דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר בית חם
בית חם
יחיאל לוי 11/05/18 |  צפיות: 1356

אנחנו חיים במדינה אשר בה רוב החודשים של השנה הם כאלה אשר כוללים שמש חמה ולא מעט לחות, תלוי באזור של המדינה שבה מתגוררים. מכל זה יוצא כי כאשר מגיע סוף כל סוף החורף, הישראלי הממוצע ממש מבוהל לגמרי מכל טיפת גשם ולא ממש מצליח להתרגל אל כמות הגונה ממנו לצד טמפרטורות שרק הולכות ויורדות ככל שמתקרבים אל אזורים גבוהים יותר של הארץ.

הרוב המכריע משתמש במיזוג אוויר של מזגן קיים, אבל מגלה לדאבונו כי המזגן הזה לא ממש עושה משהו אפקטיבי וכי החימום הזה רק גורם לייבוש החלל ולתחושה של מקום לא ממש חם, אלא רק כאשר יוצאים ממנו אל עבר החוץ מכל סיבה. פתרון אפשרי אחר הוא על ידי התקנה של חימום רצפתי שמאוד חביב על הארצות הקרות, ולא ממש בולט בנוכחותו כאן.

רצפה מושלמת לחורף

חימום מן האזור של הרצפה יכול להישמע מוזר עבור רוב התושבים של הארץ, אבל עבור אלה אשר חווים את החורף בצורה דרסטית ביחס לאקלים בארץ, זה יכול להיות סוג של פתרון שהכי יעיל מבחינת החימום של המקום החל מן הרצפה וללא הוצאה כה גבוהה של חשמל.

חימום רצפתי הוא לא דבר חדש, אלא שיטה מאוד וותיקה ואמינה, שלצד החיסכון הזה בכסף יכולה להעניק לכולם את האפשרות להסתובב ברחבי הבית ללא גרביים ונעליים בכלל. ההתקנה היא הפעולה הכי חכמה כשאר מקימים את הבית מן הבסיס או כאשר מעוניינים להחליף את הרצפה, ועם הגיע החורף יכולים להרגיש את המשמעות של חימום אפקטיבי בכל האזורים של הבית עם היות המזגן לא רלבנטי לתקופה הזו בכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
חשודים במעשה פלילי
16/01/19 | פלילי
זה חשוב לבחור עו"ד נכון כדי שההשלכות של הבחירה תהיינה מועילות ככל האפשר.

מגיעים אל הלקוח
13/01/19 | מכירות
עולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.

מגשרים על הפערים
גירושין זו דילמה מאוד גדולה, והפתרון הוא בהחלט על ידי אדם אחד שעובד מול שניים במשותף.

האם לערוך צוואה לבד
24/12/18 | ירושה
עורך דין מיומן הוא כזה אשר יש לו את הבקיאות הנדרשת לגבי כל מה שחייב להופיע על גבי צוואה על מנת שלא יהיה קל לערער עליה, אם בכלל

הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
העובדה הבסיסית שבעל עסק חייב להפנים, היא שעל מנת שהעסק יכניס כסף צריכים קודם כל לבצע את המהלך שבו מבצעים את ההשקעה

מסמך בעל תוקף משפטי
קבלת רישיון של נוטריון שאותו יכולים לקבל רק עורכי דין שעומדים בכמה וכמה קריטריונים שמפורטים היטב בחוק הנוטריונים.

יודעים כי העסק קיים
27/11/18 | מיתוג
זה יכול להיות יותר אפקטיבי לפרסם אותו בצורה אחרת, וכאן נכנסת לפעולה הפעולה של הפצה שכוללת כל מיני אפשרויות בתוכה.

איך העסק שלכם נראה
העיצוב של כל סוג של עסק חייב להיות מותאם אליו.

בחר את המזרון שלך
21/11/18 | רהיטים
זה חשוב לבחור גם מחיר טוב עם דגמי מזרון במבצע שקיימים כמעט בכל חנות, בייחוד עם מבצעי סוף השנה. איך מנווטים בין כל אלה ויוצאים עם שינה נעימה?

שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI