דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר בית חם
בית חם
יחיאל לוי 11/05/18 |  צפיות: 886

אנחנו חיים במדינה אשר בה רוב החודשים של השנה הם כאלה אשר כוללים שמש חמה ולא מעט לחות, תלוי באזור של המדינה שבה מתגוררים. מכל זה יוצא כי כאשר מגיע סוף כל סוף החורף, הישראלי הממוצע ממש מבוהל לגמרי מכל טיפת גשם ולא ממש מצליח להתרגל אל כמות הגונה ממנו לצד טמפרטורות שרק הולכות ויורדות ככל שמתקרבים אל אזורים גבוהים יותר של הארץ.

הרוב המכריע משתמש במיזוג אוויר של מזגן קיים, אבל מגלה לדאבונו כי המזגן הזה לא ממש עושה משהו אפקטיבי וכי החימום הזה רק גורם לייבוש החלל ולתחושה של מקום לא ממש חם, אלא רק כאשר יוצאים ממנו אל עבר החוץ מכל סיבה. פתרון אפשרי אחר הוא על ידי התקנה של חימום רצפתי שמאוד חביב על הארצות הקרות, ולא ממש בולט בנוכחותו כאן.

רצפה מושלמת לחורף

חימום מן האזור של הרצפה יכול להישמע מוזר עבור רוב התושבים של הארץ, אבל עבור אלה אשר חווים את החורף בצורה דרסטית ביחס לאקלים בארץ, זה יכול להיות סוג של פתרון שהכי יעיל מבחינת החימום של המקום החל מן הרצפה וללא הוצאה כה גבוהה של חשמל.

חימום רצפתי הוא לא דבר חדש, אלא שיטה מאוד וותיקה ואמינה, שלצד החיסכון הזה בכסף יכולה להעניק לכולם את האפשרות להסתובב ברחבי הבית ללא גרביים ונעליים בכלל. ההתקנה היא הפעולה הכי חכמה כשאר מקימים את הבית מן הבסיס או כאשר מעוניינים להחליף את הרצפה, ועם הגיע החורף יכולים להרגיש את המשמעות של חימום אפקטיבי בכל האזורים של הבית עם היות המזגן לא רלבנטי לתקופה הזו בכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
משווקים בצורה חכמה
11/10/18 | מכירות
רבים משקיעים מחשבה רבה בדרך שבה הם רוצים לנצח את התחרות הזו או אפילו להיות בין אלה שמובילים אותה, כדי שיקבלו כמה שיותר לקוחות והקופה של העסק רק תלך ותגדל.

אוכלים הרבה ומרזים
הרגלים ניתן לשנות, וכאשר מקבלים תפריט לדיאטה מהירה שבו יש את מה שאוהבים לאכול לצד דברים חדשים שלומדים לאכול מתחילים ללכת בדרכים חדשות ולראות את התוצאות לא מאחרות לבוא.

איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.

חשודים בביצוע עבירה פלילית
25/09/18 | פלילי
עד כמה זה הכרחי לאתר עורך דין פלילי בצפון במידה שצריכים

פרויקטים שבונים את המדינה
17/09/18 | נדל"ן
אולי מבחינת הצליל תב"ע ותמ"א יכולים לגרום לבלבול לאנשים שלא ממש מבינים את ההבדל בין שתי אלה,

יושבים על זה
הסיטואציה שבה הם נמצאים היא לא נוחה, אבל היא בהחלט יכולה רק להחמיר במידה ולא נוקטים בצעדים אשר מסייעים לגוף להתמודד עם העובדה כי כל היום יושבים

איפה מניחים את כלי העבודה
כאן זה המקום להתעכב על המיקום שבו הכי אידיאלי להניח את כל הכלים הגדולים והקטנים

משדרגים את המראה עם חומצה
השינויים בתחום האסתטיקה הובילו אל התבלטות בכל הנוגע לטיפולים שמסייעים לשמר מראה צעיר ככל האפשר, וכעת עם חומצה היאלורונית בהזרקה פשוטה כל אחד יכול להיראות צעיר מכפי שהוא במאוד

עידן של מזרונים
27/08/18 | צרכנות
למרבה המזל נכון להיום המבחר הוא רחב, ומתוכו יכולים לאתר מזרון במבצע בדיוק לפי הדגם שאותו מחפשים.

במה עובדים בארצות הברית
למה יכולים לצפות כאשר עוברים על פני עבודות שממוקמות ברחבי ארצות הברית?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI