דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים השכרת ציוד
השכרת ציוד
centrifogo 20/10/14 |  צפיות: 19142

היום כל מי שרוצה לארגן מסיבה או אירוע בוחר בגנרטור להשכרה וציוד להשכרה באופן כללי. אם למשל אתם רוצים לארגן מסיבת טבע אז בוודאי שדרושה לכם מערכת הגברה ותאורה על מנת לקיים את האירוע. ואם מערכת הגברה אז בוודאי שדרוש לגם גם השכרת גנרטור , הרי זו מסיבת טבע המרוחקת מרשת החשמל. ציוד הגברה, תאורה וגנרטור עולה עשרות אלפי דולרים ובוודאי שלא תקנו ציוד זה כאשר אתם רוצים לארגן מסיבת טבע. זוהי השקעה עצומה אשר דורשת קיומם של עשרות מסיבות ויותר עד אשר היא תצדיק את עצמה מבחינה כלכלית.  לכן כל מי שמארגן מסיבת טבע בימנו בוחר בגנרטור להשכרה וציוד להשכרה.

גנרטורים ניתן להשכיר לפי תשלום יומי, החל מעשרות שקלים ליום ועד למאות שקלים ביום, הכל תלוי באיזה הספק הגנרטור שדרוש לכם. אבל אין שום צל של ספק שגנרטור להשכרה הוא השקעה אשר תחזיר את עצמה באותו הערב. אם תקנו גנרטור זוהי הוצאה גדולה מאוד וגם אם המסיבה שלכם תהיה הצלחה גדולה, עדיין לא תחזירו את ההשכרה. לא משתלם לקנות גנרטור אלא רק גנרטור להשכרה.

גנרטורים להשכרה טובים לא רק עבור מסיבות טבע המוניות, הם מתאימים גם עבור אירועים אינטימיים יותר לחברים ומשפחה. גנרטור להשכרה הוא רעיון טוב למסיבת רווקים בחוף הים, סוף שבוע בחופי הכינרת, ערב גיבוש לצוות המשרד במקום מבודד, חתונה תחת כיפת השמיים או כל רעיון שיש לכם. גנרטור להשכרה מגיע בגדלים שונים, הכל תלוי בהספק. ישנם גנרטורים קטנים אשר ללא שום בעיה יכנסו בתא המטען של הרכב וישנם גם גנרטורים ענקיים אשר יש צורך לגרור אותם עם רכב ומתאמים לאירועים רבי משתתפים בהם יש שימוש רב בחשמל. סביר להניח שלרוב האירועים מתאים גנרטור קטן הנכנס בתא המטען של הרכב.

כפי שכבר הזכרתי, גנרטור להשכרה מכיע בדרגות הספק שונות וישנם גם יצרנים שונים כמו מיצובישי, ימאהה, די וולט, מקיטה ועוד. כאשר מחפשים השכרת גנרטור אפשר לתת פחות חשיבות ליצרן הגנרטור. מה שבאמת חשוב הוא ההספק של הגנרטור להשכרה. ההספק נמדד בוואט, המסומן באות האנגלית באות W. לא להתבלבל בין וואטים לוולטים המסומנים באות V. כל מכשיר חשמלי צורך כמות מסויימת של וואטים ועליכם לסכום את סך כל הצריכה של כל מכשירי החשמל. לאחר שידועה לכם סך כל הצריכה של מכשירי החשמל עליכם לבקש גנרטור להשכרה המתאים לצריכה זו. כמובן שתשתמשו בגנרטור בעל הספק קצת יותר גבוה ממה שדרוש לכם אך אין להיסחף כי בסופו של דבר ככל שהגנרטור יותר גדול (בעל הספק יותר גדול) הוא צורך יותר דלק. אם לא דרוש לכם גנרטור בעל הספק גבוה אז אין סיבה לשלם עליו סתם.

אל דאגה אם אינכם בטוחים לגבי צריכת הוואטים. מי שמציע שירות של גנרטור להשכרה תמיד יוכל לסייע לכם להחליט איזה גנרטור מתאים עבורכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI