות, פעמים רבות המטופלים אינם מצליחים לטפל בעצמם בכפות הרגליים שלהם בשל קשיים בגישה. אין כל סיבה לבושה, מדובר בתופעה מאוד נפוצה בקרב חולי סוכרת. בין המטופלים במכונים המוסמכים אפשר למצוא נשים וגברים בגילאים שונים, בתוך זמן קצר למדים המטופלים ליהנות מאוד מהטיפול, הם רואים בו פינוק טיפוח חודשי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI