דף הבית עסקים עסקים - אחר על מה מניחים את הסחורה
על מה מניחים את הסחורה
יחיאל לוי 24/03/17 |  צפיות: 4522

להקים חנות היא פעולה מאוד מורכבת. אם מדובר בחנות שהיא וירטואלית הדבר נעשה קצת פחות מורכב אבל עדיין בעל רבדים רבים שאליהם חייבים להתייחס על מנת שההתקדמות אל עבר חנות שהיא פועלת ובעלת רווחים שמכסים את ההוצאות עבור הבנייה שלה, תהיה התקדמות מהירה ככל האפשר. אחד מכל אותם דברים שצריכים לקחת בחשבון כאשר מבצעים את הרכישות והסידור של המראה של החנות הוא העניין של המקום שעליו מניחים את הסחורה שאותה מציעים ללקוחות הפוטנציאליים.

רכישה של מדפים לחנות היא לא עניין של מה בכך מכיוון שחשוב מאוד להתאים את הצרכים של החנות בצורה מדויקת אל היתרונות שמציעים הסוגים השונים של מדפים לחנויות שמוצעים על ידי חברות שונות, ובתוך כל המגוון של הגדלים, החומרים והצבעים לראות מה הכי מגשים את כל אלה בהרמוניה מושלמת.


תצוגה או מחסן?

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין טרם הרכישה של מדפים שמיועדים לחנות הוא הבדיקה האם המדפים הללו אמורים לעמוד בתוך החנות עצמה, או שאלה מדפים אשר מיועדים להיות בתוך המחסנים של החנות בלבד, ולא למטרות של תצוגה. מדוע? מכיוון שההבדל בשימוש הוא רב, בייחוד מהבחינה כי מדפים לחנות למטרה של הנחת מוצרים בתצוגה היא בחירה שחייבת לסייע להציג את הסחורה בצורה הכי טובה תוך זרימה עם העיצוב של החנות והגודל שלה.

לעומת זאת, כאשר מדובר במחסם היתרון הכי חשוב של מדפים שמיועדים לחלל שכזה הוא האפשרות להניח בבטחה כמה שיותר סחורה ללא חשש כי המדפים לא יעמדו בנטל הזה של משקל רב, ומלבד זאת כי יהיה אפשר לשנות את המיקום של המדפים שהם מודולאריים בצורה הכי מהירה וללא התעסקות שגוזלת זמן יקר וכסף נוסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI