דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר בית חם
בית חם
יחיאל לוי 11/05/18 |  צפיות: 85

אנחנו חיים במדינה אשר בה רוב החודשים של השנה הם כאלה אשר כוללים שמש חמה ולא מעט לחות, תלוי באזור של המדינה שבה מתגוררים. מכל זה יוצא כי כאשר מגיע סוף כל סוף החורף, הישראלי הממוצע ממש מבוהל לגמרי מכל טיפת גשם ולא ממש מצליח להתרגל אל כמות הגונה ממנו לצד טמפרטורות שרק הולכות ויורדות ככל שמתקרבים אל אזורים גבוהים יותר של הארץ.

הרוב המכריע משתמש במיזוג אוויר של מזגן קיים, אבל מגלה לדאבונו כי המזגן הזה לא ממש עושה משהו אפקטיבי וכי החימום הזה רק גורם לייבוש החלל ולתחושה של מקום לא ממש חם, אלא רק כאשר יוצאים ממנו אל עבר החוץ מכל סיבה. פתרון אפשרי אחר הוא על ידי התקנה של חימום רצפתי שמאוד חביב על הארצות הקרות, ולא ממש בולט בנוכחותו כאן.


רצפה מושלמת לחורף

חימום מן האזור של הרצפה יכול להישמע מוזר עבור רוב התושבים של הארץ, אבל עבור אלה אשר חווים את החורף בצורה דרסטית ביחס לאקלים בארץ, זה יכול להיות סוג של פתרון שהכי יעיל מבחינת החימום של המקום החל מן הרצפה וללא הוצאה כה גבוהה של חשמל.

חימום רצפתי הוא לא דבר חדש, אלא שיטה מאוד וותיקה ואמינה, שלצד החיסכון הזה בכסף יכולה להעניק לכולם את האפשרות להסתובב ברחבי הבית ללא גרביים ונעליים בכלל. ההתקנה היא הפעולה הכי חכמה כשאר מקימים את הבית מן הבסיס או כאשר מעוניינים להחליף את הרצפה, ועם הגיע החורף יכולים להרגיש את המשמעות של חימום אפקטיבי בכל האזורים של הבית עם היות המזגן לא רלבנטי לתקופה הזו בכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מעצבים מוצר מעץ
למה צריכים בדיוק את האופציה הזו לבצע הדפסה תמונה על עץ ולא בצורה מסורתית על סוג של נייר?

איך יצאה לך עוגת הגבינה
שפים אישיים זה הדבר שיכול לסייע לקבל ארוחה מעולה, מבלי להשקיע דבר מלבד את העלות עצמה

בית חם
חימום מן האזור של הרצפה יכול להישמע מוזר עבור רוב התושבים של הארץ, אבל עבור אלה אשר חווים את החורף בצורה דרסטית ביחס לאקלים בארץ, זה יכול להיות סוג של פתרון שהכי יעיל מבחינת החימום של המקום החל מן הרצפה וללא הוצאה כה גבוהה של חשמל.

הרכב של המחר
רבים מוצאים בגיל מבוגר כי הם מעדיפים קלנועית חשמלית על כל סוג של רכב מפואר ומאובזר.

עוברים לישון ביחד
המעבר אל מיטה זוגית מצריך הבאה של מיטה קיימת או בחירה של אחת מבין דגמי מיטות זוגיות שקיימות בכל חנות רהיטים גדולה וקטנה.

ציורים שעוברים הלאה
חשוב לבצע הדפסת ציורים בצורה הכי איכותית שיכולה להיות, וזאת על מנת שלא לפגום באיכות של הציור ובכל העבודה אשר נעשתה על מנת להעביר את התחושות שקיימים בצורה מקורית.

מתקשרים חיים טובים
כניסה אל העולם של תקשור יכולה לסייע עבור מקרים שונים אצל אנשים שונים בהצלחה יתרה.

ניקיון שתמיד מתרחש
על מה ראוי להתעכב כאשר מחפשים שירותי ניקיון מוצלחים? קראו הלאה.

המתכון לאירוע טעים וחסכוני
איך שינוי שכזה יכול להיות פעיל בעולם של האירועים, למשל? על ידי הבאת קייטרינג של מגשי אירוח על פני התעסקות עם שירותי שף של המקום

חלבי לא רק לאירוע בוקר
הבחירה של מנות חלביות היא יותר אופיינית עבור אירועים אשר נערכים בשעות של הבוקר, אולם לא רק עבורם תפריט מעין זה יכול להיות מושלם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI