דף הבית רפואה ובריאות רפואה איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 09/10/16 |  צפיות: 4116

כיום אנו חיים בעידן בו הבריאות מקבלת את חזית הבמה. אנשים מודעים לחשיבות של צריכת פירות וירקות, מודעים לחשיבות של צריכת מוצרי מזון מקמח מלא, נמנעים מפחמימות ריקות וכדומה. עם זאת, הרבה אנשים שוכחים שלפני שהם מגדילים ראש לבנות תפריט מזין ובריא, יש עוד משהו שביכולתם לעשות על מנת לתמוך באורח חיים בריא, וזאת למרות שמה שיש לעשות הרבה יותר בסיסי. במה מדובר? ובכן מדובר בשתיית מים מסוננים ונקיים, מדובר בשתיית מים שנקיים מחיידקים, פיח וחלודה, ובנוסף הם גם מכילים את המינרלים החיוניים לגופינו, כאשר הם מציעים טעם איכותי וללא ריחות לוואי.

מזיקים לצד מינרליים חשובים

חשוב להבין שאיכות של מים חשובה בשני מישורים. פעם אחת כמובן שטוב לדעת שהמים שאנחנו שותים מכילים את המינרלים החשובים (סידן, קלציום, נתרן ומגנזיום), ופעם שנייה חשוב לדעת שאין במים מזיקים כגון חיידקים פיח, חול וכדומה. כמו כן גם חשוב לדעת שהמים יראו טוב, יריחו טוב ויהיו טעימים, וזאת על מנת שנמשיך לצרוך אותם ללא רתיעה, ומבלי לחפש פתרונות חלופיים כגון הוספת תרכיז ממותק. על כן מאוד חשוב איך שהילדים גדלים, להנביט אצלם תחושה חיובית לגבי שתיית מים רגילים, ועל מנת לעשות זאת אתם מוזמנים ליהנות משתיית מים מסוננים ממכשיר תמי 4.

ילדים עצמאיים

ילדים מאד אוהבים את תחושת העצמאות ולהרגיש כמו גדולים. על כן להבדיל מהסיטואציה בה יש לרוץ אליהם ולבקש שישתו כמה לגימות מכוס המים, כאשר מגדילים להכניס הביתה בר מים תמי 4, פתאום ניתן לגלות שגם הילדים ממהרים למלא בעצמם כוס מים, וזאת עוד בטרם ביקשתם מהם. מכאן שניתן להיות רגועים שהילדים שותים מים בריאים ונהנים מגישה ידידותית ונוחה למשתמש.

איכות מחייבת

כיום ניתן למצוא מגוון מכשירים שמסננים מים, אך יחד עם זאת יש לציין שבר מים מבית תמי 4 עומד בראש הקטגוריה, ולו כי הוא מכיל מסנן ואף נורת UV שאחראית על קטילת חיידקים. שנים של ניסיון עושים את ההבדל ובנוסף חשוב לציין שגם המחויבות של החברה כלפי קהל לקוחותיה המסורים, מחייב את החברה להמשיך לעמוד בסטנדרטים המחמירים. מכאן שאתם מוזמנים ליהנות מממשק משתמש חדש וחכם, מוזמנים ליהנות ממתקן מעוצב ומרשים, מוזמנים ליהנות ממים קרים, חמים ומוגזים ברגע, כאשר כל שצריך זה ללחוץ על כפתור ולדעת שהמים שאתם שותים, הם ללא ספק בריאים כמה שרק ניתן. לרוויה.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI