דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2016
F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2016
איריס וינשטיין 27/01/16 |  צפיות: 1568

F5 Networks (נסדאק: FFIV) מכריזה על הכנסות בסך 489.5 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת הכספים 2015. מדובר בעלייה של 6% ביחס ל- 462.8 מיליון דולר ביחס לרבעון הראשון של שנת הכספים 2015.

הרווח הנקי (‏GAAP‏) הסתכם ב-‏89.7 מיליון דולר (‏1.28 דולר‏ למנייה מדוללת) בהשוואה ל-‏89.1‏ מיליון דולר (‏1.21 דולר למניה מדוללת) ברבעון הראשון אשתקד.

להוציא השפעתם של תגמולים מבוססי מניות ופחת של נכסים בלתי מוחשיים, ברבעון הראשון של שנת הכספים 2016 הסתכם הרווח הנקי במונחי Non-GAAP ב-‏120.6 מיליון דולר (‏1.73 דולר למנייה מדוללת), בהשוואה ל-114.2 מיליון דולר (‏1.55‏ דולר למניה מדוללת) ברבעון הראשון אשתקד.

התאמת ההכנסה הנקייה לפי GAAP להכנסה הנקייה שלא על פי GAAP כלולה בהצהרות המאוחדות על פעילות החברה.

"אנחנו ממשיכים לראות עליה במכירות התוכנה, המונעת על ידי יתרונות המודולים של אבטחת המידע ומכירות הגרסאות הווירטואליות" אמר ג'ון מק'אדם, נשיא ומנכ"ל F5. "אבטחת המידע נשארה מניע מרכזי לגידול בעסקים, עם עליה של מיליון דולר ומעלה שנה אחר שנה בנפח העסקאות. בנוסף, מודל התפעול שלנו ממשיך להניע לרווחיות יציבה ויצירת מזומנים, עם תזרים מזומנים תפעולי שהגיע לשיא של 204 מיליון דולר לרבעון זה.

"לטווח הבינוני והקצר, אנו בטוחים כי הביצועים המעולים והפונקציונאליות הרחבה בפורטפוליו הפתרונות ההיברידיים שלנו, כולל התקן ה- BIG-IP החדש וה-VIPRION, כמו גם פתרונות אבטחת המידע החדשים והגרסאות הווירטואליות המבוססות תוכנה, שהנן מרובות ביצועים, יגרמו לגידול בהכנסות ממוצרים בחציון השני של שנת הכספים. הביטחון שלנו מגובה על ידי הסקר השנתי שלנו (The State of Application Delivery in 2016) שפורסם בשבוע שעבר, בו השתתפו יותר מ- 3000 לקוחות סביב העולם. הסקר מפרט כיצד ארגונים משתמשים ומתכננים להשתמש במוצרים שלנו על מנת לאבטח, להפיק את המרב ולהעביר יישומים הנמצאים on-premise ובעננים הציבוריים. אני שמח באופן אישי להיות שוב מאחורי ההגה בזמן זה אשר יהווה נקודת מפנה נוספת בהיסטוריה של F5 כחברה בגדילה"

עבור הרבעון הנוכחי של שנת הכספים 2016, המסתיים ב-31 למרץ, החברה הציבה יעד הכנסות של 480 עד 490 מיליון דולר עם יעדי רווחשל בין 1.13 דולר ל- 1.16 דולר למניה מדוללת לפי GAAP, ובין 1.61 דולר ל- 1.64 דולר למניה מדוללת שלא על פי GAAP.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI