דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מסחר אלקטרוני כולן קונות אונליין
כולן קונות אונליין
יחיאל לוי 05/07/17 |  צפיות: 4532

כאשר הילדים גדלים להם הרכישה של פריטי לבוש כל הזמן מתרחשת עם רכישה מוגברת בשנים הראשונות עם הורדת הכמויות ככל מספר הילדים גדל וישנם בגדים שאותם אפשר להעביר אל האחים הקטנים במידה והם במצב שמיש לחלוטין.

מה עושה אמא חכמה אשר צריכה לגשת על מנת לבצע רכישות של בגדים עבור כל עונה מחדש? רוכשת כמויות נהדרות של בגדים שיכולות להתאים לעונות הבאות במחירים של סייל, בדיוק ברגע בו הוא מתחיל. מה עושה אמא עוד יותר חכמה? לא ניגשת אל חנות ילדים בצורה פיזית, אלא חוסכת את הנסיעה והזמן של החיפוש על ידי כניסה אל חנות בגדי ילדים אונליין שבה יש מכל טוב לכל ילד וילדה.


המוני פריטים בתנועת עכבר אחת

האימהות של היום קצרות בזמן. הן צריכות ללכת לעבודה במשרה מלאה, לאסוף את הילדים מהמסגרות שלהן, לצאת איתם לפעילויות, להכין עבורם ארוחות חמות לצהריים ו/או לערב, לדאוג לסדר ולניקיון של הבית ובין כל אלה גם לסדר ולניקיון של הילדים עם תספורות, מקלחות, ביקורי רופא ורכישה של פריטי ביגוד שונים החל מתחתונים ועד למוצצים. תלוי גיל..

איך עושים את כל הדברים האלה כאשר ביום אחד יש 24 שעות בלבד? מחפשים אחר אלטרנטיבות שלא מבזבזות זמן ומאפשרות להתקדם אל המשימה הבאה ללא כל בעיה. זה בדיוק למה אימהות רבות עברו לביצוע של רכישות פריטי לבוש בתוך חנות בגדי ילדים שנמצאת במרחק של קליק אחד בעכבר, כאשר כל אתר מאפשר לבדוק בצורה פרטנית מידות רלבנטיות ובכך לחסוך זמן יקר עם מציאה מיידית של כל הפריטים שמתאימים לילדים בצורה הכי מהירה שיכולה להיות. כמה קליקים לפרטי תשלום והחבילה במרחק של כמה ימים מארון הבגדים שלהם לאחסון עד לשימוש...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI