דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT ממשיכה במסלול הגידול
INFINIDAT ממשיכה במסלול הגידול
איריס וינשטיין 16/11/16 |  צפיות: 1844

 

משיגה גידול במכירות של 130% שנה אחר שנה ברבעון השלישי

מדווחת על גידול של 53% ברבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם

INFINIDAT, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגונים גדולים, מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של 2016 ומדווחת על גידול של 130% במכירות לעומת הרבעון המקביל אשתקד. החברה גם השיגה גידול של 53% במכירות ברבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם, עם ההכנסות הרבעוניות הגבוהות ביותר עד כה.

הן צפון אמריקה והן אזור ה- EMEA דווחו על גידול של 42% לעומת הרבעון הקודם, בעוד אנגליה דווחה על גידול של 200%. INFINIDAT ספקה עד היום נפח אחסון של למעלה מחצי אקסה-בייט עם פתרון האחסון InfiniBox™, וממשיכה להגדיל את בסיס הלקוחות שלה סביב העולם בכל השווקים.

"הגידול שלנו הינו בזכות הצלחתנו באספקת פתרון, שלא רק עומד בדרישות של הארגונים הגדולים, אלא ממשיך באופן עקבי לעלות בהערכות הלקוחות מעל לרף הביצועים של המתחרים," אמר משה ינאי, מייסד ומנכ"ל INFINIDAT. "על מנת שארגונים יוכלו לספק שרות מצוין ללקוחותיהם, הם זקוקים לביצועים גבוהים, קיבולת ואמינות ללא יוצא מהכלל. עם InfiniBox, מערך האחסון החדשני ובעל אופטימיזצית ה- flash שלנו, הם משיגים את כל שלושת היכולות, ובמחיר שעוזר להם להשיג עלות בעלות נמוכה".

INFINIDAT המשיכה להשיג מכירות משמעותיות בשווקי מפתח ברבעון השלישי, ומדווחת כי למעלה מ- 30% מהמכירות היו בחברות מובילות במגזר הפיננסי, 27% במגזר הטכנולוגיה, הטלקומוניקציה ושרותי הענן, ו-23% במגזר הבריאות ומדעי החיים. INFINIDAT הוסיפה מספר לקוחות חדשים ברבעון השלישי, כולל Raymond James (שירותים פיננסיים), eHarmony (שרותי און-ליין) ו- Bluelock (ספק שרותי ענן).

עדויות חדשות מלקוחות

"אחרי הערכה מקיפה, הצטרפנו לבסיס הלקוחות של INFINIDAT," כך ציינה קלי ווד, מנהלת הנדסה וארכיטקטורה ב- Raymond James. "הפתרון InfiniBox עומד בכל צרכי האחסון שלנו – ביצועים, אמינות, יכולת וקלות שימוש – ועלות הבעלות הכוללת היא יוצאת מהכלל. אנו נרגשים לקראת ההצלחות ש- INFINIDAT מביאה עמה ל- Raymond James".

"INFINIDAT מספקת ביצועים, אמינות ויכולת גידול כפי שהיא מפרסמת", אמר ניניש אוקאן, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיה ב- eHarmony. "בנוסף, InfiniBox מגיע עם עלות בעלות כוללת שהפכה אותו לבחירה המושלמת עבור אפליקציות למשימות הקריטיות שלנו".

אנליסטים מדווחים

INFINIDAT הוכרה כ"בעלת חזון" (Visionary) ברבוע הקסם של גרטנר למערכי דיסק רב תכליתיים זו השנה השנייה ברציפות, כפי שפורסם ב-31 לאוקטובר. מיצובה של החברה ברביע ה- Visionary הינו בשל "שלמות החזון" שלה (Completeness of Vision) ו"יכולת הוצאה לפועל"
(Ability to Execute).

לצפייה בדוח עם חלקה של INFINIDAT:

http://content.infinidat.com/gartner_magic_quadrant.

מקורות נוספים:

INFINIDAT Company Overview

InfiniBox Data Sheet


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI