דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים חמישה נגרים - רעיונות לשדרוג חדר של בני נוער
חמישה נגרים - רעיונות לשדרוג חדר של בני נוער
5 נגרים 13/05/09 |  צפיות: 7297

בני נוער הם כבר לא ילדים קטנים, אלא בני אדם המעוניינים להביע את עצמם וזקוקים לשם כך לחדר מתאים. חדרים המיועדים לבני נוער הם לא חדרי ילדים. המעבר ללימודים בחטיבת ביניים הינו נקודת ציון חשובה שלאחריה זקוקים הצעירים לחופש רב יותר בבחירות שלהם. אחת מהבחירות החשובות הללו היא עיצוב חדר עבורם. בגילאים הללו, הילדים מעוניינים לעצב בעצמם את החדר וברשת 5 נגרים ממליצים לשתף עימם פעולה בנושא. עם זאת, מומלץ להכין שיעורי בית מראש ולהיות מוכנים להרפתקה הקרבה.

 

לרוב בוחרים בני הנוער באחת משתי אופציות לעיצוב חדרם: האופציה יוצאת הדופן או האופציה המביאה לעיצוב חדר הנראה כדירת סטודיו עצמאית שאינה חלק מהבית. כך או כך, בני הנוער נמשכים לעיצוב כיפי וחופשי יותר ופחות מבוגר. כדאי להבין זאת ולא לנסות ולכפות עליהם עיצוב שמרני מדי עבורם.

 

הצעד הראשון לעיצוב חדר שינה צעיר ומעניין הוא בחירת צבעים לקירות, כאשר בחירת הצבעים הנכונים תשדרג את החדר באופן משמעותי. הצבעים הבהירים והחזקים חזרו לאופנה ושילוב של שניים או שלושה צבעים כאלה יצור מראה מעניין ומיוחד לחדר. מומלץ לזכור כי קירות החדר עבור בני הנוער הינם סוג של בד חלק עליו יכולים ליצור. רשת חמישה נגרים ממליצה לבחור בצבעים עמידים וחזקים אשר יעמדו בתלישות נייר הדבק ובהדבקת תמונות ופוסטרים על הקירות. כמו בחדרי ילדים, גם בחדריהם של בני נוער הכלל הוא בחירה של צבע דומיננטי וחזק ושניים או שלושה צבעים נוספים מאותה משפחת צבעים אשר ישלימו אותו.

 

לאחר שהגעתם להסכמה על צבעי הקיר, הגיע הזמן לשלב הבא, הוא חיפוש רהיטים בסיסיים לחדר כגון מיטה, שולחן עבודה וארון. חברת 5 נגרים ממליצה לבחור ברהיטים שאינם "צעירים" מידי ויתאימו לטעמו של הילד. ילדים נוטים למאוס בריהוט מהר מדי ופתרון אפשרי לכך הוא בחירה ברהיטי סיבית הניתנים לצביעה חוזרת. בדרך זו ניתן לצבוע מיטה בצבעים מיוחדים לילד צעיר וכאשר יגיע לגיל 16 וימאס לו מהצבעים הזוהרים הנראים כמתאימים לריהוט לילדים, ניתן יהיה לצבוע את המיטה מחדש.

 

על מנת שהחדר יהפוך ייחודי ומיוחד, ממליצים ברשת חמישה נגרים לשחרר את הרסן בכל הנוגע אל פריטים מיוחדים שיורכבו לצד הפריטים הבסיסיים. פריטים שונים כמו כסאות מעוצבים, כסאות בצבעים שונים, מנורות מיוחדות, מחזיק דיסקים מעוצב או מדפים הינם פריטים הכרחיים בחדר, אך ניתן לבחור בפריטים אשר מאפשרים להוסיף לאופי המיוחד של החדר. הפריטים השונים אינם חייבים להיות משעממים וניתן להיות יצירתיים בבחירתם. ריהוט לחדר ילדים ולבני נוער כולל גם בחירה בפריטים מיוחדים שיוכלו להעניק לחדר אופי משלו. על ידי בחירה במנורה או בכסא המתאים לטעמו של הילד, החדר יקבל נגיעה ייחודית ואישית.

 

רשת חמישה נגרים מציעה גם רעיון מעניין שמומלץ לנסות וליישם בעת עיצוב חדר לבני נוער, הוא יצירה של כמה אזורים שונים בחדר, חלקים שיהיו בעלי אופי שונה. ניתן ליצור אזורים שונים בעזרת מחיצות, וילונות או צירוף של מספר פריטים בעלי אופי דומה באזור אחד בחדר. החללים השונים יאפשרו לילד לחוש כי הוא בורח מהחדר או משנה את מצב רוחו מבלי שיהיה לו צורך אפילו לצאת מן החדר. בני נוער מגיעים לגיל בו נוטים להסתגר יותר ויותר ורעיון כזה יכול להיות מצוין עבורם.

 

חברת 5 נגרים שבראשה עומדים יורם עינב ואלברט ענביאן, מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 5 נגרים


 


מאמרים נוספים מאת 5 נגרים
 
מיטה לחדר ילדים של שני ילדים
רשת חמישה נגרים מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים ונוער ופועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא ייחודי וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. על מנת לוודא כי התוצאה תשביע את רצון הילד והוריו, מעניק צוות חמישה נגרים שירות לקוחות מסור. הרשת הוקמה במקור בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. כיום מנוהלת הרשת בידי האחים אלברט ענביאן ויורם עינב ונעשים מאמצים על מנת שתעניק חמישה נגרים שירות לקוחות יעיל ואדיב ללקוחותיה.

בחירת אביזרים לחדר הילדים
חברת חמישה נגרים מנוהלת בידי האחים יורם עינב ואלברט ענביאן. במקור הוקמה החברה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. החברה פועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא ייחודי וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. מתוקף כך מעניק צוות 5 נגרים שירות לקוחות מסור שיסייע למציאת פתרונות שישביעו את רצון הילד והוריו. החברה פועלת ומשקיעה מאמצים על מנת שתעניק חברת 5 נגרים שירות לקוחות אדיב ויעיל ללקוחותיה. ניסיונה הרב של החברה מאפשר לה להעניק עצות לבחירתם של אביזרים לחדר הילדים.

בחירתם של אביזרים משלימים לחדר הילדים
חברת 5 נגרים מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים ופועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא מיוחד וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית והמיוחדת. החברה הוקמה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלום אביהם שהיה בעל נגריה קטנה, וכיום מנוהלת בידי האחים יורם עינב ואלברט ענביאן. על מנת להביא לקבלת תוצאה ממנה יהיו הילד והוריו מרוצים, מוענק על ידי צוות 5 נגרים שירות לקוחות אדיב ומסור המסייע לקבלת התוצאה המבוקשת. כמו כן מושקעים מאמצים מצד החברה על מנת שתעניק רשת 5 נגרים שירות לקוחות יעיל ללקוחותיה.

עיצוב חדר ילדים שיתאים ללימודים
רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי האחים אלברט ענביאן ויורם עינב. במקור הוקמה החברה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלום אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. החברה מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים. לחברת חמישה נגרים שירות לקוחות אדיב ויעיל הפועל מתוך מטרה להעניק פתרונות מתאימים ללקוחות החברה. הרשת פועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא מיוחד וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית והייחודית. על מנת לדאוג לפתרון ממנו יהיה הילד מרוצה וגם הוריו, מעניק צוות חמישה נגרים שירות לקוחות מסור.

5 נגרים – עיצוב חדרי ילדים ונוער לטווח ארוך
טרם ניגשים לעיצוב חדר הילדים, חשוב לזכור כי הילדים גדלים במהירות. זכירת עובדה זו תוכל לחסוך כסף לאורך השנים. אמנם עיצוב חדר הילדים ובחירת הריהוט לחדר יכולים להיות מהנים, אך רשת 5 נגרים ממליצה להיות מוכנים ולגבש מראש תוכנית ותקציב מוגדרים פחות או יותר.

עיצובו של חדר הילדים מתחיל בהנחת היסודות לחדר: הקירות, הרצפה והרהיטים. זהו השלב הראשון והחשוב ביותר של התהליך כולו. עם בחירה נכונה של היסודות, תוספות ושינויים קלים יספיקו לשינוי אופי החדר בקלות ובהתאם לגילו של הילד.


חמישה נגרים - עיצוב חדר ילדים המיועד לבנים
רשת 5 נגרים הוקמה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. הרשת מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ופועלת מתוך האמונה שכל ילד הוא מיוחד ולכן חדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. כיום מנוהלת הרשת בידי אלברט ענביאן ויורם עינב. מתוקף ניסיונה הרב של הרשת בתחום, ביכולתה להעניק עצות לעיצוב חדר ילדים המיועד לבנים.

5 נגרים – רעיונות מקוריים לשדרוג חדרי נוער
רשת חמישה נגרים הוקמה בידי חמישה אחים אשר רצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה. רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי יורם עינב ואלברט ענביאן. הרשת מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ונוער ויוצאת מתוך תפיסה כי כל ילד הוא ייחודי וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. מתוקף ניסיונה הרב של הרשת, ביכולתה להעניק עצות ורעיונות לשדרוג חדרים של בני נוער.

חמישה נגרים – צביעת חדר הילדים
כאשר מעצבים חדר ילדים הצעד הראשון הוא בחירת צבע לחדר. בדרך כלל צעירים נמשכים לצבעים לא שגרתיים, אבל בחירה לא שקולה של צבע עלולה להעניק לחדר מראה מבולבל ולא ברור במקום להעניק לו מראה צעיר ומעניין יותר. בחירה נכונה של צבעים תשפר משמעותית את מראה חדר הילדים ותעניק לו אופי ייחודי. על מנת להקל על בחירת הצבע ולהגיע לתוצאה טובה, רשת חמישה נגרים מציעה לזכור מספר כללי בסיס לצביעתם של חדרי ילדים.

רצפת חדר הילדים - שטיח או פרקט?
רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי אלברט ענביאן ויורם עינב. במקור הוקמה הרשת בידי חמישה אחים אשר רצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. רשת 5 נגרים מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ומאמינה כי כל ילד הוא מיוחד וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. עקב ניסיונה הרב של הרשת בעיצובם של חדרי ילדים, ביכולתה להעניק עצות בנושא בחירת הרצפה לחדר הילדים.

מיטה לחדר ילדים המיועד לשניים
כאשר מעצבים חדר ילדים אחד מהפריטים הראשונים שיש לבחור הוא המיטה. כאשר החדר מיועד ליותר מילד אחד, עולה השאלה באיזו מיטה כדאי לבחור. אחת האפשרויות היא מיטת קומותיים אשר מהווה אטרקציה עבור הילדים וחבריהם וכן חוסכת מקום בחדר, אך היא בעלת מספר חסרונות. אפשרות אטרקטיבית אחרת היא מיטת "ריש" - "ר", אשר יכולה לחסוך מקום בחדר ילדים המיועד ליותר מילד אחד ומציעה פתרונות אחסון משלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI