דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר אופק טכנולוגיות בוחרת בפתרון האחסון של INFINIDAT
אופק טכנולוגיות בוחרת בפתרון האחסון של INFINIDAT
איריס וינשטיין 05/06/16 |  צפיות: 1666

InfiniBox הוטמע כפתרון בלעדי אצל ספקית הענן בהיקף של מעל לחצי מיליון שקלים

אופק טכנולוגיות מקבוצת אופק H&O, המתמחה בפתרונות ענן מקצה לקצה עבור המגזר העסקי, בחרה בפתרון האחסון של INFINIDAT כפתרון בלעדי להחלפת כלל מערכות אחסון ה- Production שלה. הפרויקט מתבצע על ידי צוות המומחים של INFINIDAT בשיתוף עם אופק טכנולוגיות ובהיקף של למעלה מחצי מיליון שקלים.

במהלך הפרויקט מוטמע ה InfiniBox, הדור הבא של פתרונות האחסון מבית INFINIDAT, על רקע גידול בפעילות החברה ועליה מתמדת בדרישת לקוחות החברה לאחסון בענן. פתרון ה-InfiniBox יאפשר לאופק מענה גמיש יותר לדרישות אחסון אלו בין היתר על ידי יכולת גידול בנפח לפי דרישה וללא זמן התקנה, וכן שימוש בפרוטוקלים שונים ללא חשש מבעיות ביצועים או פרוייקטי אינטגרציה מתמשכים.

InfiniBox הינו פתרון יעיל ועתיר ביצועים, הניחן ביכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה. הפתרון מציע נפח אחסון שימושי של מעל 2 פטה-בייט במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים של למעלה מ- 1M IOPS, קצב תקשורת גבוה במיוחד של עד GB/s 12.5 וצריכת חשמל שלא עולה על kWh9.

עמית גואטה, מנכ"ל חברת אופק טכנולוגיות מסר כי: "בתקופה בה ישנו גידול משמעותי במידע עסקי קריטי וחשיבות הולכת וגוברת בהשגת תובנות עסקיות ממנו, אופק טכנולוגיות מקפידה על מיצובה בחוד החנית הטכנולוגית, על מנת לספק ללקוחותיה את התשתית המתקדמת והאמינה ביותר למידע. הפתרון של INFINIDAT מאפשר לנו להציע שרות בעל רמת הביצועים הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, זמינות ושרידות יתרה, תוך חסכון משמעותי בעלויות לעומת החלופות, בנוסף הצלחנו להביא את סביבת האחסון שלנו לנפחים עצומים כהכנה לכניסת לקוחות מאוד גדולים הדורשים נפחים גדולים מאוד".

אורן ישרים, מנהל מכירות ישראל ב- INFINIDAT אמר כי: "אופק טכנולוגיות מצטרפת לשורת ספקי ענן בישראל ובעולם שבחנו את פתרונות האחסון הקיימים, ובחרו ב- INFINIDAT לאחר שהבינו שאינם צריכים להתפשר והם יכולים לקבל את כל ארבעת המרכיבים החשובים להם בפתרון אחד - ביצועים, זמינות, היכולת לגדול ויחס עלות תועלת מצוין במיוחד".

קובי גיירו, סמנכ"ל פיתוח עסקי ב- אופק טכנולוגיות אמר: "אנחנו מאמינים מאוד ביכולות מוצרי האחסון של INFINIDAT וזאת בשל היכולת שלהם לספק ביצועים מדהימים מ- Day1 ויכולת להגדיל את מערך האחסון ומספר המשתמשים בצורה ליניארית ללא פגיעה ברמת הביצועים. עם הצרכים הגדלים והולכים של הדאטה סנטר כיום, ארגונים נתקלים באתגרים גדולים מאוד לשמירת ביצועים שמשפיעים על ה- ROI. הכלים המובנים והחכמים של INFINIDAT, המשתלבים עם הפתרונות של מערך התקשורת הקיים בדאטה-סנטר שבניהולנו ועם חברות אחרות ומערך הווירטואליזציה עמו אנו עובדים, מסייעים להתמודד עם האתגרים בתשתיות הדאטה-סנטר. פתרונות מאוחדים אלו ניתנים ליישום מהיר, מאפשרים לנהל את השרתים, האחסון והתקשורת בדאטה-סנטר בקלות רבה יותר מנקודת ניהול אחודה, מספקים את הביצועים והנפח הדרושים, כאשר אופן השדרוג הינו שקוף ללקוחות ולמשתמשים ומאפשר להם ליהנות משטחי אחסון גדולים, יציבות וביצועים".

אודות אופק טכנולוגיות

אופק טכנולוגיות מקבוצת אופק H&O היא חברת בוטיק המתמחה בפתרונות ענן מקצה לקצה עבור המגזר העסקי. החברה הוקמה בשנת 2006 במטרה לספק פתרונות מחשוב ענן ייחודיים ואיכותיים תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ואישית ללקוח. לחברה צוות מומחים מהמובילים בשוק ה IT -המתמחים בכל ההיבטים של תשתיות מחשוב כפי שנדרש מחברות במגזרי ה-SMB וה- Enterprise.

אודות INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 300 עובדים בישראל - במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה קרוב ל- 100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ-400 פטה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה את שיתוף הפעולה עם פרטנר עסקים בישראל
חברת F5, מובילה גלובלית באבטחה והעברת יישומים, משיקה שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פרטנר. במסגרת כך, פרטנר עסקים תקדם, תשווק ותטמיע את מגוון הפתרונות הטכנולוגיים של F5 ותספק עבורם שירות מקצה לקצה בארגונים בכל ענפי המשק.

חברת Infinidat מרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם VMware
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הרחיבה את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם VMware, המובילה בחדשנות טכנולוגית של תוכנות ארגוניות. Infinidat הרחיבה את יכולות ה- VMware המקיפות שלה עם תמיכה חדשה ב- vSphere Virtual Volumes (vVols). בנוסף, InfiniBox® הוא כעת פלטפורמת האחסון הראשונה בקנה מידה של פטה-בייט, הזמינה במעבדת VMware Cloud Solutions Lab ("מעבדת פתרונות הענן של VMware"). אבני דרך אלה בשיתוף הפעולה העמוק בין שתי חדשניות הטכנולוגיה, מאפשרות ללקוחות לבדוק, ליישם ולתחזק סביבות דטה סנטר מוגדרות תוכנה (SDDC) בקנה מידה גדול ביתר קלות.

קבוצת Data Science Group ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי
קבוצת Data Science Group, מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את נסי קלוו לסמנכ"ל עסקים ראשי CRO - Chief Revenue Officer) ). במסגרת תפקידו יהיה קלוו אחראי על הגדלת תזרים ההכנסות של החברה באמצעות ניהול המכירות והשיווק, פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים והרחבת רשת השותפים עסקיים.

חברת Cloud Valley זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, זוכה בהסמכה מתקדמת של Microsoft Azure בתחום מודרניזציה של אפליקציות Web . הסמכת Microsoft Azure Advanced Specialization ל- Web Application Modernization מהווה הכרה במומחיות ובניסיון הרב של החברה בפרויקטי מעבר לענן ומודרניזציה של יישומי web לסביבת Azure ומערכות SaaS.

בזק בחרה בפלטפורמת שירותי הקבצים של CTERA לשדרוג מערך ה- NAS הארגוני
מאפשרת מודרניזציה של חווית השימוש, הגדלה של נפחי האחסון תוך כדי חיסכון בעלויות על ידי שימוש בטכנולוגית ענן פרטי

חברת Comm-IT מגדילה את נתח השוק שלה במגזר האנרגיה
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, מודיעה על גידול של כ- 150% אחוזים בהכנסות שלה בשנה האחרונה מפרויקטים בתחום אבטחת הסייבר של מגזר האנרגיה הפרטית בישראל.

חברת F5 משלימה את רכישת Volterra
חברת F5 (NASDAQ: FFIV), המובילה בתחום אבטחה ואספקת יישומים, הודיעה היום כי השלימה את הרכישה של Volterra, פלטפורמת ה-edge-as-a-service האוניברסלית הראשונה. עם תוספת הטכנולוגיה של Volterra, חברת F5 יוצרת פלטפורמת edge עבור ארגונים וספקי שירותים, שתהיה ממוקדת אבטחה ומונעת על ידי יישומים בקנה מידה בלתי מוגבל.

חברת Infinidat מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של למעלה מ- 7 אקסה-בייט ברחבי העולם
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מודיעה כי פרסה פתרונות אחסון בנפח של 7.1 אקסה-בייט ברחבי העולם. הישג זה מהווה נקודת ציון מרכזית לחברה כאשר היא נכנסת לשנה העשירית בעסקים עם מומנטום ברור, הבא לידי ביטוי בגידול אדיר של חצי אקסה בייט ברבעון הרביעי של 2020.

F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI