דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר איך תצמצמו תקורות ניהול עם טכנולוגיה חכמה?
איך תצמצמו תקורות ניהול עם טכנולוגיה חכמה?
איריס וינשטיין 13/12/16 |  צפיות: 1686

חברות הטכנולוגיה לומדות את התהליכים העסקיים של החברות ומתכננות פתרונות שיוכלו להפוך את תשתיות המחשוב ממגבלה ליתרון

מאת: אורן ישרים, מנהל פעילות ישראל, INFINIDAT

להגדיל הכנסות, להקטין הוצאות ולהגדיל את רווח – החוק היבש הזה להצלחה בעסקים נשמע פשוט, אולם ככל שהארגון מורכב וגדול יותר וככל שהכנסותיו רבות יותר, כך גם נטייתו להגדיל עוד ועוד את ההוצאות שלו. יותר עובדים, יותר מלאי ורכש של טכנולוגיה גורמים לחברות רבות להגדיל את עצמן לדעת, תוך עליה בתקורות הניהול.

המשימה של צמצום תקורות הניהול היא קשה ומורכבת. החדשות הטובות הן, שספקיות הטכנולוגיות החדשניות כבר נכנסו לנעליו של בעל העסק, והחלו בונות פתרונות חכמים שיעזרו לו במשימה. למעשה, חברות הטכנולוגיה לומדות את התהליכים העסקיים של החברות ומתכננות פתרונות שיוכלו להפוך את תשתיות המחשוב ממגבלה ליתרון - מגורם מעכב לגורם מייעל.

אנחנו רואים את המגמה הזאת קורמת עור וגידים בתחומים רבים, החל מתחום ה- ERP, דרך וירטואליזציה וכלה באחסון נתונים. ספקיות הטכנולוגיה מפתחות את הפתרונות שלהן מתוך התמקדות בסוגיית תקורות הניהול, כך שהם יתאימו בצורה הטובה ביותר לתהליכים העסקיים של הארגון וייעלו אותם, מבלי להתפשר על פונקציונאליות וביצועים.

מגמה זאת קוראת תיגר כנגד ספקיות הטכנולוגיה המסורתיות. הללו ממשיכות לתכנן פתרונות שהעסק צריך להכפיף עצמו אליהם, ואף צריך להמשיך ולהטמיע פתרונות משלימים, שהופכים את התשתית הארגונית לכבדה ומסועפת. לא זאת בלבד שספקיות אלו כלל אינן מתייחסות לתקורות הניהול של הארגונים, הן גם גורמות לו להוצאות נוספות.

תחום האחסון עובר בימים אלו מהפכה, כאשר טכנולוגיות חדשניות מציעות פתרונות בעלי עלות נמוכה וגישה חדשנית, מבלי להקריב את יכולת התרחבות, ביצועים, זמינות, גמישות או קלות השימוש. פתרונות אלו מרכזים סביבות מבוזרות ומאפשרים במקביל ריבוי פרוטוקולים ואוטומציה משמעותית, דבר שמקדם תהליך קבלת החלטות ותגובה מהירה לתהליכים עסקיים בארגון. באופן הזה העובדים יכולים להקדיש יותר זמן לפרויקטים בעלי ערך שיקדמו את העסק, ופחות בביצוע מטלות סיזיפיות שקשורות בסביבת ה- IT.

ארגונים עדיין משלמים כספים רבים ומקבלים בתמורה רק מורכבות, בעוד שאחסון מידע לא צריך להיות בכלל סוגיה לדיון או בעיה, אלא חלק מהפתרון. הוא צריך להיות קל, אמין, בעל ביצועים גבוהים, ניתן לגידול וכמובן – בעל עלות נמוכה. תוספת של עוד ועוד חומרה לא תשיג את המטרה אלא תגביר את המורכבות.

קראו לשינוי הסטטוס-קוו של הדטה-סנטר שלכם והעמידו אתגרים לספקי האחסון שלכם. כל פתרון אחסון ששוקלים אותו חייב לענות קודם כל על הדרישות העסקיות ועל הצורך הבסיסי של העסק לקטין תקורות הניהול, להעצים את תחום המחשוב ולקדם את העסק. המענה לכך נעוץ אך ורק בחדשנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) הציגה היום את Shape AI Fraud Engine (SAFE), פתרון SaaS חדש המבטל טרנזקציות הונאה און ליין שמצליחות לעבור את כלי מניעת ההונאה הקיימים. SAFE, המבוסס על המומחיות המובילה של Shape, משתמש במנוע בינה מלאכותית (AI) שנבדק בזירת הסייבר, כדי להעריך כל טרנזקציה און ליין על פני מגוון אותות טלמטריה, סביבה והתנהגות בכדי להבין במדויק את כוונת המשתמש ולחסום נוכלים אנושיים - לפני שהתרמית מתרחשת.

חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI