דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
יחיאל לוי 28/09/18 |  צפיות: 2199

עיצוב של בית יכול להיות הדבר הזה שמחבר בין האנשים שנמצאים בתוכו לבין הבית שבו הם נמצאים. בית הוא הרבה יותר מאשר מקום שבו יש כמות מסוימת של חדרים, הוא המקום שקוראים לו בית ובאותו האופן הבית צריך אל הצרכים של כל אחד מן הדיירים באופן הכי מושלם שאפשר להתאים. לשם כך אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.


רק מעצבי פנים עם ניסיון

ישנם דברים שרק הזמן יכול ללמד את בעלי המקצוע. אומנם מעצבי פנים מומלצים הם כאלה אשר עברו שנים רבות של לימודים, אבל עדיין אין זה אומר עד כמה הם מכירים ספקים שונים של שירות ומוצרים שאותם הם צריכים לעבודות העיצוב, לצד היכרות עם כל מיני סוגים של לקוחות ולהבין אילך עם כל אחד ואחד מאלה עובדים ומתקדמים אל החזון שהם רוצים להפיק.


בוחנים את תיק העבודות

אין כמו לעבור על תיק העבודות של מעצבי פנים כדי להבין גם מה הכי אוהבים וגם מה הן היכולות של כל מעצב פנים מבחינה מקצועית. עם תיק העבודות יכולים להבין בורה הכי טובה שאפשר האם מתחברים אל התוצרים שמובאים על ידי אותו מעצב פנים, והאם זה אומר כי ממשיכים אל תכנון והצעת מחיר או מתקדמים אל דלת היציאה ואל הפגישה עם עוד מעצבי פנים מומלצים שנמצאים ברשימה שאותה בוחנים.


בודקים איכות אינטראקציה

רק מעצב פנים אשר יש לו נגישות ללקוחות שלו הוא כזה אשר יוכל להעניק תוצאה מבוטחת טובה. מה זה אומר נגישות? זה אומר להקשיב ללקוחות ואל רחשי ליבם, ולא לפעול אך ורק לפי הצביון האישי ולפי פלטפורמה שהיא נטיית ליבו של המעצב בכל פעם ופעם. אומנם לכל מעצב צריך להיות חותם אישי, אבל כל עיצוב חייב להיות רלבנטי לצרכים ולאופי של הדיירים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI