דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים חמישה נגרים - ניצול חכם של חלל חדר הילדים
חמישה נגרים - ניצול חכם של חלל חדר הילדים
5 נגרים 08/06/09 |  צפיות: 2896

חברת חמישה נגרים הוקמה עקב רצון של חמישה בנים להגשים את חלום אביהם, שהיה בעל נגריה קטנה. כיום מנוהלת החברה בידי שני האחים, יורם עינב ואלברט ענביאן. החברה מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים ופועלת מתוך אמונה שכל ילד הוא מיוחד וחדרו צריך להיות ממלכתו הפרטית והמיוחדת. לאור ניסיונה הרב של החברה בעיצוב חדרי ילדים ונוער, היא מציעה מגוון עצות לניצול נכון של חלל החדר.

 

הבסיס בעיצוב חדרי ילדים ונוער הוא ניצול נכון של חלל החדר. ילדים ובני נוער זקוקים למקום רב ככל האפשר בחדר ובעזרת פתרונות יצירתיים יוכלו לנצל את שטח החדר בצורה מקסימאלית. לפני שמעצבים חדר ילדים, מומלץ לבצע מספר הערכות לשם התאמת פתרונות אחסון מתאימים לחללים "מתים" בחדר.

 

בחדרי ילדים ונוער קיימים לעיתים קרובות חללים רבים שאינם מנוצלים כראוי. בעזרת מחשבה ופתרונות אחסון מתאימים, ניתן לנצל חללים אלה ולפנות מקום נוסף בחדר. בחדרי ילדים ונוער קיימים פריטים רבים הקרובים לקרקע. החלק הגבוה של הקיר הינו חלל אשר עם מחשבה מקורית יכול להתאים לאחסון חפצים שאין בהם שימוש רב. אחד הפתרונות שמציעה רשת 5 נגרים הוא התקנה של מדפים בגובה של 20-25 ס"מ מתחת לתקרה (תוך התחשבות בגובהה). על המדפים ניתן להציג תמונות, אוספים, כובעים או עציצים. רשת חמישה נגרים מציעה מגוון רחב של מדפים המיועדים למטרה זו. מקום אחסון נוסף שאינו מנוצל הוא החלל מעל לחלון החדר וחבל שכך הדבר. מדובר במקום מתאים לתליית מדפים והצגת דברים נעימים לעין שאינם נמצאים בשימוש, כמו עציצים או תמונות.  

 

מפתח נוסף לאחסון יעיל של חפצים בחדר הוא ניצול נכון של קירות החדר. רשת 5 נגרים מציעה מגוון רחב של מדפים, מגירות, קוביות אחסון ייחודיות במגוון גדלים ופתרונות אחסון נוספים המתאימים לתלייה על קירות. בדרך זו ניתן להגדיל משמעותית את החלל הפנוי בחדר הילדים. קוביות אחסון מהוות פתרון מצוין עקב היכולת לארגן אותן בהתאם למבנה החדר וליצור תחושה כי החדר גדול יותר. רשת 5 נגרים מציעה מגוון פתרונות אחסון אסתטיים ואלגנטיים כמו קוביות האחסון, אשר מתאימים לכל חלל. רשת חמישה נגרים מציעה גם מגירות עמוקות ורחבות אשר לא תופסות מקום רב ובעלות מראה מצוין.

 

פריט נוסף שדורש חשיבה יצירתית הוא ארונות החדר. ארונות מסיביים הבנויים לרוחב תופסים מקום גדול בשטח החדר ולא מתאימים לחדר קטן או בינוני. רשת 5 נגרים מציעה מגוון ארונות צרים וארוכים המתאימים לגודל החדר במדויק ויעשו שימוש בשטח הקיר במקום בשטח הרצפה בחדר אשר יישאר פנוי.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 5 נגרים


 


מאמרים נוספים מאת 5 נגרים
 
מיטה לחדר ילדים של שני ילדים
רשת חמישה נגרים מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים ונוער ופועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא ייחודי וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. על מנת לוודא כי התוצאה תשביע את רצון הילד והוריו, מעניק צוות חמישה נגרים שירות לקוחות מסור. הרשת הוקמה במקור בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. כיום מנוהלת הרשת בידי האחים אלברט ענביאן ויורם עינב ונעשים מאמצים על מנת שתעניק חמישה נגרים שירות לקוחות יעיל ואדיב ללקוחותיה.

בחירת אביזרים לחדר הילדים
חברת חמישה נגרים מנוהלת בידי האחים יורם עינב ואלברט ענביאן. במקור הוקמה החברה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. החברה פועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא ייחודי וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. מתוקף כך מעניק צוות 5 נגרים שירות לקוחות מסור שיסייע למציאת פתרונות שישביעו את רצון הילד והוריו. החברה פועלת ומשקיעה מאמצים על מנת שתעניק חברת 5 נגרים שירות לקוחות אדיב ויעיל ללקוחותיה. ניסיונה הרב של החברה מאפשר לה להעניק עצות לבחירתם של אביזרים לחדר הילדים.

בחירתם של אביזרים משלימים לחדר הילדים
חברת 5 נגרים מתמחה בעיצוב וייצור חדרי ילדים ופועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא מיוחד וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית והמיוחדת. החברה הוקמה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלום אביהם שהיה בעל נגריה קטנה, וכיום מנוהלת בידי האחים יורם עינב ואלברט ענביאן. על מנת להביא לקבלת תוצאה ממנה יהיו הילד והוריו מרוצים, מוענק על ידי צוות 5 נגרים שירות לקוחות אדיב ומסור המסייע לקבלת התוצאה המבוקשת. כמו כן מושקעים מאמצים מצד החברה על מנת שתעניק רשת 5 נגרים שירות לקוחות יעיל ללקוחותיה.

עיצוב חדר ילדים שיתאים ללימודים
רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי האחים אלברט ענביאן ויורם עינב. במקור הוקמה החברה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלום אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. החברה מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים. לחברת חמישה נגרים שירות לקוחות אדיב ויעיל הפועל מתוך מטרה להעניק פתרונות מתאימים ללקוחות החברה. הרשת פועלת מתוך אמונה כי כל ילד הוא מיוחד וחדר הילדים שלו צריך להוות את ממלכתו הפרטית והייחודית. על מנת לדאוג לפתרון ממנו יהיה הילד מרוצה וגם הוריו, מעניק צוות חמישה נגרים שירות לקוחות מסור.

5 נגרים – עיצוב חדרי ילדים ונוער לטווח ארוך
טרם ניגשים לעיצוב חדר הילדים, חשוב לזכור כי הילדים גדלים במהירות. זכירת עובדה זו תוכל לחסוך כסף לאורך השנים. אמנם עיצוב חדר הילדים ובחירת הריהוט לחדר יכולים להיות מהנים, אך רשת 5 נגרים ממליצה להיות מוכנים ולגבש מראש תוכנית ותקציב מוגדרים פחות או יותר.

עיצובו של חדר הילדים מתחיל בהנחת היסודות לחדר: הקירות, הרצפה והרהיטים. זהו השלב הראשון והחשוב ביותר של התהליך כולו. עם בחירה נכונה של היסודות, תוספות ושינויים קלים יספיקו לשינוי אופי החדר בקלות ובהתאם לגילו של הילד.


חמישה נגרים - עיצוב חדר ילדים המיועד לבנים
רשת 5 נגרים הוקמה בידי חמישה אחים שרצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. הרשת מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ופועלת מתוך האמונה שכל ילד הוא מיוחד ולכן חדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. כיום מנוהלת הרשת בידי אלברט ענביאן ויורם עינב. מתוקף ניסיונה הרב של הרשת בתחום, ביכולתה להעניק עצות לעיצוב חדר ילדים המיועד לבנים.

5 נגרים – רעיונות מקוריים לשדרוג חדרי נוער
רשת חמישה נגרים הוקמה בידי חמישה אחים אשר רצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה. רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי יורם עינב ואלברט ענביאן. הרשת מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ונוער ויוצאת מתוך תפיסה כי כל ילד הוא ייחודי וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. מתוקף ניסיונה הרב של הרשת, ביכולתה להעניק עצות ורעיונות לשדרוג חדרים של בני נוער.

חמישה נגרים – צביעת חדר הילדים
כאשר מעצבים חדר ילדים הצעד הראשון הוא בחירת צבע לחדר. בדרך כלל צעירים נמשכים לצבעים לא שגרתיים, אבל בחירה לא שקולה של צבע עלולה להעניק לחדר מראה מבולבל ולא ברור במקום להעניק לו מראה צעיר ומעניין יותר. בחירה נכונה של צבעים תשפר משמעותית את מראה חדר הילדים ותעניק לו אופי ייחודי. על מנת להקל על בחירת הצבע ולהגיע לתוצאה טובה, רשת חמישה נגרים מציעה לזכור מספר כללי בסיס לצביעתם של חדרי ילדים.

רצפת חדר הילדים - שטיח או פרקט?
רשת חמישה נגרים מנוהלת כיום בידי אלברט ענביאן ויורם עינב. במקור הוקמה הרשת בידי חמישה אחים אשר רצו להגשים את חלומו של אביהם שהיה בעל נגריה קטנה. רשת 5 נגרים מתמחה בייצור ועיצוב חדרי ילדים ומאמינה כי כל ילד הוא מיוחד וחדרו צריך להוות את ממלכתו הפרטית. עקב ניסיונה הרב של הרשת בעיצובם של חדרי ילדים, ביכולתה להעניק עצות בנושא בחירת הרצפה לחדר הילדים.

מיטה לחדר ילדים המיועד לשניים
כאשר מעצבים חדר ילדים אחד מהפריטים הראשונים שיש לבחור הוא המיטה. כאשר החדר מיועד ליותר מילד אחד, עולה השאלה באיזו מיטה כדאי לבחור. אחת האפשרויות היא מיטת קומותיים אשר מהווה אטרקציה עבור הילדים וחבריהם וכן חוסכת מקום בחדר, אך היא בעלת מספר חסרונות. אפשרות אטרקטיבית אחרת היא מיטת "ריש" - "ר", אשר יכולה לחסוך מקום בחדר ילדים המיועד ליותר מילד אחד ומציעה פתרונות אחסון משלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI