דף הבית נשים בריאות נשים בריחת סידן אצל נשים
בריחת סידן אצל נשים
יחיאל לוי 09/08/17 |  צפיות: 6958

העצמות אצל אנשים מבוגרים הן רגישות יותר לשברים וזמן ההחלמה הוא איטי יותר, זה כבר דבר מאוד ברור וידוע. מה שלא ברור וידוע הוא מדוע דווקא אצל נשים האפשרות הזו של בעיות בעצמות היא בפוטנציאל הרבה יותר גבוה, כאשר נשים הן בקבוצת סיכון יותר גדולה לחלות במחלות כמו רככת, אוסטיאופורוזיס ואפילו שברים.

חלק מן הבעיה טמון בעובדה כי הגוף של האישה משתנה במידה ניכרת לאחר שהיא עוברת את גיל המעבר, שבו רמת ההורמונים יורדת בצורה דרסטית, וכאשר זה קורה מתחיל תהליך שבו הסידן לא מצליח להיספג כראוי ומתחיל העניין של בריחת סידן מן העצמות שרק הולכות ונעשות יותר ויותר עדינות.

זה לא סוד כי גוף האישה שונה במידה ניכרת מגוף הגבר, ומתוך ההיכרות עם הפיזיולוגיה של האישה זה חשוב להתאים את התצרוכת היומית של סידן על מנת למנוע בעיות בריאות שמופיעות בעיקר אצל נשים בגילאי המעבר.


אוסטיאופורוזיס ושינויי הגיל

חוסר בסידן זו הסיבה שבגינה נשים בגיל המעבר צריכות לתגבר את הגוף עם סידן שיהיה בכמות היומית המומלצת ועם בדיקת צפיפות עצם שמומלצת מגילאי השישים יכולים למפות את המצב הבריאותי של העצמות צורה יעילה.

הבעיה עם מחלה כמו אוסטיאופורוזיס היא שהיא מחלה "שקטה" שאין לה כל עדות או סממן עד אשר כבר מאוחר מידי והמחלה כבר נמצאת בשלבים מתקדמים שגרמו לעצמות להיות מדולדלות והחלו מצבים של שברים בהן, לכן בדיקת צפיפות העצם היא דבר אשר כלול במסגרת סל הבריאות, ואותה יכולה לבצע כל אישה מגיל חמישים בקבוצת סיכון מוגדלת או אישה החל מגיל שישים.

התמדה על בדיקות מעין אלה ועל אכילה של מוצרים שמכילים סידן בכמות ראויה, אפילו על ידי תוספים שמעודדים ספיגה גבוהה בגוף, יכולים להפוך את ההתקדמות אל הגיל השלישי בצורה הרבה יותר בריאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI