דף הבית ביטוח ביטוח רכוש ביטוח גם עבור עבודה קבלנית
ביטוח גם עבור עבודה קבלנית
יחיאל לוי 08/07/15 |  צפיות: 5688

עבודה קבלנית הינה כזאת שבה עבודה לא נכונה יכולה להסתיים בהפסד אדיר מבחינה כספית עבור הקבלן במקום להרוויח בעבודה שהוא מבצע באתר בניה כזה או אחר.

בדיוק כמו שאנשים מבטחים את הרכוש שלהם, את הגוף שלהם מפני תאונות עבודה ולעיתים אף את הכישרון שלהם מפני הפסד במקרים בהם הגרוע מכל קרה, כך גם קבלנים צריכים לדאוג לביטוח העבודות הקבלניות שהם מבצעים עבור כל פרויקט באופן פרטני או באופן גורף לתקופה ארוכה.


העבודה באתר בניה כוללת שימוש בציוד יקר ערך וגם בציוד בסיסי שיכולים להתקלקל או להיגנב, ולכן החשיבות של ביטוח קבלנים עולה בכך שהוא מאפשר למבוטח להיות רגוע שכל הרכוש שלו, החל מן הפיגומים ועד לכלי עבודה בסיסיים שנמצאים באתר, הינם כולם מבוטחים מאלף ועד תו ואין מקום לדאגה.

החשיבות של ביטוח קבלנים עולה אף יותר כאשר ייתכן בהחלט מקרים בהם עובד אחד או כמה עובדים תובעים את הקבלן בגין נזק שנגרם להם כתוצאה מהעבודה במהלכה או לאחר מכן.

במקרים כאלה ישנו סעיף שנקרא ביטוח חבות מעבידים שמאפשר לקבלן להיות מכוסה גם במקרים כאלה, ולהמשיך את הפרויקט עד לסיומו בזמן ללא כל הפרעות שיכולות לגרום לבעיות בהמשך הדרך.


ומה קורה אם מתרחשים אסונות טבע? אם סופה חזקה גרמה למנוף להתמוטט או שרעידת אדמה פגעה באתר הבניה בצורה שמקשה על חזרה לשגרת עבודה בצורה מיידית? ישנן הרחבות אפשריות להוספה עבור ביטוח של עבודות קבלניות שמסייעות לקבלן לבחור את הכיסוי שהכי מתאים לו, לאור הניסיון שלו עם הפרויקטים השונים שביצע עד כה, ולפי המלצתו של יועץ הביטוח שמכיר את הביטוחים הללו על בוריים ויודע איזה סעיף יהיה חשוב להוסיף ועל איזה ניתן לוותר בשלב זה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI