דף הבית בניין ואחזקה ריהוט ארון קיר
ארון קיר
קלאס דלת 23/10/14 |  צפיות: 5661

אחד היתרונות הבולטים של ארון קיר נובע מכך שהוא מאפשר חיסכון משמעותי בחלל. סגנון הבנייה שמאפיין את מדינת ישראל, דירות ומרחבי מגורים קטנים במיוחד, הופכים את ארונות הקיר לפיתרון נפוץ ופופולארי במיוחד. ניתן להתקין ארונות קיר בנישות או פינות ריקות בקיר ובכלל בכל אזור שאיננו מנוצל. ארונות קיר אינם נועדו לספק לנו פיתרון רק בהיבט הפונקציונאלי אלא משרתים אותנו גם מהבחינה האסתטית וכוללים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב נהדרות להשלמת העיצוב הכללי בבית.

התקנה יעילה ונכונה של ארונות קיר

אם ברצונכם להתקין ארון קיר בחדר השינה העדיפו שהארון יתפוס קיר שלם. על מנת להימנע ממראה של חלל מוקטן בעקבות השטח הרב עליו מתפרש הארון ניתן לשלב בו דלתות עם חזית של מראות שייצרו אשליה של פתיחות בחלל. בעזרת תכנון מדויק של ממדי השטח אליו מיועד הארון, ניתן לבצע את ההתקנה בצורה חלקה ללא הצורך ב"תפרים" לאחר מכן. ארונות קיר הם הפיתרון האופטימאלי לניצול נכון של חללי האחסון בבית. הגדרת הצרכים ואופי המשתמשים בארון הקרי מהווה את המפתח ליעילות בתכנון מרחב האחסון.

תכנון מרחב פנים הארון

מכיוון שרק אתם מכירים את מלתחתכם לרבות הרגלי השימוש בה, תוכלו להחליט על אופן החלוקה והסידור הפנימי של הארון לטעמכם וצרכיכם האישיים. כך למשל ניתן להתקין ארון קיר המיועד לתליית בגדים בלבד או לחילופין ארונות עם מדפים בכמות נרחבת. מרבית ארונות הקיר כיום מתוכננים על בסיס הגישה המודולארית. תהליך התכנון של מרחב פנים הארון נדרש להיעשות בשיתוף פעולה עם הלקוח ועל ידי כך ניתן יהיה ליהנות מתוצאה משביעת רצון. יעילות השמירה על סדר הארון מובטחת עם תכנון נכון של חלוקתו הפנימית.

דלתות הזזה

שיקולים הנוגעים ליעילותו של ארון קיר לא מסתכמים רק בשיקולי מרחב פנימיים אלא גם כרוכים בשיקולי המרחב הקיים מסביבם. מהבחינה הזו כדאי מאד להתקין דלתות הזזה בארון לחיסכון מרבי של החלל. אולם דלתות הזזה אינן ניתנות לפתיחה בו זמנית. מומלץ לתכנן את גודל הארון לרבות חלוקתו הפנימית יחד עם מעצב פנים להבטחת היעילות והאסתטיות של הארון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קלאס דלת


 


מאמרים נוספים מאת קלאס דלת
 
ארון קיר
23/10/14 | ריהוט
אחד היתרונות הבולטים של ארון קיר נובע מכך שהוא מאפשר חיסכון משמעותי בחלל. סגנון הבנייה שמאפיין את מדינת ישראל, דירות ומרחבי מגורים קטנים במיוחד, הופכים את ארונות הקיר לפיתרון נפוץ ופופולארי במיוחד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI