דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים ניידים מחשבים רכישה מחדש
מחשבים רכישה מחדש
יחיאל לוי 11/07/18 |  צפיות: 764

העולם שלנו הוא מאוד ממוחשב. יש כבר טלפון חכם שאיתו כל אדם יכול לבצע פעילויות מאוד מתקדמות כפי שעושים במחשבים, ויש מלאי רחב של מחשבים ניידים אשר יש להם ביצועים נהדרים לצד עלות שהיא לגמרי לא גבוהה ויכולה להתאים לכל כיס.

הבעיה עם מחשבים ניידים היא שהם מאוד עדינים, ולצד כל העדינות הזו קיים גם האפקט של השימוש אשר יכול להביא אל תקלות ואל בלאי מאוד מהירים. בסיטואציה שבה המחשב נעשה תקול, האם זה כדאי ללכת אל מעבדת מחשבים ניידים על מנת לבצע תיקון או האם עדיף לבצע רכישה של מחשב נייד חדש עם כל שיאי השכלול? זו אכן שאלה חשובה שאותה צריכים לפתור בצורה פרטנית לאדם ולמחשב, כאשר סיוע של טכנאי מחשבים הוא תמיד אופציה שבה עדיף להשתמש.


מחשבים כדאיות של תיקון

לא בכל סיטואציה זה יוצא משתלם לתקן את המחשב הישן. זה נכון שיש את הערך החשוב הזה של חיסכון בכסף לצד השלכה של כמה שפחות פסולת אלקטרונית בארץ ובעולם, אולם כאשר המחשב הוא כזה אשר בו היה ביצוע טוב למשך של שלוש ואפילו חמש שנים טובות, דבר זה אומר כי אולי הבלאי הוא כבר גבוה והחומרה אשר קיימת במחשב היא לא רק עייפה אלא כזו אשר לא ממש עומדת בדרישות של תוכנות חדשות ויותר מתקדמות.

במקרים מעין אלה זה חשוב לבדוק עם מעבדת מחשבים ניידים מה העלות של התיקון, ולקבל חוות דעת מקצועית לגבי הישנות התקלות והכדאיות של מעבר אל מחשב נייד חדש לחלוטין. בדיוק כפי שמכונית היא לא דבר שבו מבצעים שימוש לכל החיים, כך גם מחשב עושה את שלו ואותו צריכים להחליף רגע לפני שהוא שובק חיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה

חנות שמשווקת את עצמה
12/11/18 | קניות
איך בכל זאת מצליחים להכניס ולהשאיר את הלקוחות הפוטנציאליים שכן נמצאים באזור של החנות ואף גורמים להם לבצע רכישה?

הצילומים הכי יפים
05/11/18 | חתונות
כדאי להשקיע קצת מחשבה לגבי הדרך בה אתם נוהגים להצטלם ולפיכך לשדרג במידה ניכרת את התוצאה

מה אדם מוריש אחריו
26/10/18 | ירושה
הכי חשוב הוא להכין צוואה ולא להתעכב שכן אף אדם לא יודע עד כמה מהר הוא יכול להיאסף בחזרה אל אבותיו.

אוכל טעים בנוף מקסים
יצירה של אירוע ואירוח נעימי

משווקים בצורה חכמה
11/10/18 | מכירות
רבים משקיעים מחשבה רבה בדרך שבה הם רוצים לנצח את התחרות הזו או אפילו להיות בין אלה שמובילים אותה, כדי שיקבלו כמה שיותר לקוחות והקופה של העסק רק תלך ותגדל.

אוכלים הרבה ומרזים
הרגלים ניתן לשנות, וכאשר מקבלים תפריט לדיאטה מהירה שבו יש את מה שאוהבים לאכול לצד דברים חדשים שלומדים לאכול מתחילים ללכת בדרכים חדשות ולראות את התוצאות לא מאחרות לבוא.

איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.

חשודים בביצוע עבירה פלילית
25/09/18 | פלילי
עד כמה זה הכרחי לאתר עורך דין פלילי בצפון במידה שצריכים

פרויקטים שבונים את המדינה
17/09/18 | נדל"ן
אולי מבחינת הצליל תב"ע ותמ"א יכולים לגרום לבלבול לאנשים שלא ממש מבינים את ההבדל בין שתי אלה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI