דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
איריס וינשטיין 14/05/18 |  צפיות: 417

BIG-IP Cloud Edition מספק שירותים אפלקטיביים ייעודיים מותאמים לנפחי יישום שונים תוך דגש על ניהול קל ופריסה אוטומטיים כמענה לסביבות משתנות דינאמית

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על BIG-IP Cloud Edition, אשר יהיה זמין החל מה- 31 במאי. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס במהירות שירותי יישומים קריטיים לכל יישום ובכל סביבה. BIG-IP Cloud Edition מוצע כ- ADC (Application Delivery Controller) וירטואלי פר יישום, שיכול ליישם ולבצע אוטומציה לשירותים מבוססי מדיניות בכל שלב בפייפליין הפיתוח והייצור. גישה זאת מעצימה את בעלי היישומים ומאפשרת להם לשתף פעולה בצורה טובה יותר עם NetOps, DevOps ו- SecOps במסגרת גמישה על מנת לשפר ביצועים, זמינות ואבטחת מידע של כל היישומים באופן משמעותי.

BIG-IP Cloud Edition משלב את הפורטפוליו הרחב של F5 בתחום שירותי היישומים עם יכולות משופרות משמעותית של ניהול, נראות ואנליטיקס של BIG-IQ®. הפתרון מבוסס התוכנה של F5 מאפשר ללקוחות להוסיף שירותים מותאמים אישית "לפי מידה" ליישומים אינדיבידואלים, לסביבות מרובות עננים ולדרישות המשתמש. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס מדיניות Advanced Web Application Firewall על מנת לענות על איומים מתוחכמים כנגד יישומים בדרך עקבית בענן הציבורי והפרטי.

"אנחנו רואים כי שירותי יישומים מתפתחים למודלים פר-יישום שמאפשרים לצוותי NetOps, SecOps ולצוותי הפתוח לפרוס שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום, ללא קשר למקום בהם הם רצים," אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית היחידה העסקית של ADC ב- F5. "ישנה תפיסה מוטעית שצריך לבחור בין שירותים עשירים לבין פריסת שירותים גמישה וניידת. המטרה שלנו עם BIG-IP Cloud Edition היא להסיר את הדיכוטומיה השקרית הזאת ולאפשר לצוותי ה- NetOps וה- DevOps לפרוס בצורה טובה יותר טווח מלא של שירותי ניהול תעבורה ואבטחת מידע ב – footprint קל של תוכנה, להוסיף יישומים חדשים לתמהיל השירותים ולשלב בקלות נהלי DevOps".

יכולות עיקריות של BIG-IP Cloud Edition:

· שירותים והגנה ברמת אנטרפרייז בפתרון ADC מבוסס תוכנה.

· שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום ובכל סביבה.

· קטלוג שרות עצמי של שירותי יישומים לאספקה, קונפיגורציה ושדרוגים אוטומטיים.

· נראות, אנליטיקה ויכולות גידול אוטומטיות פר יישום.

אספקת שירותי יישומים קלה לפריסת יישומים מהירה

ממחקרה אחרון של F5, State of Application Delivery, הארגון הממוצע מסתמך על 16 שירותי יישומים שונים על מנת לשמור על היישומים שלו מהירים, זמינים ומאובטחים. צוותי ה- NetOps של היום זקוקים לשירותים ניתנים לגידול, שניתנים לרכישה בקלות לצריכה בדרכים מגוונות וכאלו הניתנים לתכנות. BIG-IP Cloud Edition תוכנן עם שיקולים אלו ויתמוך במספר תסריטי פריסה, כולל הרשמה, רישיון ומודלים של חשבונות. גישה זאת מביאה יחד את היכולות העשירות והניתנות להתאמה של BIG-IP® המסורתי עם יכולת הגישה והגמישות של טכנולוגיות מבוססות ענן שצוותי NetOps ו- DevOps משתמשים בהן על מנת להניע לטרנספורמציה דיגיטלית.

שירותים ניתנים לגידול והגנה לכל יישום

יישומים הם המטבע של הכלכלה העסקית המודרנית, כאשר מספרם עולה ומורכבותם עולה לצד העלייה במספר הטכנולוגיות המחוברות וטכנולוגיות ה- IoT. בזמן שבו ספקים אחרים רבים או ארגוני קוד פתוח מציעים שירותי יישומים בסיסיים, הם אינם יכולים להציע אבטחת מידע הולמת למידע היקר ולעסקאות המועברות באמצעות היישומים. עם יכולות של Advanced WAF, פתרון BIG-IP Cloud Edition מקל את הבדיקה והפריסה של כל היישומים בארכיטקטורות ענן ודטה סנטר מבלי לוותר על אבטחת מידע. הגנה פר-יישום מחזקת את אבטחת המידע הכללית של הארגון על ידי הגנה על המידע של הארגון והלקוחות בו יישומים מטפלים, עם טמפלטים ייחודיים ל- AWS וסביבות ענן אחרות. היכולת הגרנולרית לגדול בצורה אוטומטית עם שירותים גמישים ומוכחים של F5 לכל יישום, משמעותה אבטחת המידע וזמינות המיושמים בצורה יעילה לתמהיל מתפתח של יישומים ולא רק למספר יישומים נבחרים.

יישומים פשוטים לניהול לנראות גבוהה ותפעול שוטף

בנוסף לכך שהוא הופך שירותים לנגישים יותר ליישומים, BIG-IP Cloud Edition מרחיב את היתרונות של השירותים הללו לצוותי IT רבים. היכולת לפרוס, לשדרג ולבצע אוטומציה של שירותי F5 בצורה חלקה על בסיס יישום, ממצב טוב יותר את ה- NetOps על מנת לתמוך בסדרי העדיפות העסקיים בהתאמה עם SecOps ו- DevOps. עם התמקדות בתפעול משותף, הפתרון מעודד צריכה בשרות עצמי על ידי צוותי הפיתוח, לצד ממשק פיתוח יישומים פתוח (API) לפריסת יישומים בדטה סנטר ובסביבות ענן מרובות. דרך דשבורדים ייחודיים שמספקים נראות, אנליטיקה ושליטה פר-יישום, BIG-IP Cloud Edition מפשט את התפעול ומשפר ניהול ותזמור. באופן דומה, הפתרון מספק יכולת אבחון עצמית מהירה וקבלת החלטות עם תובנות שימושיות של ביצועי היישומים.

זמינות

BIG-IP Cloud Edition יהיה זמין החל מה- 31 במאי 2018. אנא צרו קשר עם מטה החברה המקומי למידע נוסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.

Trend Micro צופה כי ב-2019 התקפות מתוחכמות ימשיכו להיות דומיננטיות
Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, חושפת את דו"ח התחזיות שלה לשנת 2019 ומתריעה כי התקפות הסייבר יהפכו ליעילות יותר בשל ניצול אלמנטים מתוחכמים התוקפים את סביבות המחשוב המשתנות בארגונים. הדו"ח ממפה את האיומים ההולכים וגדלים שאיתם מתמודדים ארגונים ומשתמשים בעולם מקושר.

פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”

תנובה בחרה בפתרון אחסון המידע של INFINIDAT
תנובה בחרה בפתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT בשל הפשטות הניהולית והיכולת לתמוך באופן מלא בתהליכים החדשניים ובשינויים המערכתיים המתוכננים לעתיד הקרוב דוגמת מעבר אתר ומעבר Data Center. בנוסף, היכולות המתקדמות של פתרון InfiniBox משפרות ומפשטות את תהליכי העבודה השוטפים היומיומיים של החברה וממשיכות את הקו של תנובה כחברה העומדת בחזית הטכנולוגיה.

CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותי ITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה (Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay הישראלית, מונה כנציג בפנל המייעץ הטכנולוגי של המועצה המוניטרית בסינגפור
המועצה המוניטרית בסינגפור היא המקבילה לבנק ישראל. זה המינוי הראשון של מנכ"ל ישראלי בפנל . הפנל מייעץ למועצה המוניטרית כיצד תוכל סינגפור ליישם את הפיתוחים והיוזמות הבינלאומיות החדשים בתחום הפינטק במערכת הפיננסית בסינגפור על מנת להציע את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר לכלכלה הסינגפורית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI