דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית כל אחד והמציאות שלו
כל אחד והמציאות שלו
יחיאל לוי 17/05/17 |  צפיות: 4835

המציאות היא לא דבר שקל לעיכול. בסך הכל רוב האנשים בעולם המודרני שבמדינות מפותחות חיים חיים די מוגנים ולא ממש מבינים איך זה להיות אדם בעולם של מדינה ענייה או מדינה שבה השלטון הוא רחוק מאשר להיות דמוקרטי ובעל שוויון.

עדיין, בין כל אלה הדמיון של האדם הוא כזה אשר יכול לשאת אותו אל עבר מחוזות אחרים שבהם הוא יכול להרפות מהמקום שבו הוא נמצא מבחינה פיזית ורגשית ולעבור אל מימד שבו החוקים שונים לחלוטין, ממש כמו בסרטים. כמה נהדר זה יכול להיות אם היינו נכנסים לזמן קצוב אל עולם של מציאות מדומה שבה הכל אפשרי בצורה שהיא זמינה על פי דרישה? היום זה כבר לגמרי אפשרי עם מקומות  שקיימים גם בארץ הקטנה שלנו, שבהם מציאות היא לגמרי מדומה והפנטזיה הופכת להיות כמעט לגמרי ממשית.


נותנים לדמיון לקחת אתכם

לאן הייתם רוצים להגיע אם היו נותנים לכם כרטיס שאיתו אתם יכולים להגיע לכמעט כל מקום אפשרי? לא מדובר במדינה שנמצאת הרחק מכאן, אלא בעולמות שיכולים להיות לגמרי דמיוניים או כאלה אשר מחקים זמן ומקום אחרים מאלה שקיימים כרגע, היכן שנמצאים.

עם מבחר של מקומות שאליהם אפשר להגיע זה כאילו נמצאים בתחנה בזמן שיכולה להשכיח את המציאות שבה נמצאים כרגע, ועם הבחירה האישית של כל אדם להגיע אל מקום אחר שבו הגוף והנפש נהנים מהפסקה וסוג של "בריחה" מהקיים. החיפוש אחר הדרך אל מציאות מדומה הוא לא דבר חדש אלא כזה שנמצא כב בספרים די וותיקים ופופולאריים של מדע בדיוני, ההבדל הוא שכיום הטכנולוגיה המפותחת יכולה לקחת כל אדם שרוצה בכך, אל כל מקום שקיים בממשק של אותה תחנת שיגור וירטואלית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI